Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki sokkal fiatalabb/idősebb, mint a férje? Vagy csak úgy néz ki? Ti hogy szoktátok meg a bámulást/beszólogatást?

Figyelt kérdés

A férjem egy magas, vékony férfi, totál ősz, szemüveges, mindig ing-naci, olyan filozófus típus. Én festett hajú szöszi lány vagyok, vékony, alacsony, divatosak a ruháim, ki vagyok sminkelve normális szinten. (a szakmánk ugyanaz, szóval nem tűnök butácskának)


Van köztünk 8 év (a javára), de nagyon ráerősítünk egymás gyengeségeire, pl. én fiatalabbnak látszom vele, ő meg idősebbnek a koránál.


Az emberek olyasmiket szólnak be, hogy "most komolyan hogy tudta felszedni ezt a csajt???" vagy "nagypapa a kislányával" meg ilyesmiket:)) És az állandó bámulás, engem ugye megnéznek, aztán ránéznek és kiesik a szemük.

A legdurvább, hogy ez a rendkívül toleráns Budapesten történik velünk évek óta...ennyit a sztereotípiákról, igaz?:D


Nem mondanám, hogy ettől függ az életünk, csak különös ez a megdöbbenés az emberek arcán. Hogy lehet ezt kezelni? Ne nézzek oda? Vagy fintorogjak én is rájuk?


26N, 34F


2014. szept. 14. 09:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
7es vagyok..akkor ne foglalkozzatok azzal,hogy ki mit mond hisz neked úgy tökéletes neked úgy jó fogadják el.Sok embernek az se tetszik,hogy a nő kövérebb mint a férfi vagy forditval de nekik úgy jó és szerintem ők se foglalkoznak vele mert nekik úgy jó.
2014. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Ne foglalkozz másokkal.

A férfi hajfestésnél rosszabbat meg el sem tudok képzelni, nevetséges. Egy ősz hajú pasival semmi gond nincs!

2014. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

A férjem 11 évvel idősebb és kb ennyit le is tagadhatna.

A lányát (20 évvel fiatalabb a férjemnél) szokták a barátnőjének nézni.

2014. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
Köztem és a páromközt 7 év van . Mikor kérdezik és elmondom a korát olyannak aki még szemtöl szembe nem találkozott vele forgatja a szemét , hogy nem e idös egy 30éves férfi hozzám (hozzá teszem nem érdekel az ilyesfajta vélemény nyilvánítás pedig eleinte édesanyám is így kezelte a dolgot) . Mikor meg bemutatom méregetik hogy de hogy is van ez? Kinéz vagy 22-nek. Boldogok vagyunk együtt a többi meg nem számit söprögessen mindenki a saját házatáján.
2014. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező ne foglalkozz vele :) lehet irigykednek. Az őszhaj szerintem szexi :)))
2014. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15: köszi, de az ilyen megközelítés nem szimpi, hogy biztosan irigyek, nem hiszem, hogy azok.:) Bár az irigységet én sosem értettem, hogy miért nem tudnak emberek tenni a saját boldogulásukért, na mindegy.:)
2014. szept. 14. 09:45
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

a szakmánk ugyanaz, szóval nem tűnök butácskának


NEm tűnsz annak, de az lehetsz. Szerinted rád van írva a szakmád, pláne az, hogy ugyanaz, mint az övé?

2014. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
23%

miért nem játszotok rá egy kicsit az összeillésre?

az igazi összetartozó pároknak még az öltözködési stílusa is egyezik

párod esetében egy fodrász tenne csodákat(a pasik ősz hajjal is helyesek)


neked meg ajánlok magastalpút

2014. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Köztünk is 8 év van a férjem javára, de minket inkább más miatt néznek meg.

Ő 193 cm, hosszú hajú, szakállas, vékony pasi, én kb. 149 cm vagyok, vékonynak egyáltalán nem mondható, sőt ( leírni sem merem), ráadásul sokan romának néznek.....

Én már nem foglalkozom a beszólásokkal, már ha van, de néha a férjemet sajnálom, hogy róla mit gondolhatnak, hogy összejött egy ilyen "roma lánnyal". pedig 7 éve vagyunk együtt, régen vékony voltam én is, akkor meg azért szóltak meg, mert apa lánya stb.... mert akkor meg jóval fiatalabbnak néztek engem.

Az esküvőnk szervezésekor a zenésszel tárgyaltunk, és kb. 1 óra múlva nem bírta tovább és megkérdezte, hogy lehet, hogy engedélyezték nekem 15 évesen az esküvőt??? pffff. erről ennyit. Akkor voltam 25.

2014. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19: ez szép sztori, istenem, szegénykék:D egyik durvább történet, mint a másik.:D jót nevettem, ezek szerint nem vagyunk egyedül:))
2014. szept. 14. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!