Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az aki tudja közületek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki tudja közületek a párotok facebook jelszavát? Ha igen, be szoktatok lépni?

Figyelt kérdés

Mi tudtuk egymás facebook jelszavát a férjemmel, de találtam egy-két dolgot és megváltoztatta a jelszót, amikor ezt szóvá tettem neki, mondván, hogy én turkálok az ő magán ügyeibe...

én kérdeztem hogy van valami titkolni valója?

azt mondta nincs...

ha nekem nincs titkolni valóm akkor nem változtatom meg a jelszót...

vagy az én felfogásommal van a baj?


2015. jan. 16. 18:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Mindenhol tudom a jelszavát, mert midnenhol ugyanaz, de sosem szoktam belépni, eszembe se jut, hogy kutakodjak. Max a velem, az anyjával és haverjaival folytatott beszélgetéseit találnám.
2015. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
38%

Mi is tudjuk egymás jelszavait (mindenhol). Bárki, bármikor beléphetne a másikhoz, nincs mit titkolnunk. Ha valami érdekel bennünket, akkor inkább rákérdezünk, de nem kalózkodunk a másik profilján.

Az más kérdés, hogy ha a tudtom nélkül turná át a fb fiókom, akkor én is megváltoztatnám a jelszavam, mondván, ha ő nem bízik bennem, akkor én se benne.

A te eseteben viszont én is megcsalásra/flörtre gondolnék. Tény, hogy eljátszottad a bizalmat, de egy hűséges házastárs nem flörtölget mindenféle nővel/pasival.

2015. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Mit csináljak?
2015. jan. 16. 19:50
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

Akkor valószinű,hogy most is vaj van a füle mögött!

Én leültetném egy jó kis beszélgetésre.

2015. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Mindketten tudjuk egymásét, az e-mail postafiókét is. Még abból az időből, mikor még a jó kis régi telefonjaink voltak, amiken nem lehetett Facebook-ozni. Ha valamelyikünk sokáig dolgozott, volt, hogy odaszóltunk a másiknak, hogy nézze meg, hogy jött-e valami üzenet, vagyis inkább a férjem szólt nekem, mert ő üzletelgetett, meg rendelt netről mindenféléket.

De akkor sem olvastam bele a leveleibe. Mert attól, hogy neki nincsenek előttem titkai, esetleg a barátai írhatnak olyat neki, amit esetleg nem akarnák, hogy más olvasson.


Mostanában már nem nagyon van ilyen, meg telefonról is el tudjuk érni az üzeneteinket, úgyhogy már nem szoktunk belépni, nincs rá okunk.

Ha valamire kíváncsi is lennék, bár nem tudom elképzelni, mi lenne az, akkor sem lépnék be anélkül, hogy szólnék róla.

2015. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Nekünk közös facebook-unk van. A másik közösségi oldalon mondjuk külön lapunk volt, de tudtuk egymás jelszavát, mint ahogy az e-mail fiók és bármi más jelszavakét is mindketten tudjuk. Szerintünk ez a normális, minden "titok" és külön utacska csak méreg a kapcsolatnak.

Hogy mit tegyél? Ez jó kérdés, mert ha valaki ezt magától nem látja be, akkor igen nehéz vele megértetni, hogy ne legyen titkos a jelszava. Meg az milyen már, ha egy feleségnek ezért könyörögnie kell, vagy ügyet kell belőle csinálnia, hogy mozduljon már a férje ez ügyben.

Próbáld meg azt megértetni vele, hogy az rendben van ha szüksége van egy kis magántérre, de az ne egy közösségi oldal legyen ami a szerelmi románcok kialakulásának melegágya, hanem akkor válasszon magának egy hobbit vagy ilyesmi, és néha vonuljon avval el magának. Mert ha nem, akkor csak baj lesz...

2015. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

mi mindent tudunk, e-mail, neptun, ebay, stb., kivéve a facebookot. ott magánbeszélgetések vannak, ez olyan, mint hogy a naplómat is zárható szekrényben tartom, hiába vagyok 100%-ig biztos benne, hogy nem olvasná.


egyébként fölösleges is lenne tudnunk egymás jelszavát, mert minden telefonon, laptopon és tableten be van állítva az automatikus bejelentkezés, szóval bármit meg tudnánk nézni ha akarnánk :D

2015. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudjuk (vagy 18 év után ki tudjuk találni:)) egymás jelszavát, de eszünkbe se jutna egymás levelezésébe, üzeneteibe turkálni, olvasgatni a másik kérése nélkül.

(én egyébként is extrém rosszul tűröm, ha bárki ellenőrizgetni akar)

2015. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
97%
Mi nem tudjuk egymásét. Én pl. nem szeretném, ha olvasná, hogy mikről beszélek a barátnőimmel, mert egyszerűen nem tartozik rá. Ezeket a dolgokat a barátnőim nekem írják, nem nekünk. És engem se érdekel az ő levelezése. Ha valaha is megcsal, nem ezen múlik. 28N
2015. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Automatikus kitöltésen van az övé, az enyém nem de csak azért mert egy barátnőm amikor meglátta azt kérte hogy ne legyen elmentve, mert feszélyezve érezné magát ha azokat amiket nekem ír más is láthatná, teljesen függetlenül attól hogy a másik kezdene e bármit az infóval. A párom megértette, bízik bennem.

Mondjuk facebook miatt egyszer volt egy csúnya elhidegülésünk, mert vissza akartam keresni egy képet amit tetszikelt ezért a tevékenységnaplójában kerestem de ott egyebek között rengeteg folyamatosan ismétlődő ismerős lányra való rákeresését, enyhén erotikus képeket tartalmazó oldalakat is láttam ami nagyon rosszul esett. Mondjuk a az utóbbi oldalak nem zavartak, de azok a lányok akiket ismert és rengetegszer nézett az zavart. Bocsánatot kért utána azt mondta nem nézegeti őket többször, nem ellenőrzöm de hiszek neki, nem hitte hogy ezen megbántódom.

2015. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!