Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg hülye vagyok amiért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülye vagyok amiért a boldogságot választom?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, van egy párom aki nem dolgozik, a szüleinél élünk és nekem jó így. Viszont a munkahelyemen van egy férfi akinek tetszem, ő havi 180000 keres. De ő hidegen hagy engem. Kolléganőim szerint én vagyok a hülye. Miért is???
2014. dec. 17. 12:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Valóban elég hülye vagy, mégpedig azért, mert neked megfelel az, hogy a párod nem dolgozik és a szülei tartják el. Ez a későbbiekben visszaüthet bizony. Akkor majd jössz, hogy mit csináljak, mert a páromnak természetes, hogy nem dolgozik? Persze, az sem jó megoldás, hogy a kollégát válaszd. Én azt javaslom nyaggasd a párod, hogy felnőtt létére ne a szüleinek kelljen eltartani őt.....
2014. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Amiért ezt kiírtad....
2014. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok!
2014. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy tetszel neki, még nem biztos, hogy megosztaná veled a pénztárcáját és összebútorozna veled komoly kapcsolat céljából...

Közel engedne magához (testileg), aztán huss, mehetsz a párodhoz :)

A kolléganőidnek meg gratulálok, igazi k**vák, csak a pénz számít nekik, hurrá...


22N

2014. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Ha nekd ez igy megfelel és boldog vagy akkor nincs kérdés. Ha zavarna hogy nem dolgozik a párod és a szüleinél éltek akkor lenne gond, de azt irod neked jó igy.

Teljesen mindegy mennyit keres a kollega, és az is hogy tetszel neki, az még nem jelent semmit, és a kolleganőid is megtarthatják a véleményüket!

2014. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy a helyedben én is a boldogságot választanám! :)

De szólnék a páromnak, hogy csipkedje magát, mert szeretném, ha komoly emberként viselkedne.

Nem ítélem el a párod, lehet hogy keres munkát, de a boldogság mindenképpen fontosabb :)

2014. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Semmiképp nem választanék valakit a pénzéért.

Viszont egy túlkoros gyereket sem választanék, aki nem képes leszállni az anyja szoknyájáról, elmenni dolgozni és önfenntartóvá válni. Nem az a probléma veled, hogy nem kell a pénzes pasi, hanem hogy nem zavar, ha a párod az anyja (vagy te?) tartja el, és nincs is szándékában felnőni.

2014. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ő nem fog munkát kapni bizonyos okok miatt.
2014. dec. 17. 13:17
 9/25 anonim válasza:
milyen okok?
2014. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

Havo 180 huu milliomos repulovel visa majd nyaralni...

AZ parod erdekes ember ha nem dolgozik.

Kapcsolat jovoje nulla

2014. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!