Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keresem a boldogságot?

Hol keresem a boldogságot?

Figyelt kérdés
4éve vagyok együtt a párommal nem volt előtte senkim van egy 16 hónapos fiúnk. 2hónapja hogy tönkre ment a kapcsolatunk. Nem érzem már jól magam vele és nem is tesz semmit hogy minden újra ugyan olyan jó legyen mint régen. Rengetegszer beszól ami nem esik jól nekem, de volt már olyan is hogy megszorította a kezem. Vágyom a szeretkezésre de vele nem kívánom. Semmiképp se tudnék mással lefeküdni mert már a gondolattól is rosszul vagyok. Életemben 2x voltam buliba de egyszer se jött be. Nem találok olyan férfit aki nekem bejönne. Rengeteg csokoládéba fojtom a bánatom. Sokszor van hogy a fiam boldoggá tesz, de mindig valami miatt szomorú leszek. Egy kis pihenés nyaralás talán helyre hozná a kapcsolatunk de csak augusztus 26.án megyünk nyaralni. Már azon gondolkozok hogy el megyek albérletbe, de nem találtam olyan összegbe amit meg tudnék fizetni.
2013. jún. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
gyere hozzám lakni, ingyen lehetsz, és a szeretkezés is megoldódik
2013. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

"Már azon gondolkozok hogy el megyek albérletbe, de nem találtam olyan összegbe amit meg tudnék fizetni."


Miből??? "Gyescsaládiból"?


Nyaralni? Más meg havi 22 800 -ból vegetál, és az alapélelmiszereket sem tudja mevenni.


Talán nincs is itt akkora probléma.

2013. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Már megint te, 2es??!


Kérdező, nagyon komolyan el kellene beszélgetned a férjeddel. Habár tudok olyan esetről, ahol ennek semmi foganatja sincs. Az emberek sokszor éveken át élnek együtt anélkül, hogy igazán ismernék egymást, és olyan dolgokat viselnek el a másiktól, amit nem kellene.


2 hónapja? Talán még menthető, de erősnek kell lenned. Ha nem tudod meggyőzni, hogy tegyen valamit, elveszít.

2013. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni, hogy miért alakult így a helyzet? Lehet, hogy nőzik közben? Kicsit több infó kéne...
2013. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!