Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki sokkal fiatalabb/idősebb, mint a férje? Vagy csak úgy néz ki? Ti hogy szoktátok meg a bámulást/beszólogatást?

Figyelt kérdés

A férjem egy magas, vékony férfi, totál ősz, szemüveges, mindig ing-naci, olyan filozófus típus. Én festett hajú szöszi lány vagyok, vékony, alacsony, divatosak a ruháim, ki vagyok sminkelve normális szinten. (a szakmánk ugyanaz, szóval nem tűnök butácskának)


Van köztünk 8 év (a javára), de nagyon ráerősítünk egymás gyengeségeire, pl. én fiatalabbnak látszom vele, ő meg idősebbnek a koránál.


Az emberek olyasmiket szólnak be, hogy "most komolyan hogy tudta felszedni ezt a csajt???" vagy "nagypapa a kislányával" meg ilyesmiket:)) És az állandó bámulás, engem ugye megnéznek, aztán ránéznek és kiesik a szemük.

A legdurvább, hogy ez a rendkívül toleráns Budapesten történik velünk évek óta...ennyit a sztereotípiákról, igaz?:D


Nem mondanám, hogy ettől függ az életünk, csak különös ez a megdöbbenés az emberek arcán. Hogy lehet ezt kezelni? Ne nézzek oda? Vagy fintorogjak én is rájuk?


26N, 34F


2014. szept. 14. 09:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%
18 évvel vagyok fiatalabb a páromnál (bocs, tudom, hogy házasoknak szól a kérdés, de a mi terveink közt is szerepel a dolog), azaz 21/N, 39/F. Nálunk annyi a különbség, hogy én idősebbnek tűnök a koromnál, ő pedig letagadhat 8-10 évet, így ránézésre nem annyira vészes a korkülönbség. Beszólást még soha nem hallottam, de minket is meg szoktak nézni azért. Csak az ismerősök, akik tudják a korkülönbséget, ők tesznek megjegyzéseket, idegenek max. a hátunk mögött. Egyébként minket ez soha nem érdekelt. Rengeteg ez a korkülönbség, mi is tudjuk, végülis mondhatni egy generációnyi, de szeretjük egymást és jól megvagyunk. Addig kár foglalkozni ezzel. A páromnak van egy 6 éves gyereke, és hitték már azt, hogy az enyém, mikor hárman sétáltunk. Ha kettesben vagyunk és nem fogjuk egymás kezét, a legtöbben akkor is párnak néznek minket, de volt már, hogy azt gondolták, hogy a bátyám... :) Apukámnak még nem nézték, de mondom, ez abból adódik, hogy egyáltalán nem annyinak néz ki, ahány éves.
2014. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
én (is) 8 évvel és 40 centivel vagyok kisebb a páromnál... megnéznek? naés? megszólnak? meg sem hallom... :) mi boldogok vagyunk így, mindent megadunk egymásnak, jó csapat vagyunk... senki más nem számít.
2014. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!