Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek az ANYÓSA irányítani...

Akinek az ANYÓSA irányítani akarja őt ( gyereknevelés pl. ) az mit csinált és hogyan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem voltam még ilyen helyzetben, de sosem értettem ezeket a kérdéseket. Egyszerűen oda kell állni elé, és normális hangnemben megmondani, hogy köszönöd szépen a jó tanácsot, de te máshogy látod ezt, és kész.
2013. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Leépítettem. Idejében. Azt hiszem kb 6 hónapos volt a lányom, amikor összevesztem vele nagyon. A konkrét szitu: anyós ugye mindent jobban tud. Az én lányom csak egyedül tudott elaludni, letettem az ágyba, kijöttem, 2 perc sírás múlva aludt is. Na, ott voltunk náluk, letettem a lányom, kijöttem, mondtam neki, hogy kicsit fog sírni, de ne menjen be, elalszik magától. Elmentem pisilni, mire kiértem örülök, h nem sír, belépek a nappaliba, hát anyósom ott parádézik a lányommal az ölében. Mondom neki, hogy miért vette ki? Hát sírt. Na erre elvettem a kicsit, visszatettem az ágyba (persze ezek után egyáltalán nem aludt el) és kiosztottam anyóst, durván. Soha többet nem volt problémám vele. Előtte mindennapos volt.
2013. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Én próbáltam szépen, majd csúnyán. Aztán nem nyitottam neki ajtót, amikor mi mentünk akkor hamar el is jöttünk. Kapcsolt, azóta nem szól bele.


Sokkal jobb a kapcsolatunk, már bátran rábízom a 1,5 éves lányom.

2013. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jaja, én vagyok a hibás, az elején meg kellett vna mondanom... 9 hós a babám de állandóan pakolgat, rámol...stb. Felhív telefonon, hogy feladtam- e a csekket ami a kocsi kalaptartóján volt ? Meg még sorolhatnám. Múlthéten megmondtam neki normális hangon, hát most én vagyok sz***t és állandóan engem szapul. Mit tegyek ? :D
2013. máj. 7. 13:36
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

MOndd meg neki, hogy te nem szeretnél vele veszekedni, de örülnél, ha ennyire privát dolgaidba, mint a csekkfeladás, és hogy mit hogyan csinálsz az életedbe, nem szólna bele, mivel te is életképes felnőtt ember vagy és képesnek érzed magad ezen feladatok elvégzésére.


Ha nem fogja fel, duzzogjon csak.

2013. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Én a terhesség ideje alatt hagytam beszélnie, tudtam hogy ugyse ugy lesz ahogy ő akarja . miután megszültem és jött làtogatni (persze már ott intézkedni akart) hamar letörtem a szarvát.megmondtam a gyerek az enyém magamnak szültem.ha intézkedni akar szüljön magának. Azóta is tartom magam, sose engedtem hogy neki legyem igaza, sose csináltam ugy ahogy modta.majd mikor jött és mondta volna: na ugye mgmondtam... elmondtam neki hogy na ugye hogy nem... merthogy ne ugy csináltam ahogy te mondtad hanem ahogy én akartam. Ezt 10 hónap

alatt tőkéjre fejlesztettem, , már leszokott a beledumàlàsrol

2013. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno beleszólt abba, hogy a tamponokat miért a bugyik mellett tartom. :D Akkor lettem terhes, elpakoltam a tamponokat a bugyisfiókomba, hogy most sokáig nem kellenek. Ő meg nekiállt rámolni nálunk (rendmániás) és kinyitogatta a fiókokat. Aztán számon kérte, hogy miért oda teszem. Ennél tudsz nevetségesebbet írni? :)
2013. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De ügyik vagytok ! Remélem egyszer mi is ott fogunk tartani :D

Aztán felhívtam telefonon, hogy ez így nem jó senkinek és békéül, meghívom egy fagyira. Természetesen kezdte előlről a mondókáját... Így váltunk el: Akkor is pakolni fog ha átjön, csak nem fogja megmondani nekünk :D Ez a nő egy vicc !

2013. máj. 7. 13:45
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az én anyósom jár hozzátok is. :D Nem könnyű, erős akarat kell hozzá! Ja és mi távolabb költöztünk tőlük. ;)
2013. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
:D :D Köszi, még most is fáj a hasam a nevetéstől :D Igen, hasonló a Drága Mama itt is :D HA eszembe jut mindenféleképp írok sztorit, csak amióta megszületett Noémi az agyam egy szivacs :/
2013. máj. 7. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!