Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tinilányok miért nyomulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok miért nyomulnak házas idősebb férfiakra? Manapság ez a menő? Ennyire elkurvult világban élünk?

Figyelt kérdés
Sok ilyet láttam már,nem zavarja őket hogy feleségük van és gyerekük,még is gátlástalanul nyomulnak ilyen pasikra.Persze tudom hogy majd jön az,hogy a férfi is ugyan úgy nyomul ilyen csajokra,de ha megtudja a nő,hogy házas,akkor miért csinálja tovább?
2014. nov. 10. 07:45
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
50-es, de miért? Változnak a körülmények. A férfiak nem olyan hülyék, hogy azt higgyék, a gyerek majd magát pelenkázza.
2014. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
89%

#51, na ya... ugye már tettem itt az előbb egy kósza észrevételt a "szülök a férfinak" kapcsán... most őszintén, tedd a szívedre a kezed, szerinted még a mai nagyon alacsony gyerekszám mellett is hány % lehet, ahol kifejezetten a férfi, vagy tényleg ketten(!) akkor(!) akarják, és hány % ahol a férfinak még ráérne, vagy egyáltalán.... de a nő sürgeti, nyomja, ritkábban akár zsarolja bele az akkor és ott gyerekvállalásba?

Nézz körül csak a kategória kérdései között, hány olyant találsz, ahol a nő sürgeti az eljegyzést-házasságot-gyereket, és hányat fordítva...

A tapasztalat szerint a férfi ott nem hajlandó zömmel részt vállalni, ahol a döntésben sem volt egyenrangú fél, a terhesség is arról szólt, hogy milyen elvárásai vannak a nőnek felé,... azt meg, hogy a "majd, ha a karjában tartja, majd megváltozik"-ra apelláló nők zömmel rászúrnak, azt meg azért annyira nem tudom sajnálni... a saját főztjüket eszik...

2014. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 47-es kommentedben sokan választ nyerhettünk arra, ha érintett vagy, miért vagy az ebben a témakörben...

Elképesztő a stílusod.

2014. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Áh, troll. Akinek még eddig nem esett volna le.


Vagy a másik oldal. Fiatal fiú akivel a korabeli lányok nem állnak szóba, mert az idősebb nős pasikra buknak. :-)

2014. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

10.04-es válaszoló vagyok. Fogalmam sincs honnan veszed a bátorságot,hogy ilyen hangnemben írj rólam. Ki vagy Te,talán a jó Isten az égből,hogy ítélkezel felettem? Nem is ismersz,fogalmad sincs az életemről,és egyáltalán semmiről velem kapcsolatban még is kinek képzeled Te magad? Elfogadom a véleményed,hogy ez egy erkölcstelen dolog,és ha jól tévedek akkor én nem is állítottam ennek az ellenkezőjét,de ezt a véleményt is meg lehet kultúráltan fogalmazni,és nem olyan alpári büdös paraszt módjára ahogyan azt megtetted.

Kaptam egy privát üzenetet is mi szerint mekkora r****c vagyok gondolom ennek a megfogalmazója is Te voltál,bár ha nem akkor pedig valami hozzád hasonló ember aki szintén nem ismeri azt,hogy ocsmány kifejezések nélkül is elmondhatja valaki a véleményét.

A másik amit még szeretnék az az ,hogy engem gond nélkül lehordtál,de szerinted a házas fél hol volt a talalkozásaink alkalmával? Elárulom neked,hogy ugyan ott ahol én! Őt miért nem hordtad el mindennek? Én nem hazudtam senkinek,nekem nincs férjem gyerekem sem a bűnöm annyi,hogy igen házas férfiba szerettem bele és nem tudtam parancsolni az érzéseimnek.

Gondolom erre is megkapom majd az ócsároló válaszod,bár elárulom teljesen feleslegesen strapálod magad nem ettől fogok rosszul aludni.

2014. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű csalja a férje egy tinilánnyal, és most az összeset rib..cnak titulálja. Igen, nem helyes belemenni egy szeretői kapcsolatba, nem csak tiniként, később sem, de ha hibást keresünk ebben, akkor az mindenképpen a megcsaló fél, és nem az, akivel csal. Gondolkozzon mindig az, akinek van mit veszítenie. Ha férjem van, akit szeretek, nem kef.lek félre. Ha igen, nem a szeretőm a hibás érte. Ha a kérdező mondjuk 40 éves férje egy tizenéves tinit dug, akkor még beteg is.
2014. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
52-es, nem tudom, férfi vagy-e vagy nő, de én sajnos férfiből látok többet a környezetemben, aki szeretne gyereket. Hogy miért, azt nem tudom. Azért mondom, hogy sajnos, mert én speciel nem akarok gyereket, és szerintem sokkal könnyebb olyan nőt találni, aki nem akar, mint férfit.
2014. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!