Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet lebuktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lebuktatni egy házas férfit a felesége előtt?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének az olyan válaszok,hogy ne csináljam,nem éri meg leírnám,hogy nem rólam van szó hanem az egyik barátnőm szeretné ezt megtenni. Együtt volt egy nős férfival nem rég szakítottak,de elég csúnyára sikeredett. Szeretné ha a felesége megtudná a dolgot,bár én próbáltam lebeszélni,de nem igazán sikerült/sikerül.Kérte,hogy segítsek kitalálni valamit,hogy buktassa le úgy,hogy a személye ha lehet ne derüljön ki,de az igen,hogy másfél évig együtt volt a férjével. Mivel nagyon jó barátnőm,és látom rajta,hogy hajthatatlan ez ügyben megígértem,hogy gondolkodom hogyan kivitelezhetné ezt,de semmi nem jut eszembe,legalább is semmi olyan amivel a neve titokban maradhatna.

Meg lehet ezt valahogy oldani?


2014. nov. 20. 08:52
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnapi ebéd időben írjon a pasinak egy sms-t "terhes vagyok" szöveggel.
2014. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Elég szánalmas.

Akkor megérteném ha a pasi hülyítette volna, hogy nincs kapcsolatban és amikor kiderült, sokkolta a hír. De felvállalta a szerető státuszt másfél évig, aztán ha szakításra került a sor, akkor felnyomná az asszonynál, de még ahhoz sincs benne gerinc, hogy felvállalja magát.

2014. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Ma,mire t,ill. jutott?Lebuktatja,és ha igen, hogyan?Majd írd meg mi lett végül...
2014. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

"Vasárnapi ebéd időben írjon a pasinak egy sms-t "terhes vagyok" szöveggel."


Ne a pasinak, hanem a feleségnek! Így biztosan megfogja tudni a feleség is és majd az is ossza. Na ez már komolyodik.

2014. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

mindig a férjet kell védeni?

ö a legnagyobb bünös a dologban !

2017. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
ÉDES A BOSSZÚ ! ! !
2019. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Ez egy elég tétel !!!!!
2019. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!