Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az aki tudja közületek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki tudja közületek a párotok facebook jelszavát? Ha igen, be szoktatok lépni?

Figyelt kérdés

Mi tudtuk egymás facebook jelszavát a férjemmel, de találtam egy-két dolgot és megváltoztatta a jelszót, amikor ezt szóvá tettem neki, mondván, hogy én turkálok az ő magán ügyeibe...

én kérdeztem hogy van valami titkolni valója?

azt mondta nincs...

ha nekem nincs titkolni valóm akkor nem változtatom meg a jelszót...

vagy az én felfogásommal van a baj?


2015. jan. 16. 18:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Nekem van hozzáférésem a párom fb-jához és e-mailjéhez. Turkálni mondjuk nem szoktam benne. A te esetedben viszont ha találtál valamit, és megváltoztatta a jelszavát, az elég egyértelmű, hogy valamiről nem akarja, hogy tudj. Hogy ezek ártatlan magánbeszélgetések a haverokkal, vagy csajozik, azt ennyiből nem lehet megállapítani.
2015. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Titkol valamit.


Nálunk a jelszó automatikus kitöltésre van állítva. Csak klikkelnem kell hogy kivel lépjek be. Sose lépek be az övével direkt, de van úgy hogy nézem a híreket és csak 2 perc után veszem észre hogy ez nem is az enyém. És viszont is így van.

2015. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%
Tudjuk egymás jelszavát és bejárásunk van egymás fiókjába. Így, hogy szabad, nem is olyan érdekes.Sőt a gyerekeink is tudják a jelszavainkat és mi is az övéket. A párom nem haragszik, ha valamiért benézek a fiókjába.
2015. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak bizalomból adta meg neked a jelszót, de nem feltételezte, hogy tényleg belépsz. Ez lehet, csak egy gesztus volt a részéről, mert azt hitte, bízhat benned, hogy tudod, de nem néznéd meg. Próbaképp. Aztán csalódott, hogy te beléptél. Mi is tudjuk egymásét, de nem lépek be hozzá.

Másrészt, nem örülnék neki, ha valaki minden posztom végigkutatná, esetleg a beszélgetéseket is, hogy keressen valamit benne.

2015. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
31%
Tudjuk egymás jelszavait és be is lépünk rendszeresen egymás oldalaira, levelezésébe. Van ezzel valami gond?
2015. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

végül is annyira nagy dolog nem történt, semmi megcsalás vagy ilyenek.

Azt mondta bármikor vissza állíthatja a régire...

de eddig nem tette meg.

Nem tudom mit gondoljak

2015. jan. 16. 18:58
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Mi is tudjuk egymás jelszavát. De tök felesleges. A google chorme-ra mindenhol ő van bejelentkezve, a firafox-on pedig én. Nekem kifejezetten meg van engedve, hogy bármikor bármit megnézhetek az ő fiókjaiban, az már más kérdés, hogy hiába vagyok kíváncsi, ha nem ő mutatja meg, hanem én lépek be, rögtön bűntudatom lesz, pedig meg van engedve.
2015. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Tudjuk egymás összes jelszavát, de nem nézegetjük a másik dolgait, kivéve ha a másik kifejezetten megkér rá!
2015. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
8%
Nekem is megadta a párom a jelszavát.Aztán még aznap este törölte az egész facebookját. Vicces,nem?!
2015. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
13%
Nekem nincs face-m,az egyik barátnőmtől elkértem a jelszavát,(már nem emlékszem konkrétan mit akartam megnézni,de a facen volt fent valami).Ő is megváltoztatta a jelszavát.Pedig gyerekkorunk óta barátnők vagyunk.Én is meglepődtem!
2015. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!