Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet lebuktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lebuktatni egy házas férfit a felesége előtt?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének az olyan válaszok,hogy ne csináljam,nem éri meg leírnám,hogy nem rólam van szó hanem az egyik barátnőm szeretné ezt megtenni. Együtt volt egy nős férfival nem rég szakítottak,de elég csúnyára sikeredett. Szeretné ha a felesége megtudná a dolgot,bár én próbáltam lebeszélni,de nem igazán sikerült/sikerül.Kérte,hogy segítsek kitalálni valamit,hogy buktassa le úgy,hogy a személye ha lehet ne derüljön ki,de az igen,hogy másfél évig együtt volt a férjével. Mivel nagyon jó barátnőm,és látom rajta,hogy hajthatatlan ez ügyben megígértem,hogy gondolkodom hogyan kivitelezhetné ezt,de semmi nem jut eszembe,legalább is semmi olyan amivel a neve titokban maradhatna.

Meg lehet ezt valahogy oldani?


2014. nov. 20. 08:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%

Két oldalú a dolog számomra.

Egyrészt, azt tanácsolnám, ne tegye meg.Iszonyú fájdalom lesz a feleségnek, ha megtudja, 1,5 évig csalta a férje....


nem biztos, hogy a feleséget kellene büntetni...na meg mi van, ha már tud róla...:)


Másrészről,meg joga van tudni róla ,milyen a férje...

Egyébként meg lehet, el se hinné,ez is benne van a pakliban.


Amúgy szánalmas a kidobott szerető bosszúállása...

Ha 1,5 évig nem buktak le, és sikerült titkolni a kapcsolatot, most, hogy vége, mi értelme?ja,hogy dobták? Legyen már rossz másnak is???

Szánalmas.

2014. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Megoldani sok mindent meglehet, de nem biztos, hogy érdemes. Mi haszna lenne a barátnődnek abból, ha a pasi felesége megtudná, hogy viszonyuk volt? Egyébként tuti, hogy a pasi tagadná, barátnődet állítaná be egy elmebeteg libának, aki nem száll le róla, ezért bosszúból cirkuszt akar csinálni. A barátnőd amikor belement ebbe a kapcsolatba, tudta, hogy mit csinál, hogy ő csak egy szerető, akit bármikor dobni lehet. Már ez is eléggé megalázó, minek fokozná cirkuszokkal még? Gondolom nem bírja most elviselni, hogy dobta a pali. De min is csodálkozik? Keressen normális kapcsolatot, abba fektesse az energiáját, ne a bosszúállásba. Inkább tanuljon a hibájából, és máskor ne hagyja magát használni.
2014. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de a házasságához semmi köze.

Én tuti megmondanám a magamét annak, aki azzal jön hozzám, hogy a férjem szeretője volt. Addig nem volt baj, amíg vele volt? Furcsán működik a lelkiismerete.

Azt meg nem veszem be, hogy nem tudta, hogy nős. Annak millió és egy jele van, hogy a pasi nem független.

2014. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
97%

Ha engem csalnának meg, én biztosan tudni szeretnék róla, akármennyire is fáj.

Egyébként én kétlem, hogy a feleség nem tudott róla, hogy van valakije a férjének. Ahhoz vaknak kell lenni, hogy valaki ne vegyen észre egy másfél éves kapcsolatot.

A bosszút én is szánalmasnak tartom. Ettől nem fog hozzá visszamenni a férfi.

Én a helyedben ilyen csúnya dologban nem segítenék. Most gondolj bele, mit szólnál, ha egy tök idegen ember kavarna bele a te családod dolgaiba?

A barátnőd viselje felnőtt emberhez méltóan a következményeket, lépjen tovább, és foglalkozzon már ezzel az üggyel. Neki is jobb lesz, ha megnyugszik és nem hergeli tovább magát.

2014. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Igen én is mondtam neki,hogy a dolog visszafelé is elsülhet,meg,hogy valószínűleg úgyis ki lesz magyarázva a feleségnek,bár hozzá tettem,hogy ha mondjuk személyes áll a felesége elé és mindent elmesél akkor azon nem nagyon van mit kimagyarázni,de ugye ezt nem szeretné.

Én nem tudom,félek,hogy nem úgy fog elsülni ahogy azt ő szeretné,de nem tudom lebeszélni.

2014. nov. 20. 09:05
 6/47 anonim ***** válasza:
84%
Ez egyértelmű bosszú, azt meg én minden esetben elítélem. A vér nem válik vízzé, ha ezt megcsinálta a pasi, akkor később is meg fogja. Mondjuk szerintem egy másfél éves titkos kapcsolatot nem igazán lehet titokban tartani, tehát simán lehet, hogy a feleségnek már szemet szúrt ez-az. De a barátnőd elég "mocsok" lenne, ha ezek után még beleütné az orrát kizárólag bosszúból.... Már eddig is jól beleütötte olyanba a dolgát, amibe nem kellett volna....
2014. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
80%

Baratnod azt kapta amit erdemel nos pasival normalis ertekrendu es onbecsulesu no nem kezd.

Inkabb szegyelje magat egy hazassagba piszkitott bele es tunjon el.

2014. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
73%

Az én párom is tuti érezte amikor fél évig szeretőm volt...Ezt megérzik a nők, tuti nem ér el vele semmit.

És tényleg szánalmas a bosszú.

2014. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
89%
Ez mennyire gusztustalan, hogy a másikat le akarja buktatni, de ő maga nem mer odaállni, ő maradjon titokban. Elárulom, nem fog titokban maradni.
2014. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

ma 09:07-válaszoló

A bosszújával én sem értek egyet,de azért annyiban megvédeném a barátnőmet,hogy ebben a dologban ugyan úgy a pasi is hibás hiszen csak annak van szeretője aki akarja,hogy legyen. Azt gondolom,hogy itt is kettőn áll a vásár.

2014. nov. 20. 09:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!