Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az aki tudja közületek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki tudja közületek a párotok facebook jelszavát? Ha igen, be szoktatok lépni?

Figyelt kérdés

Mi tudtuk egymás facebook jelszavát a férjemmel, de találtam egy-két dolgot és megváltoztatta a jelszót, amikor ezt szóvá tettem neki, mondván, hogy én turkálok az ő magán ügyeibe...

én kérdeztem hogy van valami titkolni valója?

azt mondta nincs...

ha nekem nincs titkolni valóm akkor nem változtatom meg a jelszót...

vagy az én felfogásommal van a baj?


2015. jan. 16. 18:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%

En tudom a ferjem feszbuk kodjat leven anno megkert h allitsam be a beallitasokat, azota sem eltem vissza vele, attol meg az o feszbukja, az o privat szferaja es semmi kozom nincs hozza.


Nem csekkolom meg veletlenul sem, o sem az enyemet ( igaz o nem tudja az en kodomat). Email detto ugyanez, az Ipad kodomat sem tudja es nem is keri, mert tudja h ugysem adom meg. Kolcsonosen nem turkalunk egymas holmijai kozott.

2015. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Mi is tudjuk egymás jelszavát mindenhová,vagyis automata kitöltés van a böngészőn beállítva,a fészbukunk már kb két éve közös,az övét megszüntettük,mert sosem lépett be rá,és volt,hogy jó pár hétig várt rá levél,én meg minden nap benézek az enyémre,vagyis mostmár a közösre,így ez a probléma már nincs.Az emailjeit is én nézem meg mindig,sőt általában én is válaszolok ha pl az ügyvéd ír.Nekünk ez így bevált.
2015. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Jelen 😊 ! Tudjuk egymás jelszavát , sőt a laptopokon is el vannak mentve . Nincs titkolni valo , de bejelentkezni nem szoktunk csak akkor , ha külön meg kérjük ra egymást . Bizony .. Van , hogy szól a párom lépjek már be az oldalára , mi újság nála .. Ő nem igazán foglalkozik vele , így én vagyok olykor a tudósítója 😄 .
2015. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom a jelszavát, és a barátom is tudja az enyémet.

Ha visszaélne ezzel, természetesen megváltoztatnám a jelszavamat. Nem azért, mert bármit is titkolnék, vagy vaj lenne a fülem mögött, de szerintem pofátlanság lenne tőle, ha ilyet csinálna.

2015. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Hát ez az...

és amikor mondtam neki hogy ha nincs titkolni valód akkor megadod az újat...

ezzel saját maga alatt vágja a fát

2015. jan. 16. 19:18
 16/40 A kérdező kommentje:

Azért gondolom hogy titkolózik mert írogatott neki egy csaj és ő nem hogy elküldte volna a fenébe még "incselkedett" is vele.

Elmondása szerint tudta hogy én olvasom.

Hozzá teszem volt egy mélypont a kapcsolatunkban, és ez akkor történt.

2015. jan. 16. 19:21
 17/40 anonim ***** válasza:
89%

Van aki erzekenyebb erre, pusztan elvi okokbol.


Mi nem tudjuk egymas jelszavait, de nem is erdekel, nem akarunk belepni a masik privat dolgaiba. Szerintem gerinctelenseg a parod dolgai kozott kutakodni, en nemhogy a jelszomat nem adnam neked, de ki is rugnalak azon nyomban. Elvi okokbol.

2015. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg a vilag legegyszerubb dolga eltitkolni a masik elott valamit, csak regisztralni kell egy email-cimet, aminek a letezeserol sem tud a masik fel, aztan ennyi.
2015. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Tudjuk egymásét amióta van profilunk. Én be szoktam lépni az övére, de nem azért hogy kutakodjak. Játékhoz kell. Szeretek honfoglalózni, és esténként szoktam mikor ahhoz van kedvem. Persze csak azután, hogy hazaérek a munkából és elintéztem az itthoni dolgaimat. Nekem is van regisztrációm, de így dupla annyit játszhatok:)

Egyébként tud róla a férjem és nincs semmi baja vele. Mikor még nem volt netes telefonja, akkor is megkért, hogy nézzek be néha a facebookjára hátha kapott valami fontosat.


Nálunk ez nem gond, mivel nincs is mit takargatnunk. Ő is bármikor beléphet az enyémre. Nem rejtegetjük egymás előtt.

2015. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Nálunk mindkettőnk jelszava le van mentve alapból, tehát csak egy katt és máris felléptünk egymáséra. Fel is szoktunk. Nem azért, hogy kutakodjunk. Nálunk ebből soha nem volt probléma, mivel nincs mit titkolni egymás elől..pedig a férjem is beszélget ott nőkkel, és én is pasival. :) És? Ameddig csak munkatársi, baráti a beszélgetés, addig nyugodtan megnézhetjük egymás csevegését is, problémázás, titkolózás, jelszócsere nélkül is.

Szerintem nálatok van valami..aminek nem kéne... Nekem is gyanús lenne a szitu.

2015. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!