Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet lebuktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lebuktatni egy házas férfit a felesége előtt?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének az olyan válaszok,hogy ne csináljam,nem éri meg leírnám,hogy nem rólam van szó hanem az egyik barátnőm szeretné ezt megtenni. Együtt volt egy nős férfival nem rég szakítottak,de elég csúnyára sikeredett. Szeretné ha a felesége megtudná a dolgot,bár én próbáltam lebeszélni,de nem igazán sikerült/sikerül.Kérte,hogy segítsek kitalálni valamit,hogy buktassa le úgy,hogy a személye ha lehet ne derüljön ki,de az igen,hogy másfél évig együtt volt a férjével. Mivel nagyon jó barátnőm,és látom rajta,hogy hajthatatlan ez ügyben megígértem,hogy gondolkodom hogyan kivitelezhetné ezt,de semmi nem jut eszembe,legalább is semmi olyan amivel a neve titokban maradhatna.

Meg lehet ezt valahogy oldani?


2014. nov. 20. 08:52
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
90%
Saját magát nem felvállalni csak a háttérből szemétkedni, pont ugyanolyan gerinctelen dolog mint másfél évig egy nős férfival kavarni. Gusztustalan egy barátnőd van.
2014. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
98%
Amikor jóba lett a pasival, miért nem ment a feleség elé, hogy itt vagyok a férjeddel van viszonyom!Hee, vagy ezt nem merte volna felvállalni, most a bosszu lenne az édesebb, szégyelje el magát!Keressen magához való pasit és felejtse el, az ilyen libák megis érdemlik,ha kihasználják õket, de a pasi is undoritó!
2014. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
47%
31 -végre egy normális válasz.
2014. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy a helyedben kimaradnék három másik ember játszmájából, amiben nem vagy érintett.


Ha eltekintünk a dolog erkölcsi oldalától, annyi esze lehetne a barátnődnek, hogy akármit csinál, és akárhogy próbál inkognitóban maradni, ha "lebuktatja" a volt szeretőjét a felesége előtt bosszúból, már csak a férfin múlik, hogy elmondja-e a feleségnek és bárkinek a szerető ismeretségi körében, hogy kivel folytattak titkos viszonyt másfél évig.

2014. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam végig a kommenteket.

Hogy bosszút akar állni, elárulja a barátnőd jellemét.. Már nem szimpatikus.

Azt, hogy egy nő társával azt megtette, hogy a férjével kavart; nem is kommentálom.

E mentén gondold át, mennyire akarsz neki segíteni. Feltéve, ha valami okból folytán tényleg barátnődről van szó...

2014. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
75%

Ha minden áron tanácsot akarsz adni a barátnődnek, akkor várja meg, amíg ki tudja deríteni, hogy ki az új szeretője a pasinak és buktassa le azzal. Mert hogy az ilyen patkánynak úgyis mindig van szeretője, nem a feleséget választotta érdemben, az csak kényelem és jogi procedúra mellőzése, hanem megunta szimplán a barátnődet.


De szívemből nem ezt tanácsolnám, hanem azt, hogy hagyja a fenébe. Egy pasi sem ér ennyit, bármennyire nagynak tűnt a szerelem. Ha már ilyen buta volt a barátnőd, akkor inkább tanuljon belőle.

2014. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Kései Sirató ***** válasza:
51%

NEm csak úgy lehet bosszút állni, hogy kitálal. VAnnak más lehetőségek is.

Rendelje meg a Playboy magazint a pasi nevében a passi címére egy évre. Adjon fel szexhírdetéseket a pasi telefonsztámával.. stb.

2014. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
72%

Ha ismeri a feleséget,akkor mi sem egyszerűbb.Keresse meg közösségi oldalon kamu profilról és írjon neki egy kamu profilról.


vagy pedig küldjön az ő nevére címezve postán levelet és szidja el a férjét



XD sírok

2014. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg gusztustalan ez a barátnő.

X ideig szeretője volt, akkor ugye nem akarta, hogy kiderüljön. Most lapátra tették, tehát legyen rossz másnak is...


Én a helyedben keresnék egy erkölcsösebb, értékesebb barátnőt egy riherongy helyett.

2014. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretőnek áll az ne csodálkozzon ha csúnyán lesz vége. Én is voltam szerető, tudom, hogy kb. rohadtul nincs mit reklamálnom, mert én is bőven szemét voltam. Jobb lenne ha a barátnőd magába szállna és nem a bosszúra fecsérelné az energiáját hanem arra hogy magába rendet rakjon. Ha te jó barátnő vagy akkor ebben nem veszel részt, sőt elzárkózol, hátha idejében észbe kap a barátnőd is hogy nem jó úton jár. A pasi is megszenvedi a magáét azt biztos, senki nem él happy életet aki csal.
2014. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!