Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány éves kor környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor környékén "normális" kétségbeesni, ha az embernek még mindig nem sikerült egy komolyabb kialakítania? Ismertek olyat, aki későn találta meg a párját?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, nekem két kollégám is van, akik lassan 34 évesek, gyönyörűek, és nincs párjuk. Nincs pánik, hamarosan lesz, így kell hozzáállni :) Pánikolni szerintem nem kell sosem, majd alakul! :)
2014. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot. Bocsánat,ez a szó kimaradt.
2014. okt. 5. 20:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 körül. Ha nem találtad meg az igazit, az nem baj, de akinek addig nem volt komoly kapcsolata, az általában beletörődik, nincs bátorsága drasztikusan változtatni. Az igazi bármikor eljöhet, de ha valakinek egyáltalán nem volt még lehetősége tapasztalatot szerezni egy kapcsolatból, elköveti a tipikus hibákat, stb., az valószínűleg 30 évesen fogja az első kapcsolatában, amikor pedig már inkább megállapodna az ember.
2014. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 32 felett pánikolnék... Mondjuk én tudom, hogy gyereket szeretnék. Van egy ismerős pár, 36 évesen találtak egymásra, próbálkoztak a gyerekkel, de már nem jött össze. Ettől még nagyon boldogok együtt persze.
2014. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem,hogy kapcsolat volt,hosszabb, rövidebb,de olyan nincs akivel komolyabbat-házasság,gyerek stb, lehetne.
2014. okt. 5. 20:53
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
25, legfeljebb 30. Ha még nem vagy annyi, várj a kétségbeeséssel. Vigasztalásul olvasgasd a gyakorikérdéseket, ahol csupa komoly kapcsolattal pofozgatják meg csinálgatják felfelé egymást, aztán rájönnek, hogy fáj nekik az élet. :D
2014. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jah hogy házasság-gyerek... akkor 55. Afelet már macerás szülni.
2014. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
+t
2014. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen találtam meg azt, akivel életem első komoly kapcsolata kialakult. 3 után ott tartunk, hogy ő a férjem és hamarosan megszületik a tervezett, vágyott babánk.

Előtte csak 16 éves koromban volt egy puszilkodós összeborulásom egy fiúval és ennyi.

Igen, tudom, hogy ez sokak szerint ciki, de én nem estem kétségbe.

a barátnőm 32 éves, még sose volt senkije. no, ő már pánikol egy ideje.

2014. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3 ÉV után. az év lemaradt
2014. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!