Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az aki tudja közületek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki tudja közületek a párotok facebook jelszavát? Ha igen, be szoktatok lépni?

Figyelt kérdés

Mi tudtuk egymás facebook jelszavát a férjemmel, de találtam egy-két dolgot és megváltoztatta a jelszót, amikor ezt szóvá tettem neki, mondván, hogy én turkálok az ő magán ügyeibe...

én kérdeztem hogy van valami titkolni valója?

azt mondta nincs...

ha nekem nincs titkolni valóm akkor nem változtatom meg a jelszót...

vagy az én felfogásommal van a baj?


2015. jan. 16. 18:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
93%
mi se tudjuk egymás jelszavát, nem azért mert titkolom,vagy ő titkolja, hanem egyszerűen eszünkbe sem jutott még megkérdezni egymástól... ennyi magánszféra mindenkinek jár :)
2015. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Mi is tudjuk egymásét. Azt nem tudom, hogy ő be szokott-e lépni mert sose kérdezem meg, ő meg nem mondja de engem nem zavar ha belép, nincs mit titkolnom. Én be szoktam lépni az övébe... nem keresek semmit meg nem nézek meg minden részletesen, csak átfutok rajta kb havonta egyszer-kétszer. Nincs megtiltva.


Egyébként szerintem akinek van egy kis esze az nem a saját fiókjából írkál más csajoknak, pasiknak.. :D

2015. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Tudjuk egymás jelszavát, de nem élünk vissza vele!
2015. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
46%
Mi a francot lehet ezen lepontozni birkák?Mindenki a kérdésre válaszolt!
2015. jan. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
27%

A pátodnak van igaza. Minek kutakodsz a dolgai között? Neked nincs privát szférád? Mi nem tudjuk egymás jelszavát, engem nem is érdekel a barátomé, mert 100%-osan megbízom benne. Nem kell a dolgai között kutakodnom, hogy valamiről meggyőződjek. Mellesleg elmondaná a jelszavát ha kérném, csakhogy nem érdekel.


Igen, a te felfogásoddal van a baj. Most is azért kell neked a párod jelszava, hogy be tudj hozzá lépkedni. Ha nem akarnál nála kutakodni, a jelszava sem érdekelne. Magyarul: nem bízol benne. Nagyon helyes, hogy megváltoztatta, miután beléptél hozzá OK NÉLKÜL.

2015. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Költőnő? ***** válasza:
tudom ,de eszembe nem jut belépni. Csak ha ő kér meg rá vmiért.
2015. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Én tudom az ő jelszavát, ő is tudná az enyémet de nem képes helyesen megjegyezni az adott szót (mondjuk nem is beszél a nyelven, amin a jelszó van és elég hosszú szó). Léptem már be az ő felhasználójával mert írtam valakinek, aki nálam nincs fent, és a férjem nem volt itthon. Az én adatlapom igazából szinte mindig meg van nyitva, mert sokszor ott beszélek chaten a rokonaimmal vagy barátaimmal, én nem szeretek telefonon írni. Egyébként egyikőnk sem használja magát az oldalt, csak chatre, így nem nagyon lenne mit megnézni rajta.


U.i.: egyszer változtattam meg a jelszót, és nem szóltam róla, mert elfelejtettem. Egy barátnőmnek adtam meg, neki is egy elérhetőség kellett és nekem nem volt lehetőségem internetezni akkor épp, így mondtam hogy lépjen be az enyémmel, nézze meg. Utána lecseréltem a jelszót. Nem hiszem, hogy bűn lenne, hogy nem jelentettem rögtön a férjemnek az eseményt.

2015. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Megadta a jelszót de nem léptem be és nem is fogok.
2015. jan. 17. 11:33
 39/40 anonim ***** válasza:
Tudjuk egymás jelszavát .. sőt én még édesanyámét is .
2015. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Amúgy meg van olyan opció, hogy beszélgetés törlése.... szóval aki okos, az használja is. BÁR! Én elkezdtem gyanakodni anno és akkor léptem be....és bár ki voltak törölve dolgok, mert az ex elég körültekintő volt, de nem eléggé :D pont elcsiptem egy beszélgetést, amit a szerető és az exem folytatott mobilról, mikor pont bejelentkeztem... én otthon az ex gépén lestem a történéseket..aztán könnyes búcsút vettünk :)
2015. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!