Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tinilányok miért nyomulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok miért nyomulnak házas idősebb férfiakra? Manapság ez a menő? Ennyire elkurvult világban élünk?

Figyelt kérdés
Sok ilyet láttam már,nem zavarja őket hogy feleségük van és gyerekük,még is gátlástalanul nyomulnak ilyen pasikra.Persze tudom hogy majd jön az,hogy a férfi is ugyan úgy nyomul ilyen csajokra,de ha megtudja a nő,hogy házas,akkor miért csinálja tovább?
2014. nov. 10. 07:45
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
0%

Akinek van gerince, becsülete és önbecsülése, az félreteszi az érzéseit, és nem mászik bele egy házassága. Akár boldog a férj/feleség, akár nem. Pont.

Amelyiknek meg nincs gerince, és lesz*rja, hogy a másik mit érez, nem érdekli, hogy családja van, az megteszi.

2014. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
95%
Uhh, kérdező, nagyon fel vagy paprikázva. Veled történt ilyen? Persze, hogy n nem éppen etikus dolog belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol házas az egyik fél, szerelem ide, vagy oda. De a felelős mindig az, akinek házastársa, családja van. Miért nem mellettük van, és miért külső kapcsolatot keres? Szerintem elítélendőbb megcsalónak lenni, mint szeretőnek. Egy kis fiatal tini meg talán nem is gondol a következményekre, amikor ilyen kapcsolatba belemegy. De egy érett, felnőtt férfi tudja jól mit tesz, és felelős is érte.
2014. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
71%

#31, pedig ha hiszed - ha nem (ha egy férfi mondja, aki férfiként gondolkodik, akár el is hiheted) - ha egy férfi belemegy egy ilyen kapcsolatba, az zömmel azért történik, mert NEM akarja borítani a családját, és hát pont ez a női korosztály az, aki ezt nem is igényi, nem ketyeg a biológiai órája, nem házasságot és gyereket keres ebben a kapcsolatban, ilyen módon a házasságnak NEM konkurrencia.

A másik, hogy ha már a tisztelt "túloldal" imád általánosítani, egyben hagy tegyem meg én is... ha egy férfi ilyenbe belemegy, ott a feleség mondjuk 80%-ban túlzottan anya és túl kevéssé nő, a férfiben a "babókája apucikáját" látja, és nem a férfit. Ilyenkor válik a férfi szempontjából nagyon fontosnak, hogy a fiatal nők még azért a férfit, a "pasit" látják benne....

2014. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
91%

Én nem látom a kérdésben leírt állítás igaz mivoltát. Példa van persze mindenre, egyetemi katatóként vagy bő 10 ezer tini, korai húszas nőn túl egy ilyennel se találkoztam.

Barátkozás, beszélgetés, kávézgatás, de hogy olyan kifejezetten szexuális célú nyomulás.. na jó 2 tán volt.


Amúgy meg tini koromban én is hevesen érdeklődtem minden nő után, aki ezt nem bánta, függetlenül a családi helyzetétől.

Ezért én nem kötném ezt se nemhez, se korhoz, ahogy a jó ízlést se. Végül is ez valami olyasmi, nem?

2014. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
8%
Az a "férfi" (azért zárójelben, mert nem nevezném annak), aki más nők után szaladgál ahelyett, hogy a gyerekeivel, a feleségével lenne szabadidejében, hogy időt szánna rájuk, kivenné a részét az otthoni, a gyerekek körüli teendőkben, azt minek neveznéd? Hmmm. Mert apának, férjnek semmiképpen. Minek kell ilyen pasasoknak család, feleség, gyerekek? Aki meg ezt vállalja, annak legyen már természetes, és egyértelmű, hogy a gyerekek az elsők, és legfontosabbak, velük, és az egymással töltött idő. Amelyik pasi erre nem érett, nem így érez, nem erre vágyik, az ne játsszon családosdit, hanem repkedjen szabadon virágról, virágra, de ne tegyen tönkre egy családot, nőt, gyerekeket az önzése miatt.
2014. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
92%

#35, " annak legyen már természetes, és egyértelmű, hogy a gyerekek az elsők, és legfontosabbak" - na látod, pont ez az elvárás az, ami kb az elmúlt 50-70 év agybaja a nők részéről, előtte az volt a teljesen természetes, hogy a férfinak és a nőnek egyaránt a PÁRJA az első, az szól szabad választásról, holtomiglan-holtodiglan jóban és rosszban-ról... a gyerekek születnek, felnevelik őket, kirepülnek... (anno kb 10-ből 3, a többi 7 meg nem érte meg)... szóval nem az a stabilitás, nem az az első.


