Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek? Későn jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Későn jött az igazi.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek az alábbi helyzetben?

Együtt vagytok a párotokkal már sok éve, házasok is vagytok. Soha nem volt az a lángoló szerelem részetekről, de jól megvoltatok mindig is. A párotok jó ember, talán a legjobb, apró hibáktól eltekintve ideális a kapcsolatotok.

Aztán egyszer csak jön egy másik, aki olyan, mintha a Jóisten nektek teremtette volna. Külsőleg mindenképp, és személyiségét tekintve is úgy vonz magához, mint a mágnes. Egymásra találtok, érzelmileg egymásba gabalyodtok. Neki is van házastársa, sőt, egy kisgyermeke is.

Ilyen esetben maradni kellene amellett, akinek hűséget fogadtál, és igyekezni elfojtani azt a lángoló szerelmet, amiről azt hitted, nem is létezik...? Vagy venni egy nagy levegőt, tisztázni mindent a házastársaddal, darabokra törni a szívét, miközben nem ezt érdemelné, és újra kezdeni a másikkal?


2014. dec. 10. 15:36
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
32%
Pont ez az a kérdés, amiben hülyeség mások véleményét megkérdezni. Ezt csakis Te érezheted, hogy mit diktál a szíved! És ugye minden ember más, valaki az eszére, valaki a szívére hallgat, meg ugye nem vagyunk egyforma vérmérsékletűek,mindemellett mások az erkölcseink, az értékrendünk. Én mának élő típus vagyok, egyszer megléptem egy ilyen szitut. Párom volt sok éve, de jött a "számomra igazi". Nem gondolkoztam 1 napot sem, megléptem azt, ami nekem jónak tünt, és lám nem hiába, azóta is boldogok vagyunk. De nyílván meg is ütheted a bokádat, ezzel számolni kell. El kell döntened, mi (ki) lenne a nagyobb veszteség. Ennyi, nem kell ezen sokat rágódni.
2014. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
37%

Engem ebben a kategoriaban mindig lepontoznak de szerintem ha ez mar fel eve tart es igy erzed, a ferjed ok de mar nem ugy szereted akkor hajra:-))


Megszokasbol ne maradj senkivel ez vele szemben sem etikus, onmagaddal szemben pedig direkt kitolas.Semmi garancia h az uj jokepu pasi jobb lesz az elet DE ez egy esely arra h boldog legyel:-)Az is lehet, h ket szek kozul a pad ala esel de ezzel szamolni kell.


A boldogsag nem feltetlenul az, hogy maradunk egy kenyelmes, biztos kapcsolatban 40 evig, hanem az, ha az eletet teljessegebn eljuk meg annak ami.Ez csak egy foldogolyo, nem szabad az eletet ennyire komolyan venni:-))


Ha tobbrol szol a dolog mint szex akkor en mar csomagolnek:-))Garancia semmire nincs, de a boldogsagra valo esely nem jon szembe mindennap az utcan, ha pedig ugy erzed h egymasnak vagytok teremtve akkor biztos igy van.Ezt az ember belul erzi:-)


az erzelmeid miatt pedig soha de soha ne bantsd magad, nem tehetsz rola.Szerintem senki nem ugy hazasodik, h szupeeer majd 6 ev mulva jon a kovetkezo....de a realitas mas.Vallald a kockazatot:-)


Sok sikert hozza:-)

2014. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
59%

Egybe gondolj bele:

neked az a tökéletes pasi, aki képes elhagyni a feleségét és a gyerekét egy harmadikért????

Nekem a hátam közepére se kéne.

2014. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem "igazinak", hanem bugyinedvesítő tiltott gyümölcsnek hívják, amelyik ugyanúgy megrohadna, ha belekóstolnál, mint a többi.
2014. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
56%

Na ezért szomorú, amikor valaki langyos, baráti kapcsolattal is beéri, mert úgy érzi nem jut neki jobb. Aztán egyszercsak jön valaki, akibe tényleg beleszeretsz, és rájössz, hogy nem hiába mondták akkoriban, hogy hülyeséget csinálsz.


Legyél őszinte a férjeddel/feleségeddel. Ha nincs gyerekm válj el, de ne a másik félért, hanem azért, mert a házastársad is megérdemel olyasvalakit, aki őszinte vele és őt szereti, és te magad is. Ez pedig egész biztosan nem fog menni, ha sosem szeretted igazán.


Az első, a második, a harmadik, a huszadik fellángolást is le lehet küzdeni, nem erről van szó. A megfelelő partner mellett viszont nem érez így az ember. Lehet választani, megkeresed az igazit, vagy szenvedsz még tovább amellett, aki tudod, hogy nem megfelelő társ számodra.


Nyilván nem érdemli meg, hogy összetörd a szívét, de azt sem, hogy hazudj neki és elvedd tőle is a boldogság lehetőségét.

2014. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
63%
Na, az egyik hozzászólásra reagálva. Nekem A FÉRFi a férjem, aki képes volt kiszállni a házasságából, neki pedig én vagyok A NŐ, aki szintén kiszállt a házasságából. Bár mi szinte heteken belül, ezt az időhúzást sosem értettem, ez nekem mindig sántít. Ha ezt érzed, érzitek mindketten, akkor nincs min gondolkozni, mert akkor otthon mindkettőtöknek szar, máshogy nem jön képbe egy harmadik. De ez hogy fél éve. Ez azért kitolás a házastársakkal és önmagatokkal is, ha van gyerek, ha nincs.
2014. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
39%
Mi kb 5 hónapja ismertük egymást amikor döntöttünk,és kiléptünk a "lapos" házasságunkból,nekem két lányom van,náluk nem volt még gyerek.Ez 5 éve volt,azóta is tényleg boldogan élünk.Persze kockázatos dolog a "járt utat a járatlanért" elhagyni,de nekünk nagyon megérte.Kolleganőm ugyanezt meglépte,nekik nem jött össze.
2014. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ezt. Ki is léptem a lapos házasságomból. Most meg kilépek az "igazival" élt kapcsolatból és azon gondolkodom, hogy milyen csalfa az emberi szív. Azért adok hálát, hogy a gyerekeim a házasságomból valók, pedig ölni tudtam volna egy időben a szeretőmtől való gyerekért, most meg nem győzök hálálkodni, hogy nem lett közös gyerekünk. Neked kell eldöntened, hogyan tovább, mert a te életed, és te fogod a következményeket is viselni. 40/nő
2014. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
0%
Istent ne keverd bele. Biztos lehetsz benne, hogy nem neked teremtett egy nős, kisgyermekes apukát.
2014. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!