Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet lebuktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lebuktatni egy házas férfit a felesége előtt?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének az olyan válaszok,hogy ne csináljam,nem éri meg leírnám,hogy nem rólam van szó hanem az egyik barátnőm szeretné ezt megtenni. Együtt volt egy nős férfival nem rég szakítottak,de elég csúnyára sikeredett. Szeretné ha a felesége megtudná a dolgot,bár én próbáltam lebeszélni,de nem igazán sikerült/sikerül.Kérte,hogy segítsek kitalálni valamit,hogy buktassa le úgy,hogy a személye ha lehet ne derüljön ki,de az igen,hogy másfél évig együtt volt a férjével. Mivel nagyon jó barátnőm,és látom rajta,hogy hajthatatlan ez ügyben megígértem,hogy gondolkodom hogyan kivitelezhetné ezt,de semmi nem jut eszembe,legalább is semmi olyan amivel a neve titokban maradhatna.

Meg lehet ezt valahogy oldani?


2014. nov. 20. 08:52
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem megoldható, hogy a személye ne derüljön ki.

Én legalábbis nem hinnék egy "fantom" személynek.

Akárki mondhat akármit. Már csak a hitelesség miatt is ki kell derülnie a személyének.

Egyébként meg tök felesleges az egész, a feleség biztosan tudott róla!

2014. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Én is lebeszélném...-

és a helyedben nem asszisztálnék ehhez, hiába a barátnőd, én sem támogatom a barátnőim hülyeségeit soha. Nem ezen fog múlni a jó barátság. Érdemes lenne felrázni, hogy szedje össze magát, tegye félre a sértettségét, dobták, van ilyen, mással is megtörtént már, túlélte mindenki, ám normális ember nem csinálj ilyet, hogy alá kavar a másiknak szándékosan, csak azért, mert ki lett dobva.

2014. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem lenne a nős a pasi, akkor hogyan állna bosszút?


Itt a szakítás szempontjából nincs jelentősége, hogy nős a faszi, az csak a jelelméről árulkodik, de attól még kidobhatta volna egy nem nős fazon is, főleg ha a b.nőd ilyen gyökér...nem is csodálkozom.


Mondd meg neki, hogy hülyeségekben nem asszisztálsz, mert a barátok dolga nem az, hogy segítsék mélyebbre lökni a saját ürülékével telt mocsarába.


Ha ezen besértődik, akkor annyit is ér ez a barátság. Nekem is szakadt meg hasonlóképpen évtizedes barátságom, mikor megmondtam, hogy a hülyeséghez nem asszisztálok. De nem bánom, hogy megmondtam, mert valakinek meg kell tennie. Így legalább nem nézem tovább a szellemi leépülést.

2014. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jobb ha tudja.Eldöntheti marad egy olyan emberrel aki hazugságot vitt a házasságába,becsapta megalázta,vagy uj életet kezd egy olyannal aki tiszteli becsüli.Nem mindegy,hogy pár évet, vagy hosszú éveket áldozbe egy gazért.Mert ugyi aki egyszer csal,az mindig fog.Meg különben is ha emberünk volt oly bátor félre kufircolni legyen olyan bátor is viselni a következményeit,ne lapitson.Mit kell itt furmánykodni?Simán álljon elé,vagy írja meg neki.
2014. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
A két nő ismeri egymást?
2014. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a barátnőd azért ne lepődjön meg, ha a dolog nem egészen úgy fog kisülni, ahogy ő azt elképzeli... mert hát ja, otthon lehet egy párkapcsolati konfliktusom, de a besúgó, spion, spicli, xarkavaró az egy aljanép, abban előbb meg kell törölgetni a bakancstalpat... elvből. Utána lehet megbeszélni az otthoni dolgokat...
2014. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Igen ismeri a feleséget is.
2014. nov. 20. 10:11
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
A megcsaláshoz a nős pasi egyedül kevés lett volna. Akkor növesszen a kedves hölgy gerincet és álljon oda feleség elé, hogy én voltam a férjed partnere abban hogy megcsaljon téged! A dologhoz ketten kellettek. Ha a férfi bukik vállalja fel ő hogy benne volt!
2014. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eldöntötte, akkor legyen tökös és ne arcnélkül akarjon bosszút állni!

Vállalja be Ő is, ketten voltak benne.

2014. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Húzzon a fejére símaszkot és csináljon egy nevetséges videó üzenetet. Ez az egész sztori egy favicc, de én kíváncsi vagyok a végére. A szűz csajok nagyon nem valóak szeretőnek, pláne így hosszabb időre, mert szerelmes lesz és jön vele a kabaré... Hát én nekem ez már vicces is. Bocs, nem rosszból.
2014. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!