Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek? Későn jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Későn jött az igazi.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek az alábbi helyzetben?

Együtt vagytok a párotokkal már sok éve, házasok is vagytok. Soha nem volt az a lángoló szerelem részetekről, de jól megvoltatok mindig is. A párotok jó ember, talán a legjobb, apró hibáktól eltekintve ideális a kapcsolatotok.

Aztán egyszer csak jön egy másik, aki olyan, mintha a Jóisten nektek teremtette volna. Külsőleg mindenképp, és személyiségét tekintve is úgy vonz magához, mint a mágnes. Egymásra találtok, érzelmileg egymásba gabalyodtok. Neki is van házastársa, sőt, egy kisgyermeke is.

Ilyen esetben maradni kellene amellett, akinek hűséget fogadtál, és igyekezni elfojtani azt a lángoló szerelmet, amiről azt hitted, nem is létezik...? Vagy venni egy nagy levegőt, tisztázni mindent a házastársaddal, darabokra törni a szívét, miközben nem ezt érdemelné, és újra kezdeni a másikkal?


2014. dec. 10. 15:36
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
37%
Te most komolyan szétvernéd egy kisgyerek békés családi hátterét, mert viszket a bugyid?
2014. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
78%

Egy sok éves házasságot ha amúgy semmi probléma nincs semmilyen téren biztos, hogy nem rúgnék fel egy fellángolás miatt, főleg hogy a másik félnek is van családja.

Igaza votl annak aki azt írta, ha ezzel az új emberkével élnél együtt már sok éve, bizonyára azt sem érzékelnéd már olyan szenvedélyesnek.

2014. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
82%

Ez kémia, erős vonzalom. Nem több.

Nem is ismered igazán, nem laktál vele, csak a legjobb oldalát látod, mint a tini szerelmesek, akik pár órát találkoznak.

Én maradnék a megszokott jóban.

2014. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
79%

Én mit tennék?

Először is,ha nem lángol a szerelem nem megyek hozzá.

Másodszor,minden ember más,mással lehet nem fordul elő(biztos szokott,csak nem pont így),de én csak magamról nyilatkozhatok.

Nekem is van férjem,már akkor tudtam,hogy vele lennék a legboldogabb mikor még csak látásból ismertem,és abból amit elmondtak belőle a barátaink. Neki volt éppen kapcsolata,de fel sem merült bennem,hogy odamenjek hozzá ismerkedni és szétválasszam a párjától.

Mivel ez velem nem hiszem,hogy meg fog történni(ismerem magam :P),csak tanácsot tudok adni. Szerintem ne dobd el a meglévő kapcsolatod a másik miatt. Lehet te megteszed,ő meg nem.. vagy mindketten megteszitek,de ő mégis visszamegy a családjához.. ott azért gyerek is van!

Bár,kedves kérdező.. adhatunk mi neked tanácsot,úgyis te döntesz,a te életed.

2014. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
59%

Hiaba, meg ha meg tokeletesnek is gondolnam, sem lepnek a helyedben.

Elsosorban a gyerek, es a feleseg miatt. Nem tudnek boldog lenni, ugy, hogy tudom miattam lepett ki a csalad eletebol a ferfi. Nekem buntudatom lenne. De ez en vagyok.

2014. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
58%
Ez az a klasszikus eset, amikor az érzelmek hevében semmit nem szabad csinálni, mert az ember agyát elborító lila köd miatt az a csekély racionális gondolkodás is elvész, ami volt (ha volt egyáltalán). Valamilyen módon meg kell várni, amíg letisztul a köd és sokkal jobban megismeri az ember a másik felet és már felködlenek a kapaszkodók, meg a buktatók is, na akkor lehet esetleg valamilyen kívülálló tanácsát is kérni.
2014. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
62%

"Járt utat járatlanért el ne hagyj..." tartja a mondás. A Te esetedben én ezt követném. Adott egy megbízható, korrekt, férj... és van egy (most még) csillogó villogó jól kinéző pasi.

Biztos, hogy a stabil mostani kapcsolatot választanám! Nekem a nyugalom, a biztonság sokkal többet ér!

2014. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Fél éve tart a dolog.
2014. dec. 10. 16:40
 19/44 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, veled sem fog büszkélkedni a női nem:-)
2014. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
57%

Hát amennyiben a házasságod előtt közölted a pároddal, hogy bár hozzámész, mert kedveled, de nem ő neked az igazi, és majd ha mégis belép valaki az életedbe akit igazinak hiszel, akkor őt, a házastársadat otthagyod, akkor igen, végülis ez egy megbeszélt dolog, a házastársad így ment bele veled a házasságba, tehát megteheted.

De ha ezt nem közölted vele, hanem ámítottad, hogy ő az igazi és kitartasz mellette életed végéig, akkor pedig NEM, mert amit ígértél, azt tartsd is be! Mégis minek húztad az idejét, miért raboltál ennyi évet az életéből?! Talán talált volna mást, aki igazán megbecsüli, te pedig így átvered?!?!!


Nem kell addig házasodni, amíg úgy vagy, hogy lelépnél mással....

2014. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!