Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők, ti milyen gyakran beszéltek szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Én naponta háromszor hívom fel anyukámat. Este elmondom neki, hogy mi történt a nap folyamán. Reggel is indulás felhívom, beszélek vele az azóta történtekről. Ezután már csak ebédidőben beszélek vele. Jogosan sokallja ezt a házastársam?

2014. dec. 5. 13:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%

Mi jövőre házasodunk csak, de azért leírom.

Én a szüleimmel dolgozom (családi vállalkozás), ezért minden nap találkozunk/beszélek velük. Van, hogy hétvégén is felhívom anyut, de általában azért ha valami érdekes dolgot akarok mesélni, és fordítva is így van. A vőlegényem 2-3 naponta beszél a szüleivel, de hétvégente át szoktunk menni hozzájuk. Ha nem a szüleimmel dolgoznék, akkor nem hívogatnám őket napi 3x, az azért szerintem is túlzás. Max este csörögnék rá, hogy mi újság, mi történt aznap, de nem is biztos, hogy minden egyes nap, hanem csak akkor ha valami olyan mesélnivalóm lenne. Egyébként ha neked ez megfelel és megnyugtat, hogy ennyit beszélsz a szüleiddel, az nem tudom, hogy a párodnak miért probléma. Nem ő neki kell felhívnia őket, és gyötrelmesen témát keresni, hogy miről beszélgessen velük. Szerintem ebbe nincsen beleszólása.

2014. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
Jogosan sokallja, én jó, ha heti egyszer beszélek a szüleimmel, annyi minden nem történik. Ha baj van, vagy szükség van valamire, akkor azért lehet külön hívni egymást, de "csak úgy" nem kell napi háromszor. Én tuti nem bírnám.
2014. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Naponta háromszor??? OMG, mit lehet annyit beszélni?
2014. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

"Este elmondom neki, hogy mi történt a nap folyamán. Reggel is indulás felhívom, beszélek vele az azóta történtekről."

Nos erre a reggeli beszélgetésre lennék kíváncsi. Mit mondasz az éjszaka történtekről és milyen részletességgel?

2014. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%

Anyukámat és Tesómat is minden nap felhívom,vagy ők engem.Ez csak úgy.Ha megbeszélnivaló van,vagy történt valami,akor többször is beszélünk

nekem csak az estiért pampog a férjem,de nem érdekel

2014. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%

Heti egyszer telefonon, havi egyszer meglátogatom, vagy meglátogatjuk őket. Nem a szomszédban laknak, úgyhogy ez szerintem reális.


Igazából nem baj szerintem ha sokat beszélgetsz anyukáddal, de én azért nem tudnék ennyi témát. Amúgy is ilyen beszédes vagy, vagy csak túl szoros a "köldökzsinór"?


Nem tudom, mi zavarja a férjedet, maga a sok beszélgetés, esetleg kevés időt töltötök együtt és ezért? Vagy nem éltek jól és horribilis telefonszámláid vannak? Vagy olyan dolgokat mondasz el, ami szerinte csak rátok tartozna? Mit mondott?

2014. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam, hogy férj, vagy feleség vagyok, hogy ne befolyásolja a válaszokat. Azt kifogásolja, hogy szerinte olyanokat is elmondok, ami csak ránk tartozik.
2014. dec. 5. 14:29
 8/29 anonim ***** válasza:
12%

Hat a napi harom az tenyleg nem keves. Nalunk valtozo, szerintem attol is függ, hogy hetente talalkoztok-e szemelyesen, mert ha igen, akkor a napi 3 mar tenyleg sok (egyebkent is), föleg, ha ugy erzi, hogy a fontos dolgokat nem vele beszeled meg, hanem anyukaddal. Mi sokszaz kilometerrel odebb elünk, a ferjem heti 2-3x beszel apukajaval, en van, hogy napi szinten beszelek anyuval, de van, hogy csak heti egyszer. Ha lesz gyerekem, szerintem ez több lesz:) A ferjem szerint sem keves, amennyit mi beszeleünk, de ö nem banja.


Arra azert figyelek, hogy a fontos dolgokat neki mondjam elöször, es az ö velemenyet kerjem ki elöbb a minket erintö dolgokban.

2014. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%
Naponta, van, hogy kétszer is. Anyukám a legjobb barátnőm, rengetget tudunk dumálni. Férjemet nem zavarja, sőt ő is imádja az anyukámat, néha találkoznak is, hogy beszélgessenek.
2014. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%

"Azt kifogásolja, hogy szerinte olyanokat is elmondok, ami csak ránk tartozik."


Ha tényleg olyasmiről van szó, ami magánjellegű, akkor lehet, hogy igaza van. Egy kis magánszférátoknak azért kell lenni. Ha valami olyasmiről van szó, ami a férjedet érinti és ő inkább magánügyként kezelné, akkor ha nem muszáj, ne pletyizd el anyukádnak. :)


Egyébként megértelek én is szinte mindent megbeszélek anyukámmal, de azért arra figyelni kell, hogy a másikat ne bántsuk meg.

2014. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!