Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek összebarátkozna egy sokkal fiatalabb lánnyal? Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Állítólag csak barátok, de eddig a férjem azt hangoztatta, hogy nincs barátság férfi és nő között. A lány már egy családi összejövetelre is meghívta, amit a férjem elutasított.Nekem nagyon nem tetszik ez az egész...
2015. ápr. 18. 09:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező: ne légy naív, 100%, hogy megcsal...Ez kamu, hogy azért nem olvashatod el a leveleket,mert személyes dolgokat írt a lány. Én tuti, hogy választás elé állítanám, vagy te vagy a csaj. Ne hagyd magad.!!
2015. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
94%
El lehet azt ám olvasni úgy is, hogy be sem lépsz a levelezésébe. Jobb, mint a tudatlanság.
2015. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy annyira ismer a férjed, hogy azért nem találkozhatsz vele, mert tudja, hogy milyen féltékeny típus vagy ha esetleg valaki sokkal jobban néz ki mint te, attól függetlenül, hogy az ég világon semmi nincs köztük. Mérlegelni kell mindent.
2015. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%
Semmi nem indokolja, hogy ezt nyugodtan, hátradőlve eltűrd!
2015. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem a helyedben én is aggódnék, de szerintem még időben vissza tudod fordítani a dolgokat.


Szóval az nem kérdés, hogy mit akar a lány, mert szerintem egyértelmű. Az a kérdés, hogy a férjed mit akar.

Szerintem biztosan imponál neki, hogy egy ilyen kis fiatal pipi próbál közeledni felé, csak az a kérdés, hogy hol az a határ, ahol már leállítaná, vagy egyáltalán leállítaná-e.


Szerintem neked kellene kijelölni a határokat. Beszélgess el a férjeddel, mondd el neki, hogy ez téged nagyon zavar, beszéld meg vele az aggályaidat, és tedd világossá számára, hogy vannak dolgok, amiket nem tolerálsz, és ha megteszi, visszafordíthatatlan következményei lesznek. Tehát jó ha tudja, hogy van egy határ, amit be kell tartani, és hogy megér-e neki egy ilyen kis "lazulás" annyit, hogy boruljon a családi idill.


Többet sajnos nem tehetsz, mert a döntés a férjed kezében van, te legfeljebb egyszer és nyomatékosan meg tudod kérni, hogy észnél legyen. Felesleges állandóan nyaggatni, mert csak ártasz vele. Nehéz lehet most neked, az egyszer biztos.


Egyébként nem írtál le semmit kettőtök kapcsolatáról. Hány évesek vagyok? Mióta vagytok együtt? Van gyerkőc? Rendben van a házasságotok, úgy értem minden téren kiegyensúlyozott?

2015. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Beszélj vele erről, nehogy idáig jussatok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2015. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én hiszek a férfi-női barátságokban, de a ti esetetekben én is nagyon feldúlt lennék. Nem őszinték veled, te pedig csak találgatsz, mi lehet a helyzet.. hát ezt nem venné be a gyomrom. Ha a levelezésükbe bele tudnál olvasni, egyből tudnád, van-e min aggódnod. Van egy bizonyos keylogger nevű program, ami rögzíti a leütött billentyűket, tehát amit kitöröl, azt is eltárolja neked, és elolvashatod. Én ezt használnám a helyedben, inkább szégyenkezem és bocsánatot kérek utólag, mint hagyjam magam átvágni. Ha valóban igazat mond, megerősíti a bizalmadat benne, ha pedig hazudik, arról jogod van tudni. Szép dolog ez a "bizalom mindenek felett", de általában az ember erre csak akkor képes, ha már bizonyított néhány esetben a másik korábban.
2015. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A te helyedben lenék nekem sem tetszene.Érdeklődj ki a csaj van e párkapcsolata, honnan ismeri ?
2015. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet barátság férfi-nő, öreg-fiatal, alacsony-magas... mindenhogy lehet.

De ez nem annak tűnik, a barátságot nem titkoljuk...

A barát családi helyzetét méltányoljuk, nem hívjuk pl. egyedül vendégségbe, ilyesmik jutnak eszembe.

2015. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
42%
A barátság önmagában nem lenne probléma, a párom is, és én is barátkozunk ellenkező neműekkel minden korosztályból. Az, hogy gyakran találkoznak, szintén nem gond, az én legjobb barátom is férfi, ráadásul évekkel ezelőtt jártam is vele. De az, hogy titkolózik, egyáltalán nem férne bele nálam a helyedben, erre nagyon allergiás vagyok. Ráadásul lebukott, így bizalmatlan vagy, és arra nem méltat, hogy engedjen megbizonyosodni arról, hogy nincs köztük semmi? Én is arra tippelek, hogy van ott valami. Nem hiszem el, hogy minden beszélgetésük a lány titkairól szól. Javaslom a keyloggert, amit korábban írtak, ez menti a leütött billentyűket, vagy egy távoli asztali kapcsolat programot, pl teamviewer, amivel a képernyőt látod, miközben beszélnek. Erős a gyanúm, hogy nem neked kell majd bocsánatot kérni, de ne legyen igazam.
2015. ápr. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!