Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feláldozni a boldogságot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláldozni a boldogságot a gyereknevelés oltárán?

Figyelt kérdés

Férjem mintaapuka, a gyerekek megőrülnek érte, de mi egymással nem vagyunk boldogok, aminek nagyrészt ő az oka (ezt ő is tudja, elismeri).

34 éves vagyok és szívem szerint válnék, de a gyerekek miatt nem teszem.

Meddig tartható ez az állapot? Járt már valaki hasonló cipőben? Le lehet élni egy életet így?

Barátnőm ugyanilyen helyzetben vált el nemrég és teljesen igazat adtam neki, de most, hogy a saját gyerekeim bőrét viszem a vásárra már nem vagyok benne biztos, hogy Jogom van" ehhez.


2013. máj. 11. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Mivel jó apa, ezt értékelném. Nem szakítanám el tőle a gyerekeket. Jobb, ha családban nőnek fel. Megbeszélném vele, hogy a látszatházasságban mindenki megkeresheti a boldogságát más oldalán. Haza nem vinnék senkit, a gyerekeknek erről nem beszélnék. Legkésőbb hivatalosan is elválnék, ha a gyerekeket felneveltük kb. 18 éves korukig. Ha egyébként normális, nem agresszív és lehet vele erről beszélni, én ezt tenném.
2013. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyedül boldog lennél? Vagy keresgélnéd azt, akivel esetleg boldogabb leszel? A boldogság csak illúzió!
2013. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Vonjatok be harmadikat. Együtt marad a család s mindenki boldog lesz.
2013. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a tèvhit már règ megdõlt ,hogy a gyerekeknek jobb egy családban ,de boldogtalanul felnõni. Nem hülyèk, ha ti nem úgy viszonyultok egymáshoz azt èszreveszik, látják netán azt fogják "normálisnak" hinni ès majd csodálkoztok 30 èvesen mièrt vannak egyedül mint a kisujjuk.
2013. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hasonlóan vagyok én is. szeretem de sok a gond. talán mert még kicsik a gyerekek,én nem dolgozom,talán ha önállóbbak lesznek és nem csak az ő vállát nyomják az anyagi terhek,jó lesz. azért nekem van menekülési tervem,de jelenleg nem akarok elválni,mert még látok megoldást.

a férjed amúgy lehet attól mintaapuka h nem éltek együtt. felezhetitek a gyerekekkel töltött időt is


de először próbáljatok megoldást találni. ha még szeretitek egymást a gondok megoldhatóak. ha viszont már nem,akkor tényleg jobb válni

2013. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha bármikor láthatja őket, az sokkal jobb (két valóban boldog szülővel), mint ez a "csendesen lóg a kés a levegőben" hangulat - főleg a gyerekek részéről!
2013. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dani900 ***** válasza:
100%

Ha te nem vagy boldog, hogyan tudnál úgy nevelni, hogy a gyerekek boldog felnőtté váljanak?

Ők abból tanulnak, amit ti tesztek, nem szabad minden negatív élménytől megfosztani őket, akkor hogy lesznek erős emberek, miből tanulnak? Abból, hogy hogyan adják fel az életüket? Hidd el, azzal mutatod a legjobb példát, ha te magad megteszel mindent, hogy boldog légy. Mert ezt fogják látni, hogy így is lehet élni, nem megalkuvó, és boldogtalan életet mutatsz nekik, mert akkor megpecsételed az ő sorsukat is, nagy eséllyel lesznek ők is ugyanolyan boldogtalanok, mert ezt tanulták.

2013. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A cipő hasonló. :( Én 29 vagyok, a kicsi 5, 10 éve vagyunk együtt. Én már kb. 3 éve filózom a váláson hasonló okokból mint te. Szóval ne izgulj, nem vagy egyedül. De szerintem még fiatalok vagyunk ahhoz, hogy egy boldogtalan kapcsolatban maradjunk. Ettől függetlenül én egyenlőre "bírom". :/
2013. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt így elég nehéz megállapítani. Hány évesek a gyerekek? Mennyit veszekedtek és mennyire durván? Ha válás lenne, mennyire lennétek aggreszívak/rosszindulatúak a másikkal pénzügyek, gyereknevelés kérdésében?
2013. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kicsit megkésve, de köszi a válaszokat!


Eltelt azóta 2 hónap és csak rosszabb lett a helyzet, most már biztosan válunk, egyenlőre úgy tűnik békében.

2013. júl. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!