Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok? Mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit kell "tennie" egy nőnek, hogy ne csalja meg a férje?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 20:33
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
16%
minden nap le kell cummantani, hogy ne legyen anyaga félrelépni
2014. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
18%
Olyan férjet kell keresni, aki megbízható ilyen szempontból is, aki szeret téged annyira, hogy nem csal meg, és ha te is szereted őt annyira, hogy nem "fáj a fejed", amikor szexet kér.
2014. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 jegecske ***** válasza:
0%
Ha a hátsóját kinyalod naponta, akkor is megteszi. Ki az a hülye, aki 20-30 évig csak a társával szexel akár nő, akár férfiről van szó. Attól még szeretheti a társát de kell az adrenalin
2014. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Norbiasd válasza:
0%
legyél jobb az ágyban mint akivel megcsalna :D
2014. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Ki az a hülye, aki 20-30 évig csak a társával szexel akár nő" pl én!

27 éve vagyok férjnél,és nem akartam mással lenni, hülye lennék? lehet.....:)


De hogy a kérdésre is válaszoljak.

Mit kell tenni? semmit! Van akinek a fejére is csinálhat a feleség, akkor se csalják meg.Mert olyan a férje, hűséges típus.

Van, aki pedig hiába tesz meg mindent, megcsalják.

Nincs erre szabály.A férfitől függ...:(

2014. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
26%
Hagyjatok már ezzel a: "Megfelelő férfit kell választani." rizsával. Sok férfi lehülyézne, hogy házasságom szebb éveiben milyen ziccereket hagytam ki. Egyszerűen szerettem a feleségem, nem kellett más! Aztán nemcsak "kihűlt" a hitvesi ágy, de egyedül is maradtam benne. Több év után félreléptem, most hűséges vagyok, de máshoz. Az vesse rám az első követ...
2014. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26: a te eseted pont nem ide tartozik, hiszen te hűséges alkat vagy. Az meg már más, hogy nem működik a házasságod.
2014. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
55%

@27.

LoL. Leírta, hogy megcsalta a párját, erre szerinted hűséges?! Vagy hülye vagy, vagy csak egy kis fiatal gyík, aki már tud olvasni és próbál véleményt formálni a világról.


Az egyik le sem tudja írni a kommunikálni szót, a másik tárgyként tekint még magára is... szánalmas.


Nincs erkölcs ebben a világban, az emberek önmagukkal szembeni morális igénye a nullával vetekszik.

Akit csak egy fehérnemű tart vissza a félrelépéstől, vagy akit ki kell facsarni ahhoz, hogy ne lépjen félre, az nem több egy állatnál, egy ösztönlénynél.

2014. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megfelelő férj, vagy megfelelő feleség? Miben merül ez ki? Az elején mindenki megfelelőnek tartja a társát - azért házasodik.
2014. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A 21-es válasza pedig egészen egyszerűen közönséges. Nem állja meg a helyét!
2014. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!