Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet lebuktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lebuktatni egy házas férfit a felesége előtt?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének az olyan válaszok,hogy ne csináljam,nem éri meg leírnám,hogy nem rólam van szó hanem az egyik barátnőm szeretné ezt megtenni. Együtt volt egy nős férfival nem rég szakítottak,de elég csúnyára sikeredett. Szeretné ha a felesége megtudná a dolgot,bár én próbáltam lebeszélni,de nem igazán sikerült/sikerül.Kérte,hogy segítsek kitalálni valamit,hogy buktassa le úgy,hogy a személye ha lehet ne derüljön ki,de az igen,hogy másfél évig együtt volt a férjével. Mivel nagyon jó barátnőm,és látom rajta,hogy hajthatatlan ez ügyben megígértem,hogy gondolkodom hogyan kivitelezhetné ezt,de semmi nem jut eszembe,legalább is semmi olyan amivel a neve titokban maradhatna.

Meg lehet ezt valahogy oldani?


2014. nov. 20. 08:52
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
66%
És a barátnőd szabad vagy foglalt? Képzeld nekem úgy volt régebben szeretőm, hogy nem is gondoltam erre, csak sportolni mentem el egy foglalt nővel és mennyire örültem, hogy van valakije így nem lesz több közöttünk. Ő meg nyomult rám piszkosul és egy idő után beadtam a derekam. A hölgy szerint az normális ha a foglalt emberek néha másokkal is szexelnek, érdekes nézetei vannak. Persze nem tudtam ellenállni, én is hibás vagyok, de ott a hölgy korrektül nem akar bosszút állni senkin sem...Lehetett volna a barátnődnek több esze, tudhatta volna, hogy egy foglalt valaki nem fog majd vele élni.
2014. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen elejtett pletyka vagy névtelen megkeresés stb. nem lesz hiteles. A pasi ki fogja magyarázni. A volt szeretőnek kell odaállni kőkemény bizonyítékokkal, pl. sms-k, fotó stb. Ha ezt nem teszi meg akkor semmi értelme az egésznek. Vagy bevállalja vagy hagyja a fenébe, én ezt tanácsolom.
2014. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Neked azt tanácsolnám, hogy maradj ki ebből az egészből, ha valóban a szerető barátnője vagy, nem pedig ő. Elmondtad neki a véleményedet, az ő dolga, hogy hallgat-e rád vagy sem. Nem vagy érintett személyesen semmilyen formában, ez három másik felnőtt ember játszmája.


Szerintem legalábbis érdemes meghúzni bizonyos határokat, és nem belefolyni mások magánéletébe.


A barátnőd felnőtt nő, ő tartozik felelősséggel a döntéseiért és a tetteiért, és ő viseli a következményeket is, nem te.

2014. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek nincs senkije,sőt a pasi volt neki az első.
2014. nov. 20. 09:21
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez így van. De a barátnőd csak egy szerető volt, mégis mire számított? Hogy majd a pasi elhagyja a családját érte, és a feleség helyébe léphet? Ha ezzel ámította magát, az az ő hibája. Dobta a pasi, viselje méltósággal, és lépjen tovább. Azt meg bízza a házaspárra, hogy ők a továbbiakban, hogy akarnak élni. Felesleges itt bármilyen bosszú, csak magát alázná meg még jobban vele. Az meg szánalmas tényleg, hogy a pasit le akarja buktatni, de az ő kilétét titkolná. Miért nem tud belenyugodni, hogy ez egy ilyen viszony volt, és most vége?
2014. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
81%
Nem büszkén mondom, de én is szerető státuszban vagyok! És ha a barátnőd annó belement abba, hogy szerető lesz és most vége a kapcsolatnak akkor zárja le magában. Ha akkor elfogadta a helyzetet, akkor most utólag ne szemétkedjen a volt nős párjával. Ha a jó része kellett a pasiból , akkor hagyja nyugiban, és a feleséget és a családot hagyja békén!!!! Ő ugyanannyira hibás azért a másfél évért mint a pasi!
2014. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd le akarja járatni magát, akkor hajrá, de még ha a feleség elé áll, akkor is saját magát égeti, mert elég egyértelmű, hogy a pasi dobta, aki inkább a családja mellett döntött. Ez a bosszú annyira óvodás dolog, anno belement a játékba, ennyi volt. Vonja le a konzekvenciát, és hagyja békén a családot. A tipikus ostoba ember vallja ezt a "dögöljön a szomszéd tehene is" elvet. Elmagyarázhatod a barátnődnek, hogy 1,5 évig használták eü-i célra, és ha pillanatnyi botrányt is csinál, még majd a feleség röhöghet a képébe, hogy kb.ennyire volt elég és jó, de visszament hozzá. Ne ez lesz a baromi megalázó, márhogy a barátnődnek. :)
2014. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
67%
Hívja föl a faszit saját szám elküldése nélkül, és vegye föl a beszélgetést... :) Persze előadva, hogy jajj hiányzik neki, meg azért a másfél év szeretői cucc azért mégis csak másfél év, stb stb.. :P
2014. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
91%
bírom az ilyen készséges barátnőket bosszúállásra készséges.. na igen, te vagy a saját barátnőd, ugye?
2014. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
72%
Hogyan akarja úgy lebuktatni, hogy az ő személye ne derüljön ki? Márpedig én is hajthatatlan lennék és lebeszélném erről.
2014. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!