Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fogyj le! Szokj le a cigiről!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyj le! Szokj le a cigiről! Nem veti el a férjem már kicsit a súlykot?

Figyelt kérdés
Kb szilveszterkor elő állt azzal, hogy itt az új év kezdjek el fogyókúrázni mert sokat híztam. Oké nem a legszebben adta elő, de tükörbe néztem, és úgy döntöttem, hogy a saját egészségem miatt és hogy ne romoljon el a kapcsolatunk, megpróbálok lefogyni. Elkezdtem diétázni, sportolni. 2-3 napja megint egy újabb ötlettel állt elő. Hogy szokjak le a dohányzásról. Persze, én is le szeretnék szokni róla, de most tényleg egyszerre kínozzam magam mind a kettővel? Kicsit olyan mintha teljesen meg akarna változtatni. Eddig jó voltam így? Jó persze az utóbbi 2 évben felszedtem egy 5-6 kg-t, de előtte se voltam vékony nő. Sose volt egy egészség mániás, mikor 40 fokos lázzal feküdtem itthon és alig bírtam mozdulni is volt képe megkérdezni, hogy mit főztem... Mi lelte?
2015. jan. 11. 21:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szerintem fogyj le 5-6 kilót, és szokj le a cigiről.

De ne a bunkó férjed miatt, hanem Magad miatt, a saját egészséged, jó közérzeted kedvéért. 5-6 kiló mínusz és pár hónap dohányzásmentesség után teljesen más ember leszel, pozitív értelemben.

2015. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hát pedig igaza van a férjednek nem árt egyszerre gondolkodnod rajta, mert aki leteszi a cigit az azzal a lendülettel fel is szokott szedni jó pár kilót!
2015. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is egyszerre kellene a kettőt, de tudni kéne mennyi cigit szívsz egy nap, és hogyan táplálkozol. Próbálj felállítani egy rendszert, kevesebb ételt, kevesebb cigit.


A férjed stílusa elég undorító. Ha igazán szeretünk valakit, akkor őt szeretjük, és nem azt amit a mérleg mutat.... Az sem baj ha megmondja, de ne úgy ahogy tette, hanem normális módon.


Fogyj és szokj le a cigiről, de saját magadért, ne érte. Cseréld le az ételadagokat a felére, kevesebb szénhidrát, bla bla bla, és ha eddig napi 10 szál cigit szívtál akkor mostantól szívj 8-at, és hetente csökkentsd 2 szállal:) amíg le nem megy nullára.


Nekem az energiaitalról kell leszoknom, mert teljesen függővé váltam. 1 évvel ezelőtt napi másfél liter volt a fogyasztásom, most már ott tartok, hogy 3x másfél liter, de hetente. Le akarom vinni 2x 1,5 literre hetente. De ez egy hosszabb folyamat. Mint ahogy a cigiről való leszokás is. De magamért teszem, ahogy a fogyást is. Nem azért mert a férjem meg akar változtatni... ha zavarná, akkor sem olyan paraszt módon közölné mint a te férjed.


Szerintem nálatok más gond is van.

2015. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Hát ja, ez nem a súly és nem a dohányzás problémája, te is írod:

" Kicsit olyan mintha teljesen meg akarna változtatni"

Az a lázas történet is elég meredek nekem....

mire föl????

2015. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a van rajtam öt-hat kiló a válóságban inkább 10-12 szokott lenni.
2015. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!