Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek összebarátkozna egy sokkal fiatalabb lánnyal? Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Állítólag csak barátok, de eddig a férjem azt hangoztatta, hogy nincs barátság férfi és nő között. A lány már egy családi összejövetelre is meghívta, amit a férjem elutasított.Nekem nagyon nem tetszik ez az egész...
2015. ápr. 18. 09:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%

Az az igazság, hogy azon kívül, hogy elmondod a férjednek, hogy te nem örülsz ennek a nagy barátságnak...mást nem tudsz tenni.

Pl.: Az én férjem is nagyon összepuszizkodott egy munkatársnőjével...odabent állandóan egymás se.ggében vannak...de itthon is gyakran hívja telefonon, vagy ír rá facebook-on... Mit tudok tenni? Semmit. Tudja, hogy nem tetszik...de nem lehetek folyton mellette, hogy nehogy olyat tegyen amit nem kéne. Bízz a férjedben! Az még a jobbik eset, hogy tudsz róla...nem titokban barátkozik...ha már titkolózna...nah akkor már vaj lenne a füle mögött.....

2015. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%
Jajj..most olvastam a hozzászólásodat kérdező. Szóval titkolta... :/ Hát...így nem lehet megbízni benne. Legalábbis én nem tudnék... :( De sajnos még mindig úgy gondolom, hogy tenni érdemben nem tudsz ez ügyben semmit..
2015. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
# 9, én sem féltékenykednék, ha találkozhatnék vele.
2015. ápr. 18. 12:00
 14/30 anonim ***** válasza:
53%
Nyomozd ki, van-e barátja a lánynak.
2015. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%

Mond meg neki egyszerűen, hogy nem igazán tudod mit kezdj ezzel. Nem érted miért titkolja, vagy hogy te miért nem találkozhatsz azzal a lánnyal. Nem akarsz féltékenykedni nem akarod megtiltani a barátságukat csak akkor rakják valami számodra is elfogadható formába.

De nem értem egy házasságban tényleg nem lehet ezekről az aggodalmakról beszélni? Nem vagyok házas csak évek óta van egy párom és vele meg tudok beszélni mindent ami aggaszt.

2015. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%
Szinte biztos,hogy vagy dugja vagy dugni fogja ha nem állítod le ezt sürgősen.Ne hagyd magad megvezetni!!!!
2015. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%

Barátság a fiatal csajjal, muhahahaha! Szerintem már alaposan megbarátkozott vele a kocsiban, elég nyilvánvaló. Én elolvasnám a leveleiket hogy nehogy már hülyének nézzenek, valószínűleg érdekes dolgok derülnének ki.

Azért elég türelmes vagy...

2015. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom az unokahugommal szürte össze a levet.Ki a fene gyanakodott volna?Állítólag csak csókolóztak,de itt nem ez a lényeg!A két hónap hazudgálás mindkét oldalról!Na ezt nem veszi be a gyomrom!
2015. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem értem azokat a válaszadókat, akik a kérdezőt cseszik le, mondván túl féltékeny és nem hagy a férjének privát szférát. Én úgy gondolom, hogy férfi és nő között mély barátság anélkül, hogy legalább az egyik részről át ne fordulna a dolog nem lehetséges. Haveri viszony, laza barátság igen, de ez nem(attól, hogy ritka kivételek vannak persze,de sztem 95%-ban ez sosem működőképes). Sem nálam, sem a férjemnél nem férne bele munkatársnővel, nekem munkatárssal ilyen viszonyba kerülni. Jóban vagyok a férfi kollégákkal, ő is az ottani lányokkal, volt olyan nekem is, neki is, hogy elmentünk sörözni egyet, de sosem kettesben egy ellenkező neművel, hanem jött az egész társaság, vegyesen fiúk-lányok. Sem nálam, sem a férjemnél nem férne bele az, hogy rendszeresen találkozgassunk kettesben mással. Most külföldön élünk, otthon mindkettőnknek van vegyes baráti társasága, azokra a lányokra sosem voltam féltékeny, ő sem a fiúkra, mivel ezek nekem is, neki is közel 10 éves ismeretségek, tehát ez nem ugyanaz, mint az az eset, amit a kérdező leír. Nálunk ilyenért már válás lenne. A férjem mondta, hogy őt nem csak azért zavarná, ha lenne egy nagyon komoly barátságom egy fiúval, hogy van esély a fizikai kontaktus kialakulására, hanem azt is nehezen viselné, ha szimplán csak mély, lelki kapcsolat van közöttünk,mert úgy érezné, hogy valamit nem tud nekem megadni, az ő támogatása nem elég nekem stb. Kérdező, sztem 100%, hogy megcsal ezzel a lánnyal, az alapján amit leírtál, pláne, hogy titkolózik is, ez tuti.:( De remélem, hogy nincs igazam.
2015. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nincs barátja a lánynak, de állítólag nem is akar kapcsolatot. Ez is kissé zavar... Hogy vajon miért nem? Mert jó neki így, ilyen lazán? A levelezést sajna nem tudom elolvasni, mert mint mondtam, titkolja előttem, és ki is törli. Biztos lenne meglepetés részemről, ha elolvasnám. A férjem azt állítja, hogy azért nem akarja hogy elolvassam, mert a lány legféltettebb titkait írta le benne.
2015. ápr. 18. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!