Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fogyj le! Szokj le a cigiről!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyj le! Szokj le a cigiről! Nem veti el a férjem már kicsit a súlykot?

Figyelt kérdés
Kb szilveszterkor elő állt azzal, hogy itt az új év kezdjek el fogyókúrázni mert sokat híztam. Oké nem a legszebben adta elő, de tükörbe néztem, és úgy döntöttem, hogy a saját egészségem miatt és hogy ne romoljon el a kapcsolatunk, megpróbálok lefogyni. Elkezdtem diétázni, sportolni. 2-3 napja megint egy újabb ötlettel állt elő. Hogy szokjak le a dohányzásról. Persze, én is le szeretnék szokni róla, de most tényleg egyszerre kínozzam magam mind a kettővel? Kicsit olyan mintha teljesen meg akarna változtatni. Eddig jó voltam így? Jó persze az utóbbi 2 évben felszedtem egy 5-6 kg-t, de előtte se voltam vékony nő. Sose volt egy egészség mániás, mikor 40 fokos lázzal feküdtem itthon és alig bírtam mozdulni is volt képe megkérdezni, hogy mit főztem... Mi lelte?
2015. jan. 11. 21:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg logikusabb és egyszerűbb is egyszerre. Ha már életmódot váltasz, akkor csináld rendesen.
2015. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Valószínűleg akik ezt mondják, vagy sose dohányoztak, vagy sose voltak túlsúlyosak :-) Az életmódváltás, a diétázás, alapjáraton elég megterhelő önmagában, nem még ha sanyargatom magam, egy függőségről való leszokással is.
2015. jan. 11. 21:53
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy pasinak mondta volna ezt a barátnője, már rég papucs lenne.
2015. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 viktorvarga ***** válasza:
20%

ezeket mondani kell?

örülj h van férjed!

2015. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem normális. Ha valakit megszeretek, és összejövök vele, amikor dohányzik és teszemazt 75 kiló, akkor ez a 2 dolog nem fog hirtelen zavarni 2-3 év múlva. Vagy ha igen, akkor ott más probléma van. Vagy elmúlt a szerelem, vagy totálisan meguntam a páromat, ha meg akarom változtatni... Ha tényleg csak az egészségéért aggódnék, akkor azt szépen, óvatosan és tapintatosan közölném, és az ELEJÉN. A "mit főztél" téma pedig kifejezetten bunkóság volt a részéről... szóval alaposan át kéne gondolni a dolgokat...
2015. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, te azt akarod, hallani, hogy áh dehogy, nem kell lefogyni, nem kell leszokni. Bele se kezdj. Ha benned nincs meg az elhatározás, akkor úgy sem fog sikerülni.

A férjed meg lehet, hogy aggódik miattad. Az okés, hogy x éve, amikor megismert dohányoztál. De te sem fiatalabb lettél azóta, biztosan nem használ a cigi. Akár a fiatalságod megtartásában is segíthet, ha leszoksz, mert a cigizés a bőrnek sem tesz jót. De ezeket mind magadnak kell látni, akarni. 5-6 kg pluszra azt mondanám, hogy nem sok, de ha már előtte is túlsúlyos voltál, akkor sok. Gondolom, a férjed arra akart rávilágítani, hogy ha minden 2 évben jön 5 kg plusz, akkor nem formás lesz, nem egy kis felesleg lesz rajtad, hanem kövér leszel.

2015. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha néhány válaszoló elolvasná az egészet amit írtam. Beleírtam, hogy tükörbe néztem, és beláttam, hogy le kell fogynom, és szeretnék is lefogyni, sőt a cigiről is le szeretnék szokni, de nem MINDENT EGYSZERRE... nekem szimplán ezzel van most problémám, hogy a férjem azt várja el, hogy ígérjem meg hogy holnaptól diétázom, meg leszokok a cigiről... Én ezt nem tudom így megígérni neki, nem is akarom egyszerre kínozni magam a kettővel, mert azzal meg lelkileg tehetem tönkre magam. Nem mindenki rendelkezhet olyan tökéletes lelki és testi egyensúllyal mint itt a válaszolók többsége, hogy gondolnak egyet, és holnapra már vékonyak, egészségesek és tökéletesek lesznek...
2015. jan. 11. 22:10
 18/35 anonim ***** válasza:
Ha a párom szinte sírva könyörög, hogy szokjam le a cigiről és fogyjak le, mert nem akar elveszíteni, nem írnék ki kérdést róla. Miért feltételezitek, hogy az egészség a fontos neki? Ti ha valaha csúfoltatok valakit, azt az egészsége miatt tettétek?
2015. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
95%
Hmm.. az az 5-6 kg aztán tényleg szakító ok! Meg a cigi is, amit már a megismerkedéskor is szívott.. a férjed megunt téged, és természetesnek veszi, hogy te érte vagy, hogy a kedvére tegyél. Szerintem fogyj le, szokj le a cigiről, és keress egy olyan pasit, aki nem a külsőségekért szeret.
2015. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt más a baj. Meg akar változtatni, nem vagy neki jó úgy, ahogy vagy. Ha tényleg segíteni szeretne, az nem így festene. Meg ha így támogat téged, amikor beteg vagy, akkor mit vársz tőle? Szerintem itt nem a cigi, meg a súly a probléma, hanem a kapcsolatotok. Ha valakit szeretek, akkor a hibáival együtt fogadom el.
2015. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!