Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vészeljük át ezt a két-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészeljük át ezt a két- három hetet?

Figyelt kérdés
Férjem a múlt hét óta új munkaterületen dolgozik. Ez azt jelenti, hogy egy fél órával hamarabb kell kelnie, mert másfél órát utazik. Így haza is lényegesen később ér. Alapjáraton ő a 24 órából 24-et tudna aludni, így ez a korán kelés és sok utazás totál lemeríti. Ezt még meg is értem. Viszont nem tud disztingválni. Eszméletlen bunkó lett. Velem is meg a gyerekekkel is néha úgy beszél mint a kapcaronggyal. Lekezelő, követelőző és hihetetlen nagy mártír. Előre láthatólag még 2 hetet kell azon a munkaterületen dolgoznia, addig fog fennállni ez az állapot, csak hogy nekem ez már most így is sok. Hiába teszek meg mindent, az élő fába beleköt. Ha el van pakolva észre se veszi, nem ügyel a rendre. Ha nem pakolok el (legyen az bármi) ő megteszi kétféleképpen: ami ruhanemű azt a szennyesbe dobja, ami nem azt meg a kukába. Teljesen mindegy, hogy az a ruha mondjuk épp a szárítóról lett leszedve, vagy hogy fontos irat volt azok között amit kihajított. És ezek csak a legapróbb dolgok. Mit tegyek hogy ez változzon? Én megértem hogy fáradt, de felnőtt ember, igazán uralkodhatna magán. Tisztába vagyok vele, hogy mivel én itthon vagyok a gyerekekkel, számára nekem de jó dolgom van.
2014. nov. 6. 23:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Eszméletlen bunkó lett. Velem is meg a gyerekekkel is néha úgy beszél mint a kapcaronggyal. Lekezelő, követelőző és hihetetlen nagy mártír."


Ezt nem kell hagynod. Az én férjem is ilyen volt bizonyos szituációban, hatalmas hisztiket le tudott vágni, nyilvános helyen (bolt) iszonyú bunkó volt ok nélkül. Egy darabig próbáltam türelmes lenni, aztán amikor elfogyott a cérna, nagyon határozottan közöltem vele, hogy utoljára csinált hülyét belőlem. Érezte, hogy komolyan gondolom, azóta (nagyjából) nyugi van.

2014. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten meg kell érteni. 1-2 nap míg belerázódik, de utána igenis legyen normális.

Az oké , hogy nagyjából összepakolsz, megcsinálsz mindent mert otthon vagy, de ne felejtsd el nem szolga vagy. Tehát az , hogy ő szét dobál esetleg mindent és te azt pakold az nem oké.

Az a baj, hogy ha most ennél a munkánál beválik a férjed akkor ez nem csak 2 hét lesz, hanem máskor is fog ilyen munkát kapni ahol ez lesz a szituáció és nem lenne jó, ha hosszú távon így viselkedne.

Én pár nap bunkóskodása után előkapnám, és nagyon komolyan határozottan elmondanám neki, hogy álljon le ,nem viselkedhet így, mert előbb utóbb azt veszi észre, hogy munka van de család nincs.

Én is hajlamos vagyok az alváshiánytól mogorva, kimért esetleg bunkó is lenni, de igyekszem nem megbántani a férjem abban a pár hétben mikor nálunk is nagy a hajtás.

2014. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Férfiak ezrei dolgoznak hasonló, vagy felsőbb pozícióban, nem napi 8 órát, utaznak órákat, és nagyon sokan még 10 óra munka után haza is visznek melót, sőt hétvégére is. (Ez saját tapasztalat)A felelősség sem kicsi, de mindez nem ok a bunkó viselkedésre, főleg arra nem, hogy a gyerekekkel is hasonlóan viselkedjen. Nekem egyszer dobálózna, azután meggondolná teheti e. Mégis mit képzel magáról?! Azt komolyan gondolja, hogy álom otthon lenni, háztartást vezetni, 3 gyereket, és egy dilist ellátni...stb?! Akkor csinálja ő! Majd amikor te is dolgozni fogsz, az otthoni teendőket akkor is el kell látni, csak akkor annak a munkának, és a gyerekek körüli teendőknek már meg kell oszlani kettőtök közt, és nem a Te nyakadba lenni az egész család, az otthon, a háztartás terheinek. Na majd akkor sipákoljon, hogy mennyire fáradt! Mert most semmi dolga azok kívül, hogy eljár dolgozni, és azután jajgat, bunkóskodik!
2014. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A harmadik gyermek egyelőre még "csak" úton van. A bunkóságát természetesen nem fogom tolerálni továbbra se, mert azt nem fogom hagyni. Ő is 10 órát dolgozik, építőipar. Eddig is kisfőnök volt, de amíg közelebb dolgozott nem voltak ilyen gondok. Úgy gondolom, hogy tényleg a heti hat nap, napi 10 óra munka és a kétszer másfélóra utazás teszi ilyenné.
2014. nov. 7. 10:51
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor legyél megértő, és tűrj!

Nem lehet, hogy más áll a bunkóság háttrében, mint a munka? Pl:másik nő?

2014. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdező, de nekem úy fest, hogy inkább te mártirkodsz erőteljesen. Egyébként a bunkó stílust, lekezelést stb. a gyerekek felé semmi képen ne hagyd, esetleg mond meg neki, ha így viselkedik a gyerekekkel is, akkor amíg ilyen addig anyádékhoz költözöl, mert a gyerekek semmi szín alatt nem érdemlik tőle ezt meg. Azért írom így, hogy lássa, hogy nem rólatok van szó, hanem róluk.
2014. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 vagyok: kiegészítem, tehát vagy moderálja magát a gyerekek felé legalább, vagy amíg nem képes rá addig anyádéknál leszel!
2014. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ráadásul te terhes vagy,és így kívánja a kiskirály,h pattogj,ahogy ő fütyül?


Megmondanám neki,h ha még az életben látni szeretné a gyerekeket, azonnal összeszedi magát,és legyen egy kódszó vagy vmi,amikor úgy érzi,h nem bírja cérnával,és te elpakolod a gyerekeket (esti séta,valami) egy fél órára. Mert így a saját gyerekei is meg fogják utálni,egy életre megbánthatja őket ze alatt a 2-3 hét alatt is. Vagy azt szeretné,h féljenek tőle a saját gyerekei?

De a 30 perc leteltével vagy emberként kezd viselkedni,vagy lehet egyedölállóként kidobni a kukába a dolgokat,amiket széthagy.

2014. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!