Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg hülye vagyok amiért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülye vagyok amiért a boldogságot választom?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, van egy párom aki nem dolgozik, a szüleinél élünk és nekem jó így. Viszont a munkahelyemen van egy férfi akinek tetszem, ő havi 180000 keres. De ő hidegen hagy engem. Kolléganőim szerint én vagyok a hülye. Miért is???
2014. dec. 17. 12:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%

"a munkahelyemen van egy férfi akinek tetszem, ő havi 180000 keres"


Úgy látom, hogy neked meg a fizetése tetszik, de nagyon!!

2014. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 acelsziv ***** válasza:
88%
180 000 mi? Régi román lej? Legalább bruttó? :D Ez volt a nap kérdése...
2014. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mokuslekvár a saját életeddel azt kezdesz amit akarsz.

Ha neked jó így akkor ne változtass.


Mások szerint én is hülye vagyok sok mindenben de nem izgat.

2014. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen szep kilatasok eskuvo gyerek csalad ..ja munka nelkul ez nem fog menni.

apad mit csinal?hivatalos naplopo egyeb okokbol nem tud munkat keresni anyam es nagyszuleim tartanak el

2014. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Miért kell rögtön lealázni a másikat?


Azt írta hogy bizonyos okok miatt nem fog munkát kapni,nem azt hogy nem akar...amíg nem tudjátok a pontos okát hogy a munkavállalás miért nem lehetséges addig tegyétek félre a sértegetést!

Nem tudhatjátok hogy az adott háztartásban ki mennyit keres.Lehet hogy nem is lenne szükség már a fizetésére,nem tudhatjuk.


Kedves kérdező!

Te már rögtön az első mondatodban megválaszoltad magadnak ezt a kérdést. :)

És egyet értek az előttem szólóval,attól hogy bejössz neki még nem biztos hogy egyből össze is bútorozna veled;sőt...

Minek változtatnál ha Neked így jó? Mert másoknak nem tetszik?

Ugyan már...

2014. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!