Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Önző lennék, vagy nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék, vagy nekem van igazam, ha szeretném, hogy változtasson?

Figyelt kérdés
Férjemmel 3 éve vagyunk házasok. Ő mindig az a hétvégén menő típus volt, nehezen ül meg itthon. Eddig ezzel nem volt gond, mert vagy mentem vele, vagy csináltam saját programot, elszaladtak a hétvégék, mindenki boldog volt. Viszont most 6 hónapos terhes vagyok. Kicsit nyűgösebb és fáradékonyabb, így nem tartok vele a focis/haveros programjaira és sokszor a barátnőmmel sincs kedvem már naphosszat a várost/bevásárlóközpontokat járni. Sokkal többre értékelek mostanában itthon egy jó filmet, vagy könyvet. Férjem hétvégéje kb így néz ki: péntek este 7 körül elmegy a haverokhoz sütögetni, sörözgetni, ide szoktam régen menni én is, de ezek éjszakába nyúló szeánszok, én már terhesen nem szeretek álmosan éjjel egykor a kertben vacogni akármiéyen jó is a társaság. Szombaton meccsnézés van, ami úgy néz ki, hogy meccs előtt 2 órával már elmegy és két órával meccs után jön haza és akor jó esetben senki nem hívja el esete grillezni vagy sörözni, mert akkor este sincs otthon. Vasárnap reggel arra ébredek fél nyolckor,hogy épp megy el, mert 8-11 ő focizik, jó esetben utána jön haza, de valószínűbb, hogy edzés után beülnek még valahova és csak délután kerül elő....tehát jóformán csak aludni meg enni jön haza hétvégén. Én nem akarok a gonosz feleség szerepében feltűnni, idáig semmit nem szóltam, bíztam benne, hogy leesik neki, hogy lassan család leszünk és a haverokat már kicsit háttérbe kellene szorítani (30 felettiek vagyunk már mindketten) Nem is azt szeretném, ha otthon ülne a szoknyámon, de azért ne csak beköszönni jöjjön haza hétvégén. Viszont ha évekig nem zavart, most hogy hozzam fel, hogy ideje lenne többet itthon lenni hétvégén a feleségével? Illetve azt biztos nem fogom tűrni, hogy ha meglesz a baba, akkor is ez legyen. Mármint oké, hogy hétköznap itthon van, de este 6-7 körül jövünk meg melóból, vacsi, zuhany, ágy, TV.A hétvége maradna a családi nyugis együttlétre, de ő meg ugye hétvégén nincs itthon.Most akkor a gyerekkel se fog időt tölteni hétvégén?..önző vagyok, a hormonok játszanak velem, vagy tényleg nem jó ez így?
2015. ápr. 12. 11:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

"Édesem, nagy kérés lenne, hogy néha egy-egy hétvégét kettesben töltsünk? Nehezen bírom a pörgést már így 6 hónapos terhesen..." - boci szemek, csók, ölelés.


Menni fog! ;)

2015. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogyan beszéld meg vele? Pontosan így, ahogy elmondtad. Semmi játszma, mórikálás, hanem beszélgetés, tiszta kommunikáció.

Törekedj az "én kommunikációra", azaz :

"Én úgy képzeltem el, s az esne jól a családdá válásunk idején, hogy...."

Nem pedig így:

"Nem tetszik, hogy te minden hétvégén...."

S került a mindig és a soha kifejezéseket.


Ennél azért sokkal nehezebb dolgokat is meg kell majd valószínűleg beszélnetek világosan az életben, de kívánom, hogy ez legyen a legnehezebb! :)

2015. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az már rég rossz, ha a férjed mindenhol szívesebben van, mint veled otthon. Nekem legalábbis ez jön le abból amit írsz, hogy a párod kb menekül otthonról... Minden hétvégén, péntek este, szombat, vasárnap, talál valamit, hogy elmehessen, szerintem ez sok egy leendő apukának. Talán még fel lehet nyitni a szemét.


Ülj le vele és beszéljétek meg. Kössetek kompromisszumot, hogy pl a vasárnapokat otthon tölti veled, aztán majd ha meglesz a gyerek, 2 hetente megy csak el csavarogni. Vagy valami ilyesmi.


Ha ez így folytatódik, akkor hiába élsz házasságban, egyedül fogod nevelni a gyereket, mert sose fogjátok látni az apját. El se hiszem, hogy ennyire komolytalan legyen egy majdnem 40 éves pasi akinek hamarosan gyereke lesz.

2015. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!