Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg hülye vagyok amiért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülye vagyok amiért a boldogságot választom?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, van egy párom aki nem dolgozik, a szüleinél élünk és nekem jó így. Viszont a munkahelyemen van egy férfi akinek tetszem, ő havi 180000 keres. De ő hidegen hagy engem. Kolléganőim szerint én vagyok a hülye. Miért is???
2014. dec. 17. 12:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%

Ő nem fog munkát kapni bizonyos okok miatt? Milyen okok miatt?

Eü okok miatt, vagy egy zárt intézmény vendégszeretetét élvezte korábban?


Egyébként tényleg hülye vagy, ha egy soha nem is dolgozni akaró valaki mellett tervezed a jövődet.


A havi 180 ezer pedig nem sok. Én nettó bőven több, mint a dupláját keresem.


A megoldás egy 3. pasi.


N

2014. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
az a helyes ha boldog vagy , a pénz nem boldogít legalábbis nem tesz jobbá szebbé egy embert akit nemszeretsz. ha hidegen hagy ne a pénze fűtsön az nem boldogság!
2014. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
180 ezer? HUF? Igazi Rockefeller.
2014. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

tényleg hulye vagy..de azert,mert egy semmirekello embert vàlasztottal és mert csoveztek az anyosodéknal..

tenyleg nem akarod tobbre vinni?

2014. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Megint később derülnek ki dolgok ugyebár....

Milyen okok miatt nem tud munkát találni?

Ha ezt az elején leírod, hogy a párod ez és ez miatt nem tud dolgozni, szerintem tök más válaszokat kaptál volna....

2014. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem érdekel, tőlem azt csinálsz, amit akarsz.

De kérlek, NE SZÜLJ GYEREKET!!!

2014. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Miert nem lehet egyben leirni egy sztorit??? Miert nem dolgozhat, kedves sugo?
2014. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

És miért nem tud dolgozni???

Anya-apa nem engedi neki?

2014. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Szóval a kérdező azt írta,hogy nem fog munkát kapni bizonyos okok miatt..Nos kedves kérdező,a párod keresett már egyáltalán munkát,végig bújta az internetet/újságokat a lehetséges állások után?(szerintem a válasz NEM)Mert az nem derült ki..csak az,hogy szerinted nem fog munkát kapni....MI is az oka?
2014. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%
Milyen boldog életed lehet.... Egy munkaképtelen here, akivel a szüleinél élősködtök........kell ennél több?
2014. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!