Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek? Későn jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Későn jött az igazi.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek az alábbi helyzetben?

Együtt vagytok a párotokkal már sok éve, házasok is vagytok. Soha nem volt az a lángoló szerelem részetekről, de jól megvoltatok mindig is. A párotok jó ember, talán a legjobb, apró hibáktól eltekintve ideális a kapcsolatotok.

Aztán egyszer csak jön egy másik, aki olyan, mintha a Jóisten nektek teremtette volna. Külsőleg mindenképp, és személyiségét tekintve is úgy vonz magához, mint a mágnes. Egymásra találtok, érzelmileg egymásba gabalyodtok. Neki is van házastársa, sőt, egy kisgyermeke is.

Ilyen esetben maradni kellene amellett, akinek hűséget fogadtál, és igyekezni elfojtani azt a lángoló szerelmet, amiről azt hitted, nem is létezik...? Vagy venni egy nagy levegőt, tisztázni mindent a házastársaddal, darabokra törni a szívét, miközben nem ezt érdemelné, és újra kezdeni a másikkal?


2014. dec. 10. 15:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
29%
A környezetemben van egy hasonló példa, én azt mondtam annak az ismerősömnek (hölgy), hogy válassza a boldogságot. Ha Te tetted fel a kérdést, akkor tudd, hogy megértelek!!!! Tudom mennyire rossz, mennyire nem tudod mit tegyél, de valójában már elhagytad a férjed, hisz már sosem lesz vele olyan meghitt, mint ahogy eddig volt, mindketten csak szenvednétek. Legyél boldog nagyon, nagyon!!!!!!!
2014. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Érdekes. Sok kérdést olvastam már itt, ahol szinte mindig azt tanácsolják, hogy a lassú, parázs jellegű szeretetre érdemes építeni, azzal érdemes összeházasodni, akihez ilyen köt, mert az tart sokáig.

Én is ezért mentem hozzá a páromhoz. Nem volt tűz, de parázs igen. Szeretem őt, természetesen, és leginkább attól félek, mit tenne, ha elhagynám. Nagyon szeret engem, ennyi év után is.

A másik amúgy azt mondja, nem áll készen elhagyni a családját, és nem is kérnék tőle ilyet. Ha el akarja hagyni a feleségét, neki kell eljutnia erre a döntésre.

Amúgy én 29 vagyok, ő 32.

2014. dec. 11. 14:39
 33/44 A kérdező kommentje:
És még valami: nekem ez nem izgalmas. A hátam közepére sem kívánom, nem élvezem a titkolózást, nincs tiltott gyümölcs édes íze. Ez pokol. Pokolian nehéz.
2014. dec. 11. 14:40
 34/44 anonim ***** válasza:

"Nem all keszen, elhagyni a csaladjat" .

Jaaaaaaaaaaaj! Szoval , ezert dug felre fel eve? Micsoda indok, majd hullajtok a hos szerelmedert egy-ket konnycseppet!

Ha annyira, de egy annyira nagy langolo , mindent elsopro szerelem lenne ez, ott hagyna az asszonykat erted vagy mar reg megtette volna! Mert neki nem kene, mas csak te! Ehelyett miutan megrak, hazamegy a felesegehez es eljatsza a minta ferjet, immaron 6 honapja(vagy ki tudja elotted hany honapig, evig massal).

Ez undorito, bocs. A sz*r hazassagodban, vartal egy jobbra, de ez az ember a leirtak alapjan szerintem korant sem az. A ferjed tul elne, ne aggodj .Csak ahhoz mondd el a miertet;).

2014. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Megértelek. Ugyanezt éreztem. Pokol volt, hetekig csak hánytam, gyomorgörcsöm volt, mert elősz9r eldöntöttük, hogy kilépünk a rettenetes házasságunkból és egymást választjuk...aztán máshogy lett. Pokol volt, mert mindketten tudtuk, sokkal jobban összeillenénk, mint az aktuális párjainkkal. Mégis másképp lett...vagyis ő másképp döntött, de megértem. Azért rettenetesen fájt.
2014. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Amúgy ez még nem késő!!!!Iszonyú fiatalok vagytok! Az ismerősöm 50, a férje 53 és ő ebben a helyzetben nem tudja otthagyni a párját. Ti még nagyon fiatalok vagytok, ha úgy érzed nem az az igazi, aki vagy, akkor még van időd kitalálni mi legyen.
2014. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de ha ö nem hajlando elhagyni erted a csaladjat, akkor csak kufircolasra tart.
2014. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Teljesen plátói a dolog, nem olvastátok el a kérdést? "Egymásra találtok, érzelmileg egymásba gabalyodtok." Még csók sem volt.
2014. dec. 11. 17:43
 39/44 anonim ***** válasza:
De mit akarsz vele újrakezdeni, ha el sem hagyná a családját? Kidobnád a férjed és te lennél a szerető?
2014. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Lehet, rosszul tettem fel a kérdést. Akkor nézzük meg innen: maradnál a férjeddel és próbálnád elfelejteni a másikat, vagy várnál a másikra?

Én abban reménykedem, hogy egyszer csak észbe kap, és belátja, hogy velem lehetne igazán boldog. Ezt az egészet ő kezdte amúgy. Ő keresett meg, neki volt szüksége egy másik társaságára, mert otthon sok mindent nem kap meg. Szereti a párját, természetesen, ahogyan én is az enyémet. De egyikőnk házassága sem lehet az igazi, ha neki szüksége volt rám, engem meg így ki tudott zökkenteni az addigi lassú-tűz boldogságomból...

2014. dec. 14. 09:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!