Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmúltam 40 éves,8 éve élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 40 éves,8 éve élünk együtt a férjemmel, nem túl boldog házasságban. Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba (majdnem 10 évvel), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy közös kislányunk, 4 éves, nekem az előző házasságomból van már 2 nagylányom. Valahogy úgy alakult, hogy egy munkakapcsolat egyre barátibbá kezdett alakulni, és kölcsönös vonzódás lett a vége. Sajnos az elmúlt évben a vonzódás részemről szerelemmé változott és bárhogy próbálom a szívemből kitörölni, nem megy. Szinte napi munkakapcsolatban vagyunk, úgy érzem ez lehetetlenné teszi a felejtést. Nem történt köztünk semmi, óvatos célozgatások azért elhangzottak, de semmi több.

Félek elhagyni a férjemet, de így sem mehet tovább, egyre jobban elhidegülök tőle, már alig beszélgetünk, és szinte már szex sincs, vagy ha igen, az sem túl jó.

Hogyan tudnék felejteni, úgy hogy tudom, ott a másik a telefon másik végén?


2014. okt. 18. 16:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
A srác egyedülálló??
2014. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"Férjemmel napi szinten veszekszünk.

Nem tudnám megmondani, hogy min, mindig van rá valami okom. "


Magyarra lefordítva: CSAK TE VESZEKSZEL VELE !!!

2014. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

"A srác egyedülálló??"

35 éves, egy rossz kapcsolatban él pár éve. A párja megcsalta már 3 alkalommal, de Ő mindezek ellenére egyenlőre kitart mellette.


"Magyarra lefordítva: CSAK TE VESZEKSZEL VELE !!!"

Igen, nagyon különbözőek vagyunk, sok mindenben nem értünk egyet. Ő próbál megfelelni az elvárásaimnak, én is megteszem ami tudok, de nehezen megy.

Nincs közös érdeklődési körünk, más zenét szeretnünk, más a stílusunk, más az életritmusunk. Ha valamire megkérem, mindent elfelejt, mintha nem lenne fontos számára.

Mióta együtt vagyunk, megromlott a két nagylányommal is a kapcsolatom. Nem biztos, hogy neki köszönhetően, mégis hozzá fűzöm.


"De akkor minek kellett ő neked?? Tudja hogy sosem szeretted igazán?"

Magam sem tudom....

Tudja, hogy nem szeretem igazán, de neki ez is elég....nekem nem.


"Maradj a férjeddel.Az új kapcsolat varázsa is el fog szállni, és megint jönnek a szürke hétköznapok. Akkor mit fogsz csinálni? Nem lehet mindig továbbállni!"

Szeretnék boldog lenni, olyan kapcsolatban élni, ahol kölcsönös a vágy, a vonzódás, az érdeklődési kör.


"miért nem szülhetsz már, ha kicsi gyereked van?"

44 éves vagyok, az utolsó pillanatban szültem ( 40 évesen) a kicsit, hogy a férjemnek is legyen saját gyereke. Persze ez nem ilyen fekete és fehér.


Igazság szerint az a kérdésem lényege, hogy mi az amivel ki tudnám törölni az agyamból/szívemből ezt a fiatalembert, hogy tisztán tudjak gondolkodni, mit is szeretnék valójában.


A férjemmel volt egy hosszú beszélgetésünk hétvégén, el szeretne költözni albérletbe. Azt hiszem nem vagyok ellene - igaz nagyon félek a kicsi lány reakciójától, imádja az apját. talán, ha 3 hónapot külön töltenénk a férjemmel, mindketten látnánk, hogy mire van szükségünk a további boldogsághoz.

2014. okt. 20. 11:08
 24/36 anonim ***** válasza:

'Igazság szerint az a kérdésem lényege, hogy mi az amivel ki tudnám törölni az agyamból/szívemből ezt a fiatalembert, hogy tisztán tudjak gondolkodni, mit is szeretnék valójában.'

több ötletem van, de valószínűleg le leszek pontozva:

1. Mond el a férjednek mit érzel, de ne csak úgy általánosságban, konkrétan.

2. Szexelj a férjeddel többet. (banálisan hangzik, de a szerelem utáni hiányérzetnek legtöbbször ez az oka)

3. Legyen szex a kissráccal, hátha akkor elmúlik ez a nagy érzelem.

2014. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

igazából ott a bibi, hogy a kérdezőnek halvány fogalma sincs, hogy miért ment hozzá a férjéhez.

utána tetézte a dolgokat, mert szívességből szült egy gyereket egy random embernek.

órási döntéseket hoz meg esetlegesen, szívességből, maga sem tudja, miért. a következményeket csak a saját szempontjából képes értékelni, mások iránt részvétlenül.


most egy elérhetetlen emberről fantáziál. már-már felrúgja az életét egy olyan férfi miatt, aki rossz kapcsolatban él, és kárpótlásképpen a kolléganőkkel flörtölget.


szerintem ide pszichológus segítsége kell.

2014. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

"1. Mond el a férjednek mit érzel, de ne csak úgy általánosságban, konkrétan.

