Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tereljem el a figyelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem el a figyelmem és a gyerekekét apa eltűnéséről? Hogyan vészeljük át?

Figyelt kérdés

4 gyerekünk van. De most az anyja azt kérte, költözzön haza, mert nem jönnek ki anyagilag. Eddig az anyja a saját anyja nyugdíjából élt, de ő meghalt, így 0 bevétele lett. Apuka pedig gondolkodás nélkül ment.

Az nem érdekli, velünk mi lesz.

Hogy lehet ezen túllépni? A kicsi 1 éves, ő még nem érti, de a nagyoknak hiányzik.

Nem voltunk rosszban, épp ezért ez váratlan is volt.


2014. okt. 29. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett odaköltözni? Nem lehetett volna csak pénzt küldeni?
2014. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek ti is utánuk, vagy a nagyit vegyétek magatokhoz!
2014. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell semmit elterelni, a gyerekeknek megmondod, hogy az apa a nagymamához költözött, mert segítségre szorul.
2014. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező, jól értem, hogy a férjed, egy négygyermekes családapa otthagyott csapot-papot, az anyukájához költözött, hogy pénzzel tömje azt, mert annak semmi bevétele nincsen, miután a férjed nagymamája elhunyt, és nem tudja tovább pumpolni szegényt?
2014. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Velem ilyet tenne a párom azonnal válnék, és fizethetné a gyerektartást!



Nem értem miért nem máshogy oldotta meg? Amúgy meg miért nincs bevétele? Mert pl ha saját hibájából nincs pénze akkor nem adnék sőt magamhoz se venném. De viszont ha saját hibáján kívül akkor természetesen segíteném. Miért nem kap nyugdíjat?

2014. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Pf, na szép! Gyönyörű ember lehet a férjed ha lelép a 4 gyereke mellől. Válj el, aztán majd meglátjuk hogy megéri - e neki anyukánál élni, miután havonta kipengeti a gyerektartást 4 személyre. Komolyan mondom hogy válj el. A férjednek fontosabb az anyja mint ti. Erre nincs bocsánat és kétlem hogy alkalmas lenne a gyereknevelésre ha még ő maga is gyerek.


Fogalmam sincs hogy hogyan terelhetnéd el a gyerekek figyelmét, de szerintem érdeklődd meg hogy nincs - e valahol ingyenes tanácsadás. Nevelési tanácsadó, pszichológus, stb. Nem tudom hogy hol van olyan ingyenes szolgáltatás, ahol tudnak majd segíteni.

2014. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem jönnek ki anyagilag."


Kivel?



En biztos mondanam apukanak, hogy lehet valasztani: a gyerekei, vagy az anyja.

2014. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Anyuka meg a férje, munkanélküli, nincstelen alkoholisták, se meló, se segély. A házukban se víz, se áram, se gáz, penészes, koszos, 1 plusz félszobás lyuk. Az én 3 szintes családi házamat nem adom fel ezért, de mi nem lettünk megkérdezve. Ezt a párom és az anyja eldöntötték.
2014. okt. 29. 18:25
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Ja, hogy tulajdonkeppen ket eloskodot kell eltartani 4 gyerek helyett????

Repulne apuka mint a vadlibak.

2014. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyeneket nem segíteném. Sőt mivel a párom ezt választotta helyettem és a 4 gyereke helyett ki is raknám! Nagyon jól tetted h nem engeded magadhoz, tönkre tennék a házatokat!!!
2014. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!