Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmúltam 40 éves,8 éve élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 40 éves,8 éve élünk együtt a férjemmel, nem túl boldog házasságban. Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba (majdnem 10 évvel), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy közös kislányunk, 4 éves, nekem az előző házasságomból van már 2 nagylányom. Valahogy úgy alakult, hogy egy munkakapcsolat egyre barátibbá kezdett alakulni, és kölcsönös vonzódás lett a vége. Sajnos az elmúlt évben a vonzódás részemről szerelemmé változott és bárhogy próbálom a szívemből kitörölni, nem megy. Szinte napi munkakapcsolatban vagyunk, úgy érzem ez lehetetlenné teszi a felejtést. Nem történt köztünk semmi, óvatos célozgatások azért elhangzottak, de semmi több.

Félek elhagyni a férjemet, de így sem mehet tovább, egyre jobban elhidegülök tőle, már alig beszélgetünk, és szinte már szex sincs, vagy ha igen, az sem túl jó.

Hogyan tudnék felejteni, úgy hogy tudom, ott a másik a telefon másik végén?


2014. okt. 18. 16:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
75%

"sokkal jobbakat beszélgetünk, nevetünk, mint a párommal és ez minden nap egy újabb és újabb stressz bennem. "


Naná! Mert nincsenek közös hétköznapi gondok: egzisztencia, a gyerek stb.

Így könnyű jól érezni magát az embernek egy harmadikkal.

De ha végül is váltanál, azonnal jönnének a gondok, a hétköznapi gondok, s nem lenne vele sem minden nap ünnepnap. Viszont egy szétesett családból ott lenne a három gyermeked egy idegen férfival, akinek nincs köze hozzájuk.

2014. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

"Maradj a férjeddel.Az új kapcsolat varázsa is el fog szállni, és megint jönnek a szürke hétköznapok. Akkor mit fogsz csinálni? Nem lehet mindig továbbállni!"

Szeretnék boldog lenni, olyan kapcsolatban élni, ahol kölcsönös a vágy, a vonzódás, az érdeklődési kör.


Mindenki, hidd el mindenki. De csak annak adatik meg, aki nem a negatívumokat keresi a másikban, hanem a jókat. Szerinem Neked senki sem lenne jó. Mindenkiben megtalálnád a hibát. A srácban is.


8 éve együtt éltek a férjeddel? A 4 éves gyerek előtt nem tűnt fel az, hogy gondok vannak? Miért nem léptél időben? Mire kellett a kicsi, akit most majd jól megszívatsz? Egy rossz kapcsolatot egy új jövevény nem javít meg, csak nehezebbé teszi, mert komplikáltabb kiugrani. De az sem jó, ha csak Ő tartja össze.


Ahogy 30 írja: "Gondold végig, hogy mi hiányzik a házasságodban." Ezt az űrt töltsd be tartalommal. De ne egyedül, közösen. Azt írtad, hogy néha vannak jó pillantok. Ő mitt tett ezekért az emlékekért? Mikor adott ilyet? Te mikor szerveztél ilyet utoljára? Mikor lepted meg? Ezeket gondold végig. Sűrítsd a közös együttléteket, szabaduljatok ki a tespedtségből, és lehetőleg gyerekek nélkül.

2014. okt. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Legyen benned egy kis büszkeség, ha nem kellesz neki magasról tegyél rá.
2014. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Babuci222 ***** válasza:
Aki két házasságot, ha jól értettem és 3 gyermeket vállalt, most ebből is kiakar lépni egy bizonytalan múló szerelemért, azt pszichoterápián a zárt osztályon kellene tartani, az biztos, hogy beteg. Akinek nem számít 3 gyermek sorsa, csak a maga önző érzelme arról beszélni sem érdemes, mert az nem ember és főleg nem szülő, az hóhér. A szülőknek meg kell tanulják, hogy a gyermekeikért áldozatokat kell hozni, a gyermeket , ha vállaltuk, azokat lehetőleg biológiai apjukkal fel kell nevelni. Kutya kötelességünk!! Ha nem vagyunk rá képesek nem kell férjhez menni, hanem élni az életet, amíg a férfiak még lefeküsznek velünk. Ilyen dolgokra még gondolni is megbocsáthatatlan bűn, pokolra az ilyen szülőkkel.
2014. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Arra azért befizetnék, hogy a 30 éves férfinak 3 más gyereke mennyire kellene. "


Ha tudnád mi kell a mai magyar pasiknak...:( Borzalom milyen igénytelenek:( :(

2015. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
mi történt azota ?
2016. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!