Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tinilányok miért nyomulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok miért nyomulnak házas idősebb férfiakra? Manapság ez a menő? Ennyire elkurvult világban élünk?

Figyelt kérdés
Sok ilyet láttam már,nem zavarja őket hogy feleségük van és gyerekük,még is gátlástalanul nyomulnak ilyen pasikra.Persze tudom hogy majd jön az,hogy a férfi is ugyan úgy nyomul ilyen csajokra,de ha megtudja a nő,hogy házas,akkor miért csinálja tovább?
2014. nov. 10. 07:45
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
86%

Hadd nyomuljanak, rám nyomulhatna Liam Neeson és Brad Pitt szerelemgyereke is, pont leszaarnám.

Mindig van, aki udvarol, de elhajtom.

A férjemre meg nyomulni sem mernek, annyira kizárja az "idegeneket".


Szóval, szerintem csak annál jár sikerrel bármilyen nyomulás, akinél gáz van.

2014. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
90%
Mert fiatalok, most bontogatják a szárnyaikat. Imponál nekik, hogy "érett, felnőtt" férfira milyen hatással vannak. Vagy apakomplexusosak, sok oka lehet. De nem is ezt kellene feszegetni, hogy a tinik miért úgy viselkednek ahogy, hanem azt, hogy felnőtt férfi, aki házas, neki miért egy csitri kell. Ha erről az oldalról nézzük, sokkal inkább abnormális az ilyen férfi viselkedése, mint egy tinilányé, aki nyomul.
2014. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
79%
#22, azért tisztázzuk, nagyrészt az a férfi fog a nyomulásra rákattanni, aki nem érzi jól magát a házasságában-kapcsolatában... egy házasságért a házas felek a felelősek, közösen, nem a harmadikak, negyedikek...
2014. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert az idősebb pasiknak van pénzük. Egy 20-25 éves fiú, még sok esetben tanul, nincs úgy eleresztve anyagilag. Egy idősebb pasi, meg viszi őket étterembe, nyaralni, fizeti a szoláriumot, műkörmöt, vesz ajándékot stb. Csakhát ugye a 30 körüliek már sok esetben házasok, de ez nemigen hatja meg őket.
2014. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
83%

Mert úgy vannak nevelve (tisztelet a kivételnek) a mai fiatalok (meg a 30 év körüliek is már így voltak nevelve), hogy nekik mindent szabad, minden jár, az hogy a másik embernek ez szarul esik azt le se sz@rják. A férjeknek viszont abban tényleg szerepük van, hogy leállíthatják a nyomulást azzal, hogy elutasítják ezeket a csajokat.


Egy huszonéves akit kinéznek a kortársai, mert nem azt gondolja, hogy neki minden szabad.

2014. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
96%
Nem egy olyan embert ismerek aki apa nélkül nőtt fel, mégsem mászott rá a harmincas, nős pasikra. Ez nagyban nevelés - vagy annak hiánya - kérdése, a mai fiatalok egyszerűen nincsenek nevelve, de nem mindig a szülő hibája ez. Sokan három műszakban dolgoznak, nem tudnak annyi időt a gyerekre szánni, mint kéne.
2014. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
82%

Biztosan jönnek majd a "szebbnél szebb" válaszok,de azért leírom amit szeretnék.

21 éves vagyok,több mint másfél évig voltam kapcsolatban egy nős férfival.Én fél évig ettem magam azon,hogy hogyan lehetek ilyen ekkor még nem volt köztünk semmi,aztán egyszer úgy adódott,hogy beszélgettünk,és nem tudtam magamban tartani elmondtam mit érzek,és innentől másfél évig tartott. Volt/van pénze,de engem ez soha nem érdekelt,soha nem vitt vacsorázni,nem fizette a szoláriumot,műkörmöt,semmit,és nem is hagytam volna neki.(Ez a mondat azoknak szólna akik írták,hogy a fiatal lányok a pénzért hajtanak rá idősebb,házas pasikra.) Apukámmal nagyon jó a kapcsolatom,tehát valószínűleg apakomplexusom sincs!

Egyszerű az ok miért voltam vele,mert beleszerettem! És úgy látom ez még egyetlen egy válaszolónak sem jutott eszébe,hogy talán ilyen is van,hogy egy fiatal lány igen is beleszeret egy idősebb férfiba. Nyilván lehet azt is mondani erre,hogy attól mert beleszeretünk valakibe vissza lehet magunkat fogni,és nem kell lépni a házas fél felé,de azt gondolom,hogy ha valaki mint ahogy én is elmondja a pasinak,hogy érez valamit iránta,attól a pasinak nem kötelező bele ugrani egy ilyen kapcsolatba,azt is lehet mondani,hogy köszönöm szépen,ez jól esik,de a feleségemet szeretem. Abba a házasságba fér bele egy harmadik személy ahol valami nem stimmel.

2014. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
68%

23. Igen, az keres külső kapcsolatot, aki valamiért nem érzi jól magát a házasságában. Ez persze, hogy mindkét fél felelőssége, még akkor is, ha nem éppen egy tisztességes lépés. Ki is lehet lépni a házasságból, ha nem működik, anélkül is, hogy a másik felet megalázzuk, semmibe vesszük. De meg lehet próbálni akár helyrehozni is, megfelelő kommunikációval, csak azért tenni is kellene, nem félrejárni. Kinyitni a szánkat, ha úgy érezzük, valami elromlott, nem jó, nem működik.

De itt most a tinilányok nyomulása idősebb, házas pasikra a téma. Szóval azon felül, hogy szeretőt keres egy házasember, azon felül extra gáz, ha azt egy tinilány személyében találja meg. Annak a pasasnak komoly gondjai vannak nyakon felül, aki ilyen kapcsolatba belemegy.

2014. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
87%

Kedves #28, addig persze egyetértünk, hogy egy kapcsolatot helyre kellene hozni elsődlegesen - vagy inkább nem kellene hagyni elromlani, ez az, ami a két félen múlik.

A másik kettővel viszont nem tudok mit kezdeni, a magam részéről nem gondolom, hogy egy válás - mint teljes érzelmi, egzisztenciális válság az egész családnak - okvetlen és mindig jobb alternatíva lenne a családnak mint egy alkalmi szerető valamelyik (bármelyik!) félnek, ahogy azt sem értem, hogy miért gondolod, hogy " Annak a pasasnak komoly gondjai vannak nyakon felül, aki ilyen kapcsolatba belemegy."????

Nem gondolod, hogy pont azért megy bele, mert ott, attól a kapcsolattól kap meg olyan dolgokat, amit a családjában sose?

(én ugyan már évek óta egyedülálló kora-harmincas voltam - szóval semmi "megcsaláááás" - de én is egy akkor 17 évesnél kötöttem ki - 17-18 éve... azóta meg együtt.... és nem, nem a feszes popsi...)

2014. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
90%
Az a 30-40-es férfi, aki egy gyerek személyében talál szeretőre, akinek az apja lehetne, ott valami komoly gond van a fejével, érzelmi intelligenciájával. Biztosan előfordul nagyon ritkán amit te leírsz, de nem ez az általános, hogy egy 15-19 éves kamaszlány, felnőtt módjára tudjon gondolkodni, érett legyen már a személyisége egy hullámhosszon legyen egy apja korabeli férfival. A megcsalás pedig jellem, gerincesség kérdése. Vannak akik tudnak úgy is élni, sokaknak meg nem menne.
2014. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!