Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Benne maradnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradnál egy ilyen házasságban?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok hivatalosan is, de gyakorlatilag 6 éve együtt élünk. Ő mindig nyugodt, csendes típus volt, de amikor még tanultunk mindketten, akkor sokat kirándultunk együtt. Mióta mindketten dolgozunk, csak a munkával telnek a napjaink. Ő nem mesél semmit, este hazajön és beül a TV elé esetleg számítógépezik. Nem igazán foglalkozik velem, de nem is veszekszünk. Sokszor unatkozom mellette, elvárnám, hogy törődjön velem. Kb addig vagyunk ténylegesen együtt míg megesszük az asztalnál amit főztem, meg éjjel, amikor összeölelkezve alszunk.

Arról beszéltünk, hogy jövőre szeretnénk babát, jó lenne már saját család. Nagyon vágyom erre. Ugyanakkor bennem van, hogy hogyan fogok még kibírni a férjem mellett 50-60 évet? Minden nap ilyen unalmas lesz? Megfordult a fejemben, hogy elköltözöm. De félek újrakezdeni mindent, meg attól is, hogy még nem találnék olyat sem, mint ő és soha nem lennének gyerekeim.

24 éves vagyok. Mindig úgy képzeltem, hogy 30 éves koromra 2 gyerekem lesz, de ha lépek, akkor évekig tartana, míg túl lennék a kapcsolatunkon, addig egyedül tengődnék egy albérletben az összes fizetésemet felélve. Mit tegyek?


2014. nov. 12. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha 7 v együttlét után ez van, akkor ne várd ki a további 50-60-at,mert belebolondulsz.
2014. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Szóval jobb híján és kényelmi szempontok miatt maradnál.


Szerinte ez elég válasz.

2014. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Üdv a való világban.

Elég fiatalok voltatok, nyilván sok időt töltöttetek együtt, így szépen lassan mindketten kiégtetek.

Elárulom, hogy egy idő után minden kapcsolat unalmassá válik, még ha nem is hiszed el, de persze a döntés a te kezedben van. Fiatal vagy még, most még könnyebb változtatni.

2014. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Basszus 7 éve együtt vagytok és ilyen miatt most hirtelen eldobnád? Nem csoda, hogy mindenki válik.


Mi lenne ha beszélgetnétek erről? Elkezdenél te is programot szervezni? Megoldanátok a problémákat. Találnátok olyan hobbikat amiket munka mellett (vagyis után) is lehet közösen csinálni hét közben. Hétvégén sem csináltok semmit közösen?

2014. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 intrepid ***** válasza:
81%
Most hagy legyek kicsit komolytalan, a végére megérted, miért így írom le: volt egy macsekom. Ő is sokallotta az időt, amit a számítógép előtt töltöttem. Mit talált ki? Odajött, és ráfeküdt a billentyűzetre, de ezt olyan kedvesen csinálta, hogy nem lehetett haragudni rá. Valami okosat, szeretnivalót Te is kitalálhatnál, hogy kirobbantsad a TV.-je, számítógépe elől. Odafurakodni mellé a fotelbe, nasit vinni neki, beszélgetést kezdeményezni. Az udvarlás, - a lány szórakoztatása csak a kapcsolat elején egyedül a férfi dolga, a családi tűzhely melegen tartása már a feleség feladata. Hat hét év után a következő pasi sem biztos, hogy szórakoztatóbb lenne. Unatkozni lehet, hogy nem unatkoznál, de lehet, őt más nők is érdekesnek találnák, ő nem mondana nemet nekik, és már nem is lenne unalmas az életed.
2014. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 vaszily katalin ***** válasza:
57%
ezt meg kell beslni ,de ha ere nem hajlando,azaz témát vált vagy közbe a bezélgetésbe belefolyik olyan munkába ami leköti mi közben dumálsz akor nem figyel.témát vált.én voltam igy.sok szeretetet adtam s figyelmet.s jegeség volt a válasz.ja persze 2 gyerekkell.most másal élek.rengeteg figyelmet s gondoskodo védö párt kaptam.ki értékell.
2014. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Ő nem foglalkozik veled, te foglalkozol vele? Egyáltalán beszélgettek egymással?

Csináljatok programot, menjetek el sétálni, kirándulni hétvégente.

2014. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Szólj neki, hogy tegye le a gépet/tévét. Menjetek hétvégén kirándulni. Szervezz programokat.


Az én férjem is ilyen kocka-típus, én szoktam kirobbantani a fotelből. De ha jól megvagyunk, miért hagyjam ott?

2014. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Tapasztalatból mondom: aki állandóan gép és TV előtt ül, az később is csak hetekre hónapokra fog megváltozni, aztán megy újra elölről a dolog. Majd amikor gyerek lesz és te csinálsz mindent, miközben a párod a gép előtt ül, megérted. Amíg nincs gyereked, még van esélyed olyan párt találni, aki nem ilyen értékrenddel bír, mert az ilyen ember sosem változik meg.
2014. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy azt hidd, hogy minden házasság, olyan izgalmaz, hogy egy kalandpark megirigyelné. A legtöbb házasság ilyen, melo után gépezés, tévézés... Persze, nem azt mondom, hogy ez így kell legyen, de csak emiatt kilépni egy házasságból hülyeség. Lendítsétek fel, szervezz programokat, vagy filmezzetek együtt, nálunk pl a leggyakoribb időtöltés a közös filmezés, sorozatozás. Azonkívűl meg netezünk. Néha elmegyünk sétálni, plázásni, vásárolni, kajálni, iszogatni. De általában otthon pihenünk, filmezünk. Most mit kéne csinálni, az általogos hétköznapokban?
2014. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!