Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hibáztam, de mégis lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam, de mégis lehet, hogy kicsit igazam van?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatom válságban van! (én 30, barátnőm 25)

Hosszú és bonyolult a teljes történet, de a lényeg, hogy sajnos belekényelmesedtem a jóba!

Megkondultak a vészharangok, így próbálok visszakapaszkodni!

Eljarok edzeni és újítgatom a ruhatáramat, illetve próbálok határozottabb, férfiasabb lenni.

Nem vagyok töketlen, de a párom szerint "túl papucs vagyok és nem érzi mellettem nőnek magát"! Gáz!!!! :(

Ő tett ilyenné, bár én hagytam!

Néha túl kedves vagyok!

:) Akkor lehet, hogy mégis töketlen vagyok! :) Fasza! :D


Nem akarom elveszíteni őt, mert nagyon szeretem.


Korábban is voltak jelek, de nem figyeltem fel rájuk!

Hiba volt!


A párom új munkahelyre ment, ahol nagyon jól érzi magát!


Ahogy ez lenni szokott, van ott egy nagydumás fickó (biztonsági őr!!!, :) aki nagyon nyomul és ez tetszik a páromnak, bár azt mondja és el is hiszem, hogy nem akarna vele kapcsolatot!

Szerintem egy igazi lúzer, buta fejjel, aki a trendnek megfelelően ki van gyúrva, de legalább vicces!

(kicsit utálom, gondolom ez nem titok!)

Amúgy a páromnak előttem 1 kapcsolata volt pár hónapig, de a faszi átverte, illetve soha nem volt körülötte nagy felhajtás, mert ő az a cuki típus!


Nem csalna meg soha, de még a gondolata is elszomorit, hogy élvezi a nyomulását!

A fickó nagyon béna!


Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy beléptem a facebook fiókjába!!!!!

Hatalmas hiba volt!

Persze vele beszélt utoljára!

Nem olvastam bele, mert felhúztam magam azon, hogy korábban azt mondta, hogy egy baratnőjenek ír, közben pedig annak a tuskónak ment egy (ártatlan) "Jó ejszakát!"


Reggel kiderült, hogy beléptem és az is, hogy csak elköszönt (mikor végzett, nem találkoztak ezért írt)!


A lényeg, hogy nincs meg köztünk a bizalom! :(


Próbálunk segíteni rajta!

Átbeszéltük és megpróbáljuk helyrehozni!

Kértem, hogy ezek miatt ne kerülje őt!


És itt a kerdés!

Értem én, hogy hülye voltam, de ha korábban bevallotta, hogy tetszik neki a nyomulás, akkor nem kellett volna magátol hanyagolnia kicsit?


Tudom, hogy gáz, hogy ezt elvárom, de miért ne érezzem magam ettől szarul?


Ellenkező esetben én nem tenném ki ennek!

Na lehet, hogy tényelg papucs vagyok!

Bár szerintem nem!


Ha valakinek van ereje végigolvani és még írna is, akkor azt szívesen olvasom!


Sziasztok!



2013. jún. 2. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
de, van igazság abban, amit Te mondasz, sajnos ha Ő is dolgozni akar a kapcsolatotokon, akkor hanyagolnia kellett volna a dolgot...
2013. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha felkiáltójeleken kívül más írásjelet is megismernél?


Kérdező, bemutatom a pontot: .

Kijelentő mondatok végén használjuk. Példamondat: "4 éves kapcsolatom válságban van (én 30, barátnőm 25). Hosszú és bonyolult a teljes történet, de a lényeg, hogy sajnos belekényelmesedtem a jóba. Megkondultak a vészharangok, így próbálok visszakapaszkodni."


Egyébként ha a kettőtök kapcsolata van válságban, ne egy harmadikkal foglalkozz, hanem magaddal, hogy legyél minél jobb párja a barátnődnek.

2013. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél meg mindent annak érdekében, hogy a párod nőnek érezze magát melletted. Aztán tartsd fenn ezt az állapotot. Senki nem állította, hogy egy jó kapcsolatért nem kell folyamatosan dolgozni mindkét félnek.
2013. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem talán csak féltékennyé akar tenni, hogy lásd, hogy másnak is kell... De nem értem miért, amikor láthatólag nagyon szereted :)

Van igazságod, hanyagolhatná azt a nyomulós "faszit" hiszen azért nyomul, mert nincs kiosztva, hogy hol a helye...

2013. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!!!!!!!!!


Kedves 4. válaszoló!

Az a probléma, hogy már többször szólt, hogy ne puhuljak el!

Nem figyeltem, hiba volt! :(

2013. jún. 2. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Hócipőm tele az ilyen nőkkel. Van egy kedves, szerelmes pasijuk, ők meg ribiskednek jobbra-balra. Mit nem adnék én egy ilyen fickóért!
2013. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Köszí szépen a kiállast, de van velem sok-sok macera. :)

Nem vagyok egyszerű eset. :)

A párom sem rossz ember, sőt egy tündér!

Sajnos a dolgok és az emberek változnak.

Kicsit lemaradtam! :(

De "gyúrok vazze"! :)

2013. jún. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!