Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki sokkal fiatalabb/idősebb, mint a férje? Vagy csak úgy néz ki? Ti hogy szoktátok meg a bámulást/beszólogatást?

Figyelt kérdés

A férjem egy magas, vékony férfi, totál ősz, szemüveges, mindig ing-naci, olyan filozófus típus. Én festett hajú szöszi lány vagyok, vékony, alacsony, divatosak a ruháim, ki vagyok sminkelve normális szinten. (a szakmánk ugyanaz, szóval nem tűnök butácskának)


Van köztünk 8 év (a javára), de nagyon ráerősítünk egymás gyengeségeire, pl. én fiatalabbnak látszom vele, ő meg idősebbnek a koránál.


Az emberek olyasmiket szólnak be, hogy "most komolyan hogy tudta felszedni ezt a csajt???" vagy "nagypapa a kislányával" meg ilyesmiket:)) És az állandó bámulás, engem ugye megnéznek, aztán ránéznek és kiesik a szemük.

A legdurvább, hogy ez a rendkívül toleráns Budapesten történik velünk évek óta...ennyit a sztereotípiákról, igaz?:D


Nem mondanám, hogy ettől függ az életünk, csak különös ez a megdöbbenés az emberek arcán. Hogy lehet ezt kezelni? Ne nézzek oda? Vagy fintorogjak én is rájuk?


26N, 34F


2014. szept. 14. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azt nézik, hogy te fele olyan magas vagy, mint ő?
2014. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkit kibeszélnek a háta mögött. Nem kell velük foglalkozni. Te boldog vagy?
2014. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy ez téged zavar valójában, és kivetíted másokra?
2014. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, biztosan azt is, hogy 25cm-vel kisebb vagyok, de akkor miért szólogatnának be ilyesmiket, amiket írtam?


Igen, persze boldog, de azért kemény, hogy tegnap pl. voltunk egy fesztiválon és az emberek meg vannak rökönyödve rajtunk.

2014. szept. 14. 09:08
 5/22 A kérdező kommentje:
3: dehogyis, ez egyáltalán nincs így, ebben biztos vagyok.:) szerintetek kivetítem másokra, hogy beszólnak és bámulnak minket? nem csak képzelem:) barátaink is megdöbbentőnek tartják.
2014. szept. 14. 09:11
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
a szerelem két ember dolga - kívülről képtelenség megérteni, nem lehet, és nem is kell. Az értetlenség az ami az emberek arcán van. Nem kéne vele foglalkozni.
2014. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Próbáljátok meg párod ruha tárát divatositani persze ha ő is szeretné...Most lehet furát írok fodrász,hogy fesse be a haját.
2014. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Én 26 vagyok, alacsony, törékeny, elég nőies, a férjem 32, de már őszül és úgy öltözik, mint az amerikai filmekben a farmerek (flanel ing, alá fehér póló, farmer; már csak a csizma meg a kalap hiányzik.) Minket is sokan megbámulnak, de soha nem érdekelt az emberek véleménye. Nem kell velük foglalkozni, majd leállnak. :)
2014. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7: már gondoltunk rá (a hajfestésre), de a fodrászom szerint bődületesen néz ki férfi hajon a hajfesték, és ezzel sajnos egyet kell értenem. És nekem tetszik ő így, nem akarom magamhoz fiatalítani őt, a ruhatára is rendben van. Az elviselésre kérek inkább tanácsokat, nem arra, hogy a 34 évesem hogy nézzen ki 24-nek, hiszen akkor járhatnék egy 24 évessel is.:))
2014. szept. 14. 09:17
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg külsőleg nem illetek annyira össze, és ezért néznek. Néha mi is találgatunk a férjemmel, hogy na az most annak a pasinak a lánya lehet vagy a felesége. Köztünk 9 év van, de nálunk nem látszik külsőre a korkülönbség, valahogy az évek során teljesen egymáshoz idomultunk, még súlyban is, én picit híztam, ő pedig fogyott, én kezdek őszülni, az ő haja meg ugyanolyan, mint 10 éve. :) Szóval szerintem 10 év múlva már nálatok sem lesz ennyire látványos különbség, kitartás.
2014. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!