Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ennyire sértő volt a...

Valóban ennyire sértő volt a kérésem?

Figyelt kérdés
A párom szülei karácsony előtt egy héttel eljöttek hozzánk néhány napra (azt mondták max 26-ig), aztán ittmaradtak. Nem túl nagy a ház, ezért egy idő után már zavaró ha sokan vagyunk. A szüleim is szabadságon vannak így az egész ház egy hangyabolyra kezdett hasonlítani. Tegnap megkértem az anyósomat, hogy ha lehet ma menjenek haza, mert nagyon zsúfoltan vagyunk és kellene egy kis pihi mindenkinek. Udvariasan tettem, nem elkergettem. Erre olyan jelenetet rendezett amilyet még életemben nem láttam, majd elkezdett pakolni és hajnali 2-kor elindultak haza. Nem értem miért kellett ezt ennyire túlreagálni.
2012. dec. 30. 16:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

kellett!

Arról nem is beszélve, hogy szépen, udvariasan kérted meg, Ő pedig cirkuszt csinált belőle! Tipikus hárpia, arra várt, hogy mikor ugorhat, mikor készülsz ki.

2012. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

9: Tévedsz. Anyukád nem adott neked életet, hanem csak továbbadta azt az életet, amit ő maga is kapott. EMBER nem tud életet teremteni!

Ettől függtelenül nemcsak ostobaságra és leki szegénységre utal az, ha valaki anyuka szoknyáján ragadt és a párját akarja szájon végni, de bizony alapos infantilizmusra is.


Kérdező: nem, nem volt sértő. Jól tetted, ne legyen semmiféle bűntudatod.


Nekik kellett volna észrevenniük magukat. Anyósod úgy viselkedett, mint egy hisztis kétéves. Ettől függtelenül legközelebb a férjeddel mindnet beszélj meg, és időnként hagyd, hogy a maga részét ő intézze. PL. az anyukáját küldje szépen haza, ha már az van olyan pofátlan, hogy rátok telepszik és nem veszi észre magát, aztán a hisztijével belerondít a karácsonyba.


Nem neked kell mindig elvinni a balhét. Különben hamar leszel bűnbak, és hamar éket tud verni a kedves anyód a férjeddel való kapcsolatotokba.

2012. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

Ne érezd rosszul magad.

Nekik illet volna észrevenni magukat.

De legközelebb tényleg oldjátok meg, hogy mindenki a maga szüleit intézze :-)


Anyósod úgy is megbékél.

S még szép, hogy figyelembe veszed a szüleid és a gyerekeid kényelmét, evidens

2012. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%

"Az én párom csak egyszer próbálná meg az anyámat elküldeni biztos szájon vágnám aztán ő csomagolhatna."


Nem tűnt fel, hogy a kérdező szüleinél voltak?2 szobás házban laknak alapból hatan.A kérdező, a férje, a 2 gyerekük és a kérdező szülei.S még ennyi időre odamennek a férj szülei is.

Akármennyire szeretném anyámat, elbeszélgetnék vele az illemről.

2012. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
20%
Az én anyósom dettó ilyen, ő csak negyed órára ugrik be, de mikor fél óra után finoman célzok, h lassan mehetne, ő sértődik vérig.
2012. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%
nálunk még időtartamot sem mond. "Pár napra jövök", aztán vagy 5 nap, vagy 3 hét. rákérdezni nem szabad, mert akkor patália van, hogy mi olyan dolgom van, amiben ő akadályozz.
2012. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
...akadályoz. *elírtam
2012. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
37%
Ha az anyósom viselkedése nem tetszik őt pontozzátok le, nem értem, én mi rosszat írtam.
2012. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!