Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok arrol ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol ha egy ferfi ilyen not valaszt tarsanak?

Figyelt kérdés
A ferfi es a no evekkel ezelott szakitottak. A no terhes lett a szakitas utan tudta meg. A gyerek most ket eves. Az apanak voltak a szakitas utan baratnoi. Most azonban a ferfi megnosul egy ot evvel idosebb,atlagosabb not vesz felesegul. Az apa a gyerekkel sokat torodik,ezek mellett jol kereso uzletember. Szerintetek mi az oka hogy a csinosabb exbaratnot gyerekkel sem vette el? Miert pont egy idosebb no kell neki?
2014. okt. 26. 15:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért választotta az idősebbet, mert mentalitásban, életfelfogásban, gondolkodásban jobban passzolnak egymáshoz és talán mert őt szereti.
2014. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszi el, akit szeret. És ez nem csinosságtól, életkortól, vagy gyerektől függ. A szerelem ilyen.
2014. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem a külsőségek alapján választ magának a legtöbb ember férjet/feleséget.

Te pedig csak erről írsz.

2014. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
6%
Egzisztencia, társadalmi háttér. Valószinúleg az idősebb nő magasabb egzisztenciával bír a fiatalabbnál.
2014. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem igazán ezt a kérdést.

Van egy nő akivel együtt volt de szakítottak aztán ezek után kiderült becsúszott egy gyerek.

Meg van egy nő akivel együtt van és szereti és elveszi,mi ebben olyan fura? Miért kellene szakítás után elvenni egy nőt akivel szakított és nem szereti mert becsúszott egy gyerek vagy miért?

2014. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
5%
5 Akkor miért járkált vissza az előző nőhöz a pasi, és miért könyörgött neki, hogy kezdjék ujra vagy folytassák? ha annyira szereti a másikat?
2014. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam sehol semmi ilyet. Nyilván te jobban ismered ezt a történetet...
2014. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Attól hogy idősebb, még lehetnek fontosabb értékei mint a másiknak, és a férfi szeretheti őt jobban, mint a másikat. Az én férjem is idősebb nőt vett el. Ez mióta bűn?
2014. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
Talán mert a barátnő feleségnek nem kellett volna, nem elég jó a természete, a stílusa, a kedvessége.
2014. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
4%

7 Szóval én csak várom a fejleményeket:D


Mert ismerek egy hasonló történetet, csak ott akit elvett a tag az a szamár szerepében "tündököl" mert a fazon a mai napig a kis nőt meg a gyerekét siratja és a multon rágódik.

2014. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!