Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmúltam 40 éves,8 éve élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 40 éves,8 éve élünk együtt a férjemmel, nem túl boldog házasságban. Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba (majdnem 10 évvel), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy közös kislányunk, 4 éves, nekem az előző házasságomból van már 2 nagylányom. Valahogy úgy alakult, hogy egy munkakapcsolat egyre barátibbá kezdett alakulni, és kölcsönös vonzódás lett a vége. Sajnos az elmúlt évben a vonzódás részemről szerelemmé változott és bárhogy próbálom a szívemből kitörölni, nem megy. Szinte napi munkakapcsolatban vagyunk, úgy érzem ez lehetetlenné teszi a felejtést. Nem történt köztünk semmi, óvatos célozgatások azért elhangzottak, de semmi több.

Félek elhagyni a férjemet, de így sem mehet tovább, egyre jobban elhidegülök tőle, már alig beszélgetünk, és szinte már szex sincs, vagy ha igen, az sem túl jó.

Hogyan tudnék felejteni, úgy hogy tudom, ott a másik a telefon másik végén?


2014. okt. 18. 16:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
36%
Gondold végig hogy meddig kellenél az új pasinak. Szívesen elfogad téged a három gyerekkel? Az anyagiakat is gondold végig, lenne hol laknod?
2014. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

Arra azért befizetnék, hogy a 30 éves férfinak 3 más gyereke mennyire kellene.


"egyre jobban elhidegülök tőle, már alig beszélgetünk, és szinte már szex sincs, vagy ha igen, az sem túl jó."


Ezért miért csodálkozol,mikor máson jár az eszed.

2014. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
32%
A mostani házasságod nem sokat ér, ezt feladni nem nagy döntés szerintem.
2014. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező miért menekülsz újba miért nem teszed rendbe azt ami rossz a kapcsolatba. Első házasságod után másodikba is ugyan úgy éreztél mint most az új palira aztán mi lett a vége, találtál újat. Ettől egy gyerek attól egy gyerek aztán mással meg megint mással élsz. Milyen szülő minta vagy te?
2014. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ülj le higgadtan és gondold végig. Gondolj a férjedre, az elmúlt évekre, hogy milyen lenne vele a jövő vagy nélküle a jövő és figyeld meg mit érzel. Ugyanezt csináld végig a másik férfival is. Esetleg fontolj meg egy harmadik lehetőséget (pl. a férjeddel abbahagyod, de az említett férfival sem kezdesz semmit, hanem egyedül folytatod az utad aztán várod mi sül ki belőle). A saját érzéseid meg fogják mondani mi a helyes számodra. Azért születtünk meg hogy éljünk, hogy boldogok legyünk és nem azért, hogy sanyargatva éljünk, hogy nap mint nap szorongva boldogtalanságban tengődjünk. Tehát bárhogy is döntesz, a lényeg, hogy így ne hagyd a dolgokat.
2014. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
Én azokat az embereket nem értem, akik évekig ülnek a langyos húgyban, mint a kérdező, hagyják megromlani a házasságukat, aztán rácsodálkoznak, hogy "beleszerettek" valaki másba...
2014. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Sok igazság van abban amit írtok. Egy éve küzdök/küzdünk a férjemmel, hogy rendbe tegyük a házasságunkat. Ha elutazunk, minden szép és jó, de ha itthon vagyunk és jönnek a "szürke" hétköznapok, megint csak egymás mellett élünk.

Nem feltétlenül szeretném elhagyni, bár lenne hol laknunk, inkább szeretném lezárni magamban azt a még meg sem kezdett viszonyt, csak ez nem megy.

A férjemmel egészen mások vagyunk ( ne kérdezzétek, hogy akkor miért házasodtunk össze), ezzel a fiatalemberrel pedig mintha egymás kiegészítése lennénk. Ez a nagy baj...sokkal jobbakat beszélgetünk, nevetünk, mint a párommal és ez minden nap egy újabb és újabb stressz bennem.

Ha elhagynám a férjem, akkor sem hinném, hogy a másikkal közös jövőnk lenne. Ő még gyereket akar, én már nem szülhetek, és ott van amit írtatok Ti is. Ráadásul amíg munkakapcsolatban vagyunk, szóba sem jöhet semmi.

2014. okt. 18. 16:53
 8/36 anonim ***** válasza:
41%
Ha a férjeddel nem jó a kapcsolatotok akkor hagyd el őt és válj el, de egyenlőre ne ugorj bele semmi kapcsolatba, egy kis időt hagyjál magadnak..
2014. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

"Arra azért befizetnék, hogy a 30 éves férfinak 3 más gyereke mennyire kellene."


Sajnos a mai férfinak hamarabb kell a eosszabb mint a jó....

2014. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
52%

Rosszabb*


Súgó, maradj az uraddal, ne az izzó peckedre figyelj!

2014. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!