Tudom, hogy engem ezért megkövezni szoktak az "anyatípusú" nők, de bizton állítom, hogy annak, hogy ma ilyen kevés a házasság, ennyi a válás, és ilyen kevés a vállalt gyerek, pont a férfi szerepének megkérdőjeleződése, ez az "én már anyuci vagyok, nekem már a babuci az első" c. átok-divat a felelős. Nézd meg reálisan (miután lepontoztál:)) - ahol a világban ez az őrület nincs, ahol nem kérdőjeleződik meg a nő szemében a férfi - és viszont, természetesen - elsősége attól, mert megszületik 1. Töhötöm, ott ezek a problémák sincsenek társadalmi léptékben - méretben.

(jelzem katolikusék már rájöttek, tőlük már olvastam hasonló levezetést)

2014. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
96%

Mert egy nő, anya nyilván nem lehet önző...ők mindig minden körülmények között önzetlenek. Ez csak természetes. Khm...


29/N

2014. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
22%
Ezt az álláspontot egészen addig meg lehet érteni, amíg nem vállal gyerekeket az ilyen típusú ember. A továbbiakban nem. Ugyanis a gyerekvállalás, a család, a gondoskodás, a párkapcsolat, közös döntés, közös felelősség kellene, hogy legyen. Miért csak a nő feladata sok házasságban a gyerekek, a háztartás? Persze mellette még dolgozzon is ugyan úgy, ahogy az apuka. Amelyik férfi családot alapít, ne azt várja már ha van gyerek, hogy őt tutujgassa a felesége úgy, hogy minden rá marad, és még csak ő tegyen azért is, hogy a házasságuk is rendben legyen. Tegyen érte, ha erre vágyik, hogy legyen ideje, energiája a feleségének vele is törődni. Vegye ki a részét a közösen vállalt dolgokból, és akkor anyucinak lesz ideje, energiája vele is foglalkozni, férfiként tekinthet rá. Ha meg nem így él, akkor, hogy lehetne rá akként tekinteni? Az olyan gondolkodású férfiak csupán nagy, és önző gyerekek, akik még elvárnák a feleségüktől, hogy azok után, hogy egyedül az ő dolguk a család ellátása, még őket is körbeugrálják.
2014. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
84%

#38 "Ezt az álláspontot egészen addig meg lehet érteni, amíg nem vállal gyerekeket az ilyen típusú ember. A továbbiakban nem. " - izé, odáig NINCS értelme...

A továbbiakban meg bocsi de egész másról beszélsz, ennek, meg a párkapcsolaton belüli _TERMÉSZETES_ munkamegosztásnak nincs sok köze egymáshoz. Nem tapasztaltam még soha, senkinél, hogy a férfi akkor marad az első a nő számára ha fürdeti a gyereket, és akkor lesz a gyerek az első, ha nem fürdeti...

2014. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom egyesek milyen férfiaknak szülnek. Két gyerekünk van, a férjem mindenben segít. Életemben nem vezettem egyedül háztartást, mivel ketten vagyunk és élünk abban a házban. Nem csak én főzök, nem csak én vagyok otthon a gyerekekkel (kivétel az első év volt mindkettőnél, de ott is ahogy jött haza a férjem, átvette a gyereknevelést, addig én pl. kitakarítottam). 1 éves koruktól napokra elmegyek konferenciákra, a férjem vigyáz rájuk, ha ő megy, akkor én, vagy ha együtt megyünk, akkor a nagyszülők. Mivel KÖZÖS a teher, KÖZÖS volt a döntés is, hogy vállaljuk a családi szerepet. Akinek nem ilyen a párkapcsolata azok mégis minek vállalnak gyereket? Ha az alapok nincsenek meg, ha nincs meg a megfelelő kommunikáció és érettség, akkor ne várjuk már el azt sem, hogy a férfi-női szerepek majd működnek... És igen, ilyenkor jönnek a tinilányok, a kollégák/nők, mert minden anyára marad, aki igazából nagyon örül annak, hogy nőként már nem kell funkcionálnia, mivel minden rászakad, arra már nincs ereje (tök logikus). De ő választotta azt a férfit. Úgyhogy szagolja amit szakított.
2014. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!