Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmúltam 40 éves,8 éve élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 40 éves,8 éve élünk együtt a férjemmel, nem túl boldog házasságban. Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba (majdnem 10 évvel), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy közös kislányunk, 4 éves, nekem az előző házasságomból van már 2 nagylányom. Valahogy úgy alakult, hogy egy munkakapcsolat egyre barátibbá kezdett alakulni, és kölcsönös vonzódás lett a vége. Sajnos az elmúlt évben a vonzódás részemről szerelemmé változott és bárhogy próbálom a szívemből kitörölni, nem megy. Szinte napi munkakapcsolatban vagyunk, úgy érzem ez lehetetlenné teszi a felejtést. Nem történt köztünk semmi, óvatos célozgatások azért elhangzottak, de semmi több.

Félek elhagyni a férjemet, de így sem mehet tovább, egyre jobban elhidegülök tőle, már alig beszélgetünk, és szinte már szex sincs, vagy ha igen, az sem túl jó.

Hogyan tudnék felejteni, úgy hogy tudom, ott a másik a telefon másik végén?


2014. okt. 18. 16:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%

"Egy éve küzdök/küzdünk a férjemmel, hogy rendbe tegyük a házasságunkat. Ha elutazunk, minden szép és jó, de ha itthon vagyunk és jönnek a "szürke" hétköznapok, megint csak egymás mellett élünk. "


Egy valamit azért végy fontolóra: az illető fiatalemberrel is ugyanígy fogsz érezni x év után. Téged most az izgalom, újdonság vonz, mert 8 év házasság után már kiismerted a férjed.


Ha ez az egyetlen gondod a házasságoddal, hogy "szürke hétköznapokban" éltek - ami megjegyzem, teljesen normális - az könnyen feldobható programokkal, figyelemmel, kedveskedéssel...

2014. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%

"Egy éve küzdök/küzdünk a férjemmel, hogy rendbe tegyük a házasságunkat."


Úgy, hogy te azon kattogsz hogy mi lenne ha nem ő hanem a másik lenne veled nem lehet küzdeni. Keres másik munkahelyet.

2014. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez az állapot (mármint a szerelmes)?

Lehet hogy elmúlik, akár magáról is.

Azon gondolkozz, hogy ez a "nem túl boldog" mit jelent, azt hogy éppen mostanában nem estek minden este egymásnak, vagy hogy kétnaponta veszekedtek?

Beszélj a férjeddel, mond el neki hogy érzel. Tudom, hogy ez így naívan hangzik, de ha szeretitek egymást akkor beválik hosszú távon. (rövid távon ki lesz akadva néhány hétig ami érthető)

2014. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
41%

A férjed elvett és eltart évek óta a két "hozott" gyerekeddel együtt.

Hajlandó volt veled egy újabb családot alapítani és egy harmadik gyereket is bevállalni anyagilag.

Erre te mit teszel, újabb kapcsolatot keresel?!!


Mond, nagyon viszket??

2014. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Férjemmel napi szinten veszekszünk. Nem tudnám megmondani, hogy min, mindig van rá valami okom.


Másik munkahely nem lehetséges, nagyon speciális területen dolgozunk mindketten, nem nagyon lehet ugrálni.


Nagyjából 1 éve tart bennem ez a "szerelem", előtte sem voltunk boldogok a férjemmel, éltünk egymás mellett.


Nem tart el a férjem, van olyan a fizetésem, hogy eltarthatom akár mindhárom gyereket egyedül. nem ez a célom, szeretném törölni az agyamból a másikat, de nem megy.


A férjemmel már többször beszélgettünk erről, tudja, hogy valami nem stimmel. Ő nagyon szeret engem, belőlem viszont az első perctől kezdve hiányzik a fizikai vonzódás. Becsülöm, tisztelem, de sosem éreztem mellette az igazi férfi által adott erőt és biztonságot.

2014. okt. 18. 20:27
 16/36 anonim ***** válasza:
De akkor minek kellett ő neked?? Tudja hogy sosem szeretted igazán?
2014. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Két szék között a pad alá fogsz esni.. Így vagy úgy, de gondold végig:


Feladsz mindent, összejössz az új pasival.. aki még csak 30, tehát nyilván szeretne gyereket, gyerekeket... esetleg még meg tudod neki adni.. Akkor kiesel a munkából x ideig.. A pasi eltart immár öt embert plusz magát. Itt is FOGNAK JÖNNI A SZÜRKE HÉTKÖZNAPOK! A szerelem nem tart örökké... max. átnemesedik szeretetté....


Nem tudom 40 évesen 3 gyerekkel a hátad mögött minek kísérteni a sorsot, de te tudod.. Én már attól is hidegrázást kapok, mikor egy családon belül a gyerekeknek egynél több apja van.. ilyenkor mindenki sérül. Megéri?

2014. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Ő nagyon szeret engem, belőlem viszont az első perctől kezdve hiányzik a fizikai vonzódás. Becsülöm, tisztelem, de sosem éreztem mellette az igazi férfi által adott erőt és biztonságot.



Akkor mégis csak igaza van a korábbi válaszolónak. Kellett egy férfi a gyerekek mellé,nem kell ennek pénzben megnyilvánulnia ezer más területen lehet és már nem elég ez neked.

2014. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
miért nem szülhetsz már, ha kicsi gyereked van?
2014. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Maradj a férjeddel.Az új kapcsolat varázsa is el fog szállni, és megint jönnek a szürke hétköznapok. Akkor mit fogsz csinálni? Nem lehet mindig továbbállni!

Ezt tapasztalatból mondom, néha az ember a saját kárán tanul. (40/N két házasság után, jelenleg kapcsolatban)

Tehát maradj!

2014. okt. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!