Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is ezt tettetek volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt tettetek volna?

Figyelt kérdés
a ferjem occsenek ma van a szuletesnapja ( 24 eves) egy helyen lakunk , a ferjem 4 ig dolgozott hazajott mondta h begyujt es h visszamenne 1 orara ( azt tudni kell h 10 alkalombol 8 sxor nem jon haza arra mikorra mondja ) eloszor kicsit be is haragudtam h engem meg itthon hagy de aztan mondta h akkor inkabb nem megy vissza mert latja rantam h megharagudtam erte es ilyen hulyesegen nem akar veszekedni de aztan gondoljidtam es mondtam neki h menjen csak vissza de ne legyen tul sokaig tudom h neku is kell ennyi szabadsag de megis egy kicsit bant h kulon ment el amugy soha nem szokott elmenni nelkulem bulizni. Ti elszoktatok menni kulon a parotoktol es ha o elmegy nem rossz nektek egy kicsit?
2014. nov. 2. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettőnknél előfordul. Neki is, nekem is vannak olyan programok, amikre egyedül megyek, vagy ő egyedül megy. Így szoktuk meg, utána elmeséljük, mi történt. Nincs sértődés nincs harag.
2014. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk a sógorom bulijára nekem evidens, hogy együtt megyünk, de amúgy csak azért, mert egy pár vagytok, miért kéne minden buliba együtt mennetek? Azt az időt fordítsd magadra!
2014. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A párok általában együtt mennek ide-oda ez a jó a párkapcsolatban, hogy együtt vagytok és nem egyedül csellengtek vannak közös programok.


DE!


Nem vagytok összenőve. Kell egy kis saját szabadidő, szabadság. Meg kell tanulni egy kicsit elengedni egymás kezét. Ő menjen az öccséhez, haverokkal pecázni, sörözni te meg csinálj egy csajos délutánt a barátnőiddel vagy találj ki valamit.

Néha jó, hogy van valami újdonság, amit elmesélhetünk a másiknak.

A környezetemben vannak olyan párok, akik sokszor nem igazán érdeklődnek a párjuk némelyik hobbija iránt. Ilyenkor mindenki elfoglalja magát valamivel és a közös időben meg olyat csinálnak, amit mindketten szeretnek.

Ne akard a szoknyádra ültetni a párod foglald el te is magad valamivel.

2014. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Néha igen. Engem nem bánt, ő is elfogadja.
2014. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az az igazsag h en is mehettem volna jo nem hivott de tudom h csak azert nem mert ugye van 3 gyerkocunk es mivel ugye holnap hetfo suli , ovi, mert amugy ott is alhattak volna a gyerekek ha kesoig lennenk csak akkor itthon nincs aki rakja a tuzet! Amugy megmondom oszinten mivel ugye 3 gyerek mellett eleg nehez eggyitt elmenni kikapcsolodni mostanaban havonta egyszer ketszer szoktunk olyan estet csinalni h elalsxanak a gyerekek es beszelgetunk vagy neha iszogatunk is eggyutt egy kicsit szerintetek ettol rossz anya vok ?
2014. nov. 2. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Te is elmehetnél néha esténként, mondjuk esti iskolába...
2014. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi együtt is, külön is megyünk bulizni. Nem zavar, ha külön megy, mert én is megyek külön. Pl. csak csajok elmegyünk, akkor nem hiányozna, hogy jöjjön velünk. Meg én se mennék, amikor csak haverok elmennek valahova.

Mondjuk családtag szülinapjára valószínűleg együtt mennék, ha meg lehetne oldani, hogy valaki vigyázzon a gyerekekre. Nekem fura, hogy pont vasárnap este ünneplik és nem lett előre megszervezve, hogy megoldjátok a gyerekfelügyeletet.

2014. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6 os az elobb irtam neked egy szep kis kommentet de sajnos nem engedtek elkuldeni ugyhogy csak annyit irnek h kepzeld jartam iskolaba es felszolgalokent sok olyan emberrel talalkoztam mint te ugyhogy sztem asd el magad !! A tobbieknek koszonom szepen a NORMALIS valaszokat ment a zold kez
2014. nov. 2. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Engem mindezek után csak az érdekelne, hogy a leckét ki csinálja meg a gyerekekkel és főleg, hogy a helyesírást ki ellenőrzi le nekik?!
2014. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát hú meg ha.Ilyen hosszú mondatot én még életemben nem láttam:))se egy nagybetű,se pont se veszőcske:)Mitől van olyan érzésem mégsem vagy csálinger?Nincs olyan tanár aki átengedett volna.
2014. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!