Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők, ti milyen gyakran beszéltek szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Én naponta háromszor hívom fel anyukámat. Este elmondom neki, hogy mi történt a nap folyamán. Reggel is indulás felhívom, beszélek vele az azóta történtekről. Ezután már csak ebédidőben beszélek vele. Jogosan sokallja ezt a házastársam?

2014. dec. 5. 13:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi, itt mindenkit lepontoznak, akinek átlagon felülien jó a kapcsolata a szüleivel és a -mit főztél ma, -öltözz melegen szintű társalgáson túl is van mondanivalójuk egymásnak. :)
2014. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Biztos olyan pontozgat lefelé, akit vasvillával szedtek el az anyjától. :D

Szerintem nagyon jó, ha az ember sok mindent meg tud beszélni a szüleivel, ez a normális kapcsolat, lehet lepontozni, anyaszomorítók. :)


Mi is el tudunk beszélgetni mindenről anyukámmal, bár mi ugye heti egyszer beszélünk, havi egyszer találkozunk.


De ha jól látom, itt inkább az a baj, hogy olyasmi a beszélgetés tárgya, ami inkább személyes.

2014. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hetente, vagy heti kétszer hívtam, havonta kéthavonta meg hazamentem.


Jelenleg itthon lakok anyagi megfontolásból.

2014. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Mióta terhes vagyok édesanyámmal szinte mindennap,van,hogy kétszer. Itthon vagyok,nagyon a végén vagyok(kéthét múlva jön a pici lány),és minden rezdülésért hívom :D

Előtte nem volt rendszer.. 2-3naponta. Esetleg ha sokat dolgoztam sms-t írt,hogy minden ok,megkérdezte mi a helyzet,és vagy visszaírtam,vagy felhívtam egy-két napon belül.

Férjemnek nincs rendszere a szüleivel való kommunikációra.

Ők nem hígják fel egymást megkérdezni,hogy hogy vannak,inkább csak akkor amikor valami történik,valamit kérdezni akarnak egymástól. De szerintem nem is kell annyit telefonálni,hisz másfél-kéthetente megyünk-jönnek családi ebédre. Ott mindent megdumálnak.

Én azért beszélek többet a szüleimmel,mert messze laknak és csak havi egyszer találkozunk.


Viszont az első oldalon volt egy válaszoló,aki megkérdezte mit tudsz elmondani az éjszaka eseményeiről,ezen jót nevettem,de engem is érdekel :D

2014. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Naponta 1x, általában esténként. Amíg éltek a férjem szülei, ő is felhívta őket minden nap. Nekünk ez így normális.
2014. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
van, hogy egy nap többször is beszélünk, de van, hogy napokig sem. bár általában inkább facebookon kommunikálunk, ezt is van mikor kb egész nap kapcsolatban vagyunk, de van mikor 2-3 nap is kimarad kommunikáció nélkül. nekem édesanyám a legjobb barátom, a tanácsait meghallgatom, mindig tudja, éppen milyen élethelyzetben vagyok. a párom ezt nem tartja soknak, bár ő kb heti egyszer beszél telefonon az anyukájával, de akkor ilyen 30-40 perceket.
2014. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi vagy. Naponta 3x felhívni sok. Minden napos élménybeszámoló? Haha, és reggel mégis mit tudsz neki mesélni? Milyen volt az éjszakátok?

Az meg hogy arról is beszámolsz neki, ami csak rád tartozik, hát túlmegy mindenen. Minek házasodtál meg? Maradtál volna anyukával...

Exem volt ilyen. Naponta többször, órákig beszélt anyucival. Mindegy mit csináltunk éppen. Mindegy miről beszéltek, témájuk volt még a szomszéd Piroska néni is. Mondom ex....

2014. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
88%

Én csak anyámmal tartom a kapcsolatot. Van hogy napi szinten beszélek vele személyesen, van hogy ritkábban. Kb fél percnyire laknak tőlünk a testvéremmel. De olyan is van, hogy 2 hétig össze sem futok egyikükkel sem:D Alapvetően nem zavarjuk egymást. Pl Ha süt, akkor hoz át sütit, vagy én viszek nekik meg ilyesmi.


A férjemnek csak az édesanyja él, ő messzebb lakik, 30+ km, hozzá egyedül 2 hetente beugrik munka után fél órára, kettesben havonta 1x megyünk átlagosan, de arra rámegy 1 napunk a hétvégéből:(. Mostanában nem voltunk hétvégén, szóval kb augusztusban láttam utoljára. Holnap pl megyünk, és jövő héten is. Aztán szenteste (ajándékozás) ez is amolyan kötelező, mert ha nem akkor megsértődnek:P, karácsonykor meg családi összeröffenés van náluk. (nagymamánál). Oda is hivatalosak vagyunk. A december forgalmas:)


Az én családom nem ajándékoz, nincs hajcihő se semmi ilyesmi. De ott pl szülinapon se semmilyen más alkalmon sincs semmi ajándék. Én szoktam anyámnak tortát csinálni, ő még azt sem nekem...

2014. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Anyukámmal naponta, de mi együtt is dolgozunk :) Mondjuk ha szabin vagyunk, vagy hétvége van, akkor is szoktunk beszélni telefonon minden nap, de nincs időponthoz kötve, hogy most akkor reggel-délben-este, csak ha eszembe jut. Jó, mondjuk mi a vezetékesen ingyen telefonálunk :) Férjem megszokta, már csak röhög rajta, amikor a kezemben lemerül a telefon, miközben beszélek :D Mondjuk nem csak anyukámmal szoktam ennyit dumálni, van még két barátnőm, akikkel szintén, akár több órát.

Szerintem nincs ebben semmi, személyesen ritkán van időm velük találkozni, de attól még van miről beszélgetnünk. Oké, anyukámmal tényleg naponta találkozom, de ha egyszer van miről beszélgetnünk, miért kéne kevesebbet, amikor ráadásul mindezt ingyen tesszük? A férjem amúgy ugyanúgy rá tud cuppanni a telefonra, csak esetleg ritkábban veszi a kezébe.

2014. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!