Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fogyj le! Szokj le a cigiről!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyj le! Szokj le a cigiről! Nem veti el a férjem már kicsit a súlykot?

Figyelt kérdés
Kb szilveszterkor elő állt azzal, hogy itt az új év kezdjek el fogyókúrázni mert sokat híztam. Oké nem a legszebben adta elő, de tükörbe néztem, és úgy döntöttem, hogy a saját egészségem miatt és hogy ne romoljon el a kapcsolatunk, megpróbálok lefogyni. Elkezdtem diétázni, sportolni. 2-3 napja megint egy újabb ötlettel állt elő. Hogy szokjak le a dohányzásról. Persze, én is le szeretnék szokni róla, de most tényleg egyszerre kínozzam magam mind a kettővel? Kicsit olyan mintha teljesen meg akarna változtatni. Eddig jó voltam így? Jó persze az utóbbi 2 évben felszedtem egy 5-6 kg-t, de előtte se voltam vékony nő. Sose volt egy egészség mániás, mikor 40 fokos lázzal feküdtem itthon és alig bírtam mozdulni is volt képe megkérdezni, hogy mit főztem... Mi lelte?
2015. jan. 11. 21:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Es o min valtoztat?
2015. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Deákné Vászna ***** válasza:
29%
Szerintem nem veti el a sulykot, de ő mit tesz azért, hogy ő is egészséges és sportos legyen?
2015. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
44%

Ő nem túlsúlyos? Nem dohányzik? Jó férj? Besegít a házimunkában? Jár sportolni?

Ha nem: vágj vissza!

2015. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%
Jó ötlet, a kicsi fogyás is, a cigiről leszokás is. Neked lesz jó, ne úgy fogd fel, hogy a férjed kérte ezt. Mondjuk a stílussal már vannak gondok, normálisabban is előadhatta volna. Meg ha annyira odafigyel rád, aggódik érted, akkor viselkedjen már normálisabban, ha pl. beteg vagy, és segítsen.
2015. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
Ha igazan szeret teged, akkor elfogad teged ugy ahogy vagy. Igaz nem tudom, hogy amikor osszejottetek akkor is dohanyoztal-e, de akkor mar az elejen szolhatott volna (ha nem szolt), hogy mi az ami zavarja ot veled kapcsolatban es igy tudtatok volna merlegelni, hogy erdemes-e belemenni a kapcsolatba vagy sem, azaz osszeilletek vagy sem.
2015. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
23%
Nekem azt mondta h amig bem leszek ujra 65kg, no szex....termeszetesen miutan lefogytam sem változott semmit
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Mikor össze jöttünk akkor is dohányoztam, akkor is túlsúlyos voltam. Persze, én is le szeretnék fogyni, én is le szeretnék szokni a cigiről, de ezt az egészet egyszerre rámzúdítani? Nem lehetne szép sorjában? Minek kínozzam magam mindkettővel egyszerre? Ha mindent egyszerre megvonok magamtól nem félő, hogy valamelyikbe vissza fogok esni?
2015. jan. 11. 21:28
 8/35 Deákné Vászna ***** válasza:
62%
Mi lenne a jó válasz? Csak mert mindenkit lepontoztak.
2015. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki volt, én sosem szoktam pontozgatni, se felfelé se lefelé, én nem is látom ennek értelmét, ettől nem lesz olcsóbb a kenyér :-)
2015. jan. 11. 21:37
 10/35 anonim ***** válasza:
12%
Elég baj az hogy ezt másnak kell megmondani. Magadtól miért nem szoktál le, Eddig!!?
2015. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!