Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ennyire sértő volt a...

Valóban ennyire sértő volt a kérésem?

Figyelt kérdés
A párom szülei karácsony előtt egy héttel eljöttek hozzánk néhány napra (azt mondták max 26-ig), aztán ittmaradtak. Nem túl nagy a ház, ezért egy idő után már zavaró ha sokan vagyunk. A szüleim is szabadságon vannak így az egész ház egy hangyabolyra kezdett hasonlítani. Tegnap megkértem az anyósomat, hogy ha lehet ma menjenek haza, mert nagyon zsúfoltan vagyunk és kellene egy kis pihi mindenkinek. Udvariasan tettem, nem elkergettem. Erre olyan jelenetet rendezett amilyet még életemben nem láttam, majd elkezdett pakolni és hajnali 2-kor elindultak haza. Nem értem miért kellett ezt ennyire túlreagálni.
2012. dec. 30. 16:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

A pároddal megbeszélted előtte?

Ha igen, akkor ős is jóváhagyta az ötletet?

Ha igen, akkor miért nem ő szólt nekik? A menytől ez nyilván másképp jön le, mint a saját fiuktól.


Szóval, érthető, és jogos a kérésed, de nem neked kellett volna szólnod.

2012. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

nem, az sértő hogy 26-ot mondtak mégis tovább maradtak.

illő lett volna megkérdezni, nincsenek-e a terhetekre.

jellemzően legtöbbször még az sértődik meg, akire inkább lenne okuk a többieknek berágni.

2012. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Talán szerencsésebb lett volna, ha a társad kéri meg.
2012. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%
A pároddal kellett volna ezt megbeszélni először,attól függetlenül nem jogos a kérés.
2012. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Jol tetted, meg kell mutatni ki az ur. Kulonben azt hiszik mindent megtehetnek.
2012. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
6%
Az én párom csak egyszer próbálná meg az anyámat elküldeni biztos szájon vágnám aztán ő csomagolhatna.
2012. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
háát..jobb lett volna úgy viselkedni hogy észrevegyék magukat, pl elfoglaltnak tűnni, rendszeresen hosszú időre elmenni otthonról, munkába temetkezni meg ilyenek, hogy vegyék a lapot... de hát már mindegy, kérj elnézést aztán ennyi.
2012. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

#6

Talán a te anyádék is pár napot mondanak, aztán kérdés nélkül továbbmaradnak? Mert akkor elég pofátlanok.

Szóval óvatosan a pofánvágással, mert lehet, hogy visszakapod.

2012. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%

Anyám adott nekem életet. Felnevelt, gondoskodott rólam míg kinem repültem. A házamban bármikor addig marad ameddig csak akar.

Ne felejtsük már egy hogy nem egy haverról beszélünk hanem szülőkről!

2012. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%

Igen, nagyon sértö volt a viselkedésed!


Ha BÁRKI vendég van nálad, akkor annak azt mondani, hogy menjen már haza, nagyfokú illetlenség.

Föként szülökkel szemben még fokozottabban az, ha neked nem tetszik, akkor esetleg a pároddal beszélhetsz erröl, de felszólitani, hogy menjenek nagyon bunkó dolog.

2012. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!