Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fogyj le! Szokj le a cigiről!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyj le! Szokj le a cigiről! Nem veti el a férjem már kicsit a súlykot?

Figyelt kérdés
Kb szilveszterkor elő állt azzal, hogy itt az új év kezdjek el fogyókúrázni mert sokat híztam. Oké nem a legszebben adta elő, de tükörbe néztem, és úgy döntöttem, hogy a saját egészségem miatt és hogy ne romoljon el a kapcsolatunk, megpróbálok lefogyni. Elkezdtem diétázni, sportolni. 2-3 napja megint egy újabb ötlettel állt elő. Hogy szokjak le a dohányzásról. Persze, én is le szeretnék szokni róla, de most tényleg egyszerre kínozzam magam mind a kettővel? Kicsit olyan mintha teljesen meg akarna változtatni. Eddig jó voltam így? Jó persze az utóbbi 2 évben felszedtem egy 5-6 kg-t, de előtte se voltam vékony nő. Sose volt egy egészség mániás, mikor 40 fokos lázzal feküdtem itthon és alig bírtam mozdulni is volt képe megkérdezni, hogy mit főztem... Mi lelte?
2015. jan. 11. 21:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ülj le vele és beszéljétek meg. Mondd el, hogy igaza van, de azért rosszul esett. Viszont szeretnél változtatni és ebben kéred a segítségét. Támogasson amiben tud.
2015. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
60%
Szepen sorjaban. Nem kell a kettot egyszerre, ebben igazad van. Es tudasd a ferjeddel, h. nem biztos, hogy konnyebb lesz veled az elet, amig jonnek az elvonasi tunetek, illetve amig koplalsz. Ugyhogy csak turelmesen.
2015. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg felesleges egyszerre két dologgal megküzdened, sőt, csak növeli a kudarc esélyét. Mondjuk én szerintem fordítva csinálnám, először a cigit tenném le, és utána, ha már nem hiányzik egyáltalán a cigi, akkor kezdenék a fogyással foglalkozni.

De mindkettőnek csak akkor van értelme, ha te magad is akarod, nem csak a férjed kedvéért, különben eleve kudarcra van ítélve a vállalkozás.

2015. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
En mindkettot egyszerre csinaltam. Eleg sz@r volt. Ha ugy erzed ez sok lenne neked akkor haladj szepen sorban. Nem kell rohanni. Az eredmeny is tartosabb lesz ha nem strapalod le teljesen a szervezeted a hirtelen valtozassal.
2015. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ne úgy állj hozzá, hogy szeretnéd, hanem csináld. Máshogy nem fog menni.
2015. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
12%

vicces hogy van ket valasz ami tartalmilag ugyanaz, és egyik lepontozva a masik 100%. Nem tetszik a pofam a kaptafara valoknak. Nem baj, en is lepontoztam mindenkit.

Kerdezo te meg valj el, csunya ferjed, pfuj, akassza fel magat reggelre!

2015. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
8%
Házasok vagytok. Ki merje megmondani ezeket neked, ha férjednek tilos?
2015. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem dohányzom, soha nem is dohányoztam. De férjem és sok ismerősöm igen. Bár nem tartom jónak, de tudom, baromi nehéz leszokni.

Szerintem a fogyókúra és a dohányzásról való leszokás fejben dől el. De ahhoz, hogy mind a kettőt egyszerre csináld, iszonyat nagy akaraterő kell, szerintem nem fog menni. Egy hét után idegsokkos leszel... :)

Szerintem előbb kezdj a fogyókúrába, aztán kb fél év után, ha esetleg úgy érzed menne, kezd el a cigit is letenni. De ne a tuskó férjed miatt! Magad miatt, aztán mutasd meg neki micsoda nó lettél, és akár dobd ki a francba. Mert szerintem vannak egyéb dolgok is ott nálatok a háttérben.

Megnézném én a férjed hogy néz ki...ő egy Alain Delon vagy mi??

2015. jan. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Csak a semmiből kezdte el mondogatni?


Egyébkent tenyleg könyebb egyszerre.. Egyszerre minenről, mint akár évekig valamiről.

Ráadasul ugye a nikotin gátolja a tápanyag felszívódását, nem csak apőtcselekvesek miatt híznak leszokáskor az emberek...így ha most lefogysz, és utana hagyod abba a dohanyzast, baromi nehéz lepsza. Súlyodat tartani, ugyanúgy diétáznod kell,

2015. jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így egyszerre sok. Persze aki sosem volt túlysúlyos és dohányos, abszolút nem érti a dolgot. Szerintem mindkettőt, csak és kizárólag MAGADÉRT csináld! ÉS olyan tempóban, ahogy neked jó..ahogy bírod! Egyszerre a kettő kizárt. Kezd a fogyással, feltéve, ha te is akarod...és nem a férjed miatt vagy a kapcsolatotok miatt akarod az egészet. Ha ezen túl vagy, jöhet a bagóról való leszokás...feltéve, ha te akarod. Ha a férjed szeret...akkor segíteni, támogatni fog és tiszteletben tartja a saját tempódat. Ha viszont nem ezt teszi..........csak sajnálni tudlak, hogy egy ilyen ember mellett élsz..
2015. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!