Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is ezt tettetek volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt tettetek volna?

Figyelt kérdés
a ferjem occsenek ma van a szuletesnapja ( 24 eves) egy helyen lakunk , a ferjem 4 ig dolgozott hazajott mondta h begyujt es h visszamenne 1 orara ( azt tudni kell h 10 alkalombol 8 sxor nem jon haza arra mikorra mondja ) eloszor kicsit be is haragudtam h engem meg itthon hagy de aztan mondta h akkor inkabb nem megy vissza mert latja rantam h megharagudtam erte es ilyen hulyesegen nem akar veszekedni de aztan gondoljidtam es mondtam neki h menjen csak vissza de ne legyen tul sokaig tudom h neku is kell ennyi szabadsag de megis egy kicsit bant h kulon ment el amugy soha nem szokott elmenni nelkulem bulizni. Ti elszoktatok menni kulon a parotoktol es ha o elmegy nem rossz nektek egy kicsit?
2014. nov. 2. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hááát, ez nem semmi kedves kérdező. Itt megválaszoljuk neked az egyedül nem egyedül kérdést, közben kiderül, hogy három gyerek is van. Na, ez mindjárt más megvilágításba helyezi a dolgokat. A férjed hazamegy, és begyújt (te nem tudtál volna, vagy hidegben voltatok a 3 gyerekkel?), utána megy el az öccse születésnapjára. És a kedvedért még otthon is maradt volna, mert nélküled nem szokott elmenni bulizni. EZT becsüld meg, és nem haragudni kell.
2014. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
na jo most van elegem mivel telefonrol irok ezert nem fogok ugy irni mintha oneletrajzot irnek a masik hogy mivel egesz eletemben varosi voltam es nemreg koltoztem falura ezert akarmennyire is analfabetanak tunok nem tudok fat vagni es h oszinte legyek nem is az en dolgom a gyerekek meg nem voltak hidegben mivel cserepkalyhank van es az tartja a meleget a kislanyommal pedig mar napkkal ezelott megcsinaltuk a lecket es gyakorolt is nem mint hogyha barkinek koze lenne hozza attol meg h sokan hazudozni jarnak ide attol amit en irtam az igaz
2014. nov. 2. 21:16
 13/13 Bence_ ***** válasza:

Ok, feszült vagy!

Magneb6 a barátod, bármilyen magnézium tartalmú készítmény.

Szed pár napig és észre fogod venni, hogy a gyerekek is mennyivel jobb fejek.

Jól csináljátok, hogy havonta pár alkalommal csak egymásra figyeltek.

Sokszor érzed magad, hasztalannak?

2014. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!