2. Szexelj a férjeddel többet. (banálisan hangzik, de a szerelem utáni hiányérzetnek legtöbbször ez az oka)

3. Legyen szex a kissráccal, hátha akkor elmúlik ez a nagy érzelem."


1. Elmondtam, elég megértő volt, érezte.

2. Próbálom a szexet, 3 gyerek mellett nem könnyű, mire elalszanak, mi is hullák vagyunk, rengeteget dolgozunk.

3. Tettem erre utaló célzást a pasinak, de ő nem karja megcsalni a párját, függetlenül attól, hogy mit tett vele.


Köszönöm a tanácsokat.


Most ott tartok, hogy minimálisra korlátoztam a munkakapcsolatot, ha lehet, nem hívom. Talán ha kevesebb a kontaktus, könnyebb lesz felejtenem.


Mindketten próbáltunk munkahelyet váltani, reménytelen.

2014. okt. 21. 08:49
 27/36 anonim válasza:

Talán rosszul látom az eddigi reakcióidat, de szerintem Te nem igazán arra keresel választ és iránymutatást, hogy miként tudnád a szerelmet törölni az agyadból, hanem valójában egy megerősítést vársz arra, ami a valódi vágyad: elhagyni a férjedet és a fiatalemberrel folytatni tovább az életed.

Az utolsó mondatod is erre utal: "Mindketten próbáltunk munkahelyet váltani, reménytelen."

Az általad eddig írtakból úgy veszem ki, hogy a kollégáddal valójában csak kerülgetitek egymást, de konkrétan nem beszéltetek a témáról. Tedd meg! Mit veszíthetsz? Ha már Ő nem mer kezdményezni, vágjál bele Te! Ne hagyjad félrebeszélni! Tisztázzátok le mi is van köztetek. A férfiak gyakran olyan értetlenek tudnak lenni, nem látják mi van a színfalak mögött. A célozgatásokat képtelenek felfogni. Mit tegyünk, ilyenek... :-)


Amennyiben tévednék nézzük a másik irányt. A férjed gyenge embernek tartod, tehát Te vagy "AZ ERŐS" kettőtök között. Tényleg elég erős vagy? Akkor vállald fel a szerepet! Mondjuk a beírásaid alapján én ebben erősen kételkedem. Inkább az tűnik ki a sorok közöttt, hogy ez amolyan kényszerből bevállalósdi...

Szeretnél egy erős embert magad mellet? El tudnád viselni, hogy uralkodjanak feletted? Biztos? Kényszerítsd rá a férjed, hogy ilyen legyen! Adj neki egy utolsó esélyt, de segítsd is benne. De csak akkor, ha úgy érzed, hogy tudnád szeretni és el tudnád fogadni az új status quo-t.


Azt írod, hogy nagyon szeret, és jó neki így. Szerintem nem igaz, különben nem akarna elmenni = hazudik. Nem ringatlak kétségek között, de 3 hónap nem old meg semmit. Azaz meg fogja oldani, de az már nem a "közös jövő" lesz. Ha egy szerető férfi el akar menni, akkor az már nem jön vissza. Amennyiben mégis, akkor meg minek, tényleg egy tutyi-mutyi.


Szex: ne próbálgassad, hanem csináld! A prógálgatás annyit tesz, hogy lefekszel vele és hagyod, hogy megtörténjen. A fáradtság nem kifogás. Légy DÉMON, varázsold el, rántsd ki a megszokásokból (magadat és párod is). Itt a négy nap, csak találsz rá lehetőséget...


(egy erős 40N)

2014. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

" Tettem erre utaló célzást a pasinak, de ő nem akarja megcsalni a párját"


Neked a férjed nem kell, a pasasnak, meg te nem kellesz!!

Most mi lesz? Megerőszakolod???

2014. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
87%

"35 éves, egy rossz kapcsolatban él pár éve. A párja megcsalta már 3 alkalommal, de Ő mindezek ellenére egyenlőre kitart mellette. " ......"Tettem erre utaló célzást a pasinak, de ő nem karja megcsalni a párját, függetlenül attól, hogy mit tett vele."

Szerintem a pasi nem akar Téged egyáltalán, mit nem értesz ezen? Simán csak szédítget. Melyik Férfi viseli egy nőtől, hogy háromszor is megcsalja? Sima csajozós duma. A másik meg csak lepattintós szöveg, mert már menekülne......


A férjedre hajts rá inkább, ha még van rá lehetőséged. Bár az is tűnni látszik..... Ha szerencséd van még nem ment el a vonat, csak a mozdony indította be a motorokat.

"A férjemmel volt egy hosszú beszélgetésünk hétvégén, el szeretne költözni albérletbe."

2014. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Ígért neked az a fiatalember valamit?

Tartós, szoros kapcsolat alakult ki köztetek?

Szeretne veled élni?

Ő mondta, hogy vállalna téged a három gyerekeddel együtt?


Nekem úgy tűnik, hogy csak benned él ez a "kapcsolat", s többet képzelsz bele, mint ami van.


Gondold végig, hogy mi hiányzik a házasságodban. A helyedben kiszállnék egy ilyen reménytelennek tűnő barátságból és maximálisan a családom felé fordulnék, megoldást keresnék.

2014. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!