Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Föl fújom vagy igazam van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Föl fújom vagy igazam van egy kicsit?

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik, én pedig itthon.

1 hetet töltött itthon, amikor délre mentem dolgozni délutánra, ő egész nap itthon volt.

Mikor szabadnapos lettem volna akkor el mentünk egy fontos helyre amit addig nem intézett el. Amikor ma, délelőttös voltam, délben haza jöttem, ő nincs itthon, programot szervezett egy fiú barátjával.

Holnap pedig én egésznap dolgozok, és ő már vasárnap hajnalban utazik el.

Nagyon szomorú vagyok hogy szinte semennyi időt nem tudtunk együtt tölteni, leszámítva a csütörtöki napot.

Nem mondtam neki, mert nincs kedvem a vitához, de úgy érzem megfontoltabbnak kellett volna lennie, és a mai programját átszervezni csak keddre vagy szerdára amikor én déltől dolgoztam.


2014. szept. 26. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, akkor meg a barátjának nem lett volna jó...
2014. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van.
2014. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát van némi igazad azt hiszem, Te ismered a kapcsolatotokat, beszélj vele őszintén, hogy téged zavar a kevés együtt töltött idő.
2014. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van, ugyanakkor te választottad ezt a kapcsolatot, ha ez neked így nem jó, egyedül te tudsz változtatni rajta.
2014. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkor melegében kellett volna megmondani neki, mert most már késő.Mondhattad volna neki , hogy akkor csináljon magának külön programot amikor te dolgozol.Te nem tudtad volna elcserélni a szombati napodat hogy együtt legyetek? Lehet hogy a párod éretlen 1 komolyabb kapcsolatra.
2014. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Igazad van, az en parom is ilyen volt es neha meg emlekeztetni kell ra, hogy nem ugy mukodik a dolog. Az a baj, hogy a fiuk/ ferfiak alapbol onzobbek mint a nok es nem nagyon gondolnak bele, hogy a sajat programjukat felre kellene tenni, vagy haverjaikat egy kicsit ha mar baratnojuk van. Mert szomoru dolog, de nekik az, hogy van kaja es van szex eppen eleg. Ok nem akarnak beszelgetni, setalni, kirandulni, idot egyutt tolteni, mert a helyett lehet szerelni, videojatekozni, haverozni. Nagy gyerekek es nehezen veszik eszre, hogy felnott korban mar nem igy mukodik. En majdnem szakitottam vele emiatt, de nagy vitak utan, meg hogy azt mondtam elhagyom ha nem valtozik, ami ugy is lett volna most odafigyel. Kicsi unszolasra persze. De akarki mondja ezert nem kell elhagyni, mert a legtobb ilyen es csak ugyan ez lenne a masikkal is. Meg kell nevelni. :)
2014. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!