Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tinilányok miért nyomulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok miért nyomulnak házas idősebb férfiakra? Manapság ez a menő? Ennyire elkurvult világban élünk?

Figyelt kérdés
Sok ilyet láttam már,nem zavarja őket hogy feleségük van és gyerekük,még is gátlástalanul nyomulnak ilyen pasikra.Persze tudom hogy majd jön az,hogy a férfi is ugyan úgy nyomul ilyen csajokra,de ha megtudja a nő,hogy házas,akkor miért csinálja tovább?
2014. nov. 10. 07:45
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
94%

Tök mindegy, hogy ki kire nyomul.

Aki házas, annak a felelőssége, hogy mit tesz vagy mit nem tesz.

2014. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
78%
Nézd Kérdező, a választás-döntés ilyen helyzetben a férfié, és ugye ő a házas... téged tényleg az zavar, hogy a férfinak egyáltalán választási lehetősége van? Miért? Mert így a férfi nincs rákényszerülve anyucikára, ergo nem adhatja elő az "én már anyucika vagyok, nekem már a babuci az első a te kötelességed meg az, hogy..."-ot, hanem rákényszerül némi erőt-energiát fektetni esetleg a házasságába is?
2014. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
62%
Talán mert a korukbeli fiúk nagyon kisfiúk?
2014. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a mentalitást hozták otthonról! A fiúk is? Talán... Ha ők is, akkor ők is, csak más-más okból! Ez nem met fel egyetlen tini-lányt sem! A fiúknak tetszik, ha egy érett nő adja át a tapasztalatait neki. A lányok inkább mélyebben gondolkodnak!


A korukbeli fiúknak nincs egzisztenciájuk, nincs annyi anyagi lehetőségük! Ja, látott már valaki tini-lányt csóró harmincasra kapaszkodni? Jaj, egysze egyet én is láttam, de másnap kijózanodott mind a kettő!


Ha anyu is ezt csinálta, nem nevelhette bele az ellenkezőjét! Ráadásul szerepet játszik még egy kis apa-komplexus is! Anyu második, harmadik palija, már inkább ellenség, mint apa az életében! Keresi az apukát a pasiját, meg az anyagi javakat! Megtalálhatja egy személyben mind a hármat!

2014. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
73%

Mert éhezik arra, hogy egy családnak látszó családba tartozhasson - mert neki nem volt otthon megfelelő.

Egyszemélyben talál így apát, szerelmet, mindent.

Tipikus, amikor bentlakó bébiszitterként alakít ki valaki ilyen kapcsolatot.

2014. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
75%

Mert apa nélkül nőnek fel.

Annak idején tinilányként én is bele voltam esve egy apám korabeli -- természetesen családos -- tanáromba, de utólag megértettem, hogy legalább annyira az apát kerestem benne, mint a férfit. A környezetemben ugyanígy, szinte minden lány átesett ezen, de érdekes módon csak azok, akik hozzám hasonlóan elvált szülők és/vagy valamiért nem működő családok gyerekei, szóval mindenképpen az apa, férfi minta hiányzott az életünkből, mégpedig fájdalmasan.

Nézzük is csak meg, ma hány lány nő fel és él ilyen családokban... Hogyhogy erre még senki nem gondolt?

2014. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
92%
16: Hogy érted, hogy senki nem gondolt rá? Ez köztudott dolog, és magától is értetődik.
2014. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
88%

Bocsánat, de amikor írtam a válaszomat, még nem jelent meg az összes többi válasz, csak utólag láttam, hogy mások is felvetették. De addig csak a tinilányokat ócsárolta mindenki, hogy ők a k___ák. Csak utólag láttam, hogy időközben érkezett néhány reálisabb válasz is.

(Látszik azért, hogy akkor mégse annyira köztudott, meg magától értetődő, na mindegy...)

16-os voltam.

2014. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
89%

Jajj amióta világ a világ azóta nyomul mindenki mindenkire.


Már a görögök sem arról voltak híresek, hogy hűségesek voltak. Oidipusz meg egyenesen meghágta az anyját.


Egy halom dráma és történelmi film épül valós és megtörtént eseményekre, amiknek a java része szerelmi intrika. Háborúk törtek ki emiatt. Hogy példát említsek: Veszedelmes viszonyok, de Shakespeare történetei sem állnak messze az akkori valóságtól. A magyar irodalomból is lehetne szemezgetni. Édes Anna, Árvácska, mindben van szexualitás, ráadásul némelyikben nem is akármilyen, aberrált dolgok... csak akkoriban nem ennyire nyíltan vállalták, nem írtak róla egyértelműen, max. virágnyelven, vagy annyira természetesnek hatott, hogy meg sem említették. A gyerekek ilyetén bántalmazása is sajnos mindennapos volt.


Ezekhez képest néhány felajzott tinilány és hűtlen férj az semmi.


Csak minden korban azt hiszik az abban élők, hogy valami megváltozott és bezzeg régen. De nincs bezzeg. Ugyan ez ment régen. A TSZ elnök zabai gyerekeivel volt tele a falu. A férfiak negyede kb. nem a saját gyerekét neveli úgy, hogy nem is tud róla.

2014. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
85%
18: Én meg úgy értettem, az összes emberre érted, nem a fórumozókra.:)
2014. